Electrolux Servis İzmit

Electrolux markasına sahip olan çamaşır makinelerinizde karşı karşıya kalabileceğiniz problemler beraberinde hayatın olumsuz anlamda etkilenebilmesini getiriyor. Çamaşır makinesi modeliniz eski veya yeni olsun fark etmeksizin Electrolux Servis İzmit çalışmalarımızda her sorunun giderilmesini sağlıyoruz. Profesyonel destek gerekliliğinin farkında olarak sizlere sunacaklarımızla birlikte memnuniyetiniz odaklı olarak çalışmalarımızı sağlayan yapıdayız.

Evlerin vazgeçilmez parçalarından biri de bulaşık makineleridir. Bulaşıklarınızın en kısa süre içerisinde yıkanabilmesinin sağlandığı gibi aynı zamanda beklentilerin karşılanabilmesini de sağlayan özelliğiyle birlikte üst düzey çalışma konseptini bulabilmeniz mümkündür. Electrolux markasına sahip olan bulaşık makinelerinizde olası problemlerin çözümüne yönelik olarak her zaman aktif olarak hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

Electrolux Servis İzmit Hizmeti En İyi Performansı Sunuyor
Üst düzey marka değerine sahip olmamızla birlikte Electrolux İzmit çalışmalarımızın tamamında beyaz ev eşyalarınıza yönelik olarak en iyi standartları sağlayan yapıdayız. Süpürgelerde mevcut satış oranlarıyla birlikte sektörün en önde gelen isimlerinden birisi olarak fark yaratmayı başarmış olan Electrolux ürünlerinde görülen problemlerin tamamına yönelik özgün standartları sağlıyoruz.

Electrolux Servis İzmit HASAN MISIRLIOĞLU
Açık Adresi: Karabaş mah.Akça Cami cad.No:112 41100, İZMİT
Servis Hattı: 0 262 322 15 75
Çalıştığı Gün ve Saat: Hafta içi: 08:15 – 18:40
Hafta sonu: 10:30 – 17:45

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TIKLA SERVİSİ ARA
Servis-al.com Arizacozum.com Kombicozum.com Klimacozum.com Teknikservisara.com Camasircozum.com Bulasikcozum.com