İstanbul

Electrolux Servis Maltepe

Evlerinizin temizliğini başarıyla gerçekleştirebilmenize yönelik olarak süpürgeler her zaman en önemli yardımcılarınız konumundadır. Electrolux Servis Maltepe hizmetimizle birlikte, başarılı çözümleri bulabilmenize yönelik olarak hizmet konspetine sahibiz. Süpürgelerinizde mevcut olan çekiş gücü problemleri, kırılmalar veya benzeri sorunların her birine yönelik olarak en etkili çözümleri gerçekleştirebilmekteyiz. Hem eski hem de yeni nesil modellerin her birine yönelik üst düzeyde çalışma standartlarına sahibiz.

Electrolux Servis Maltepe

Fark yaratan teknik destek hizmetimizin kapsadığı ürünler arasında çamaşır makineleriniz de yer almaktadır. Kullanımda sorun gördüğünüz ilk andan itibaren bizden hizmet alarak en iyi sonuçları bulabilmeniz mümkün hale gelecektir. Masraflı sonuçlarla karşılaşmamanız adına profesyonel çözümü alarak Electrolux ürünlerinizde zarara uğramazsınız.

Electrolux Profesyonel Servis Maltepe
Profesyonellik standartlarını karşılayan, tecrübeli ve aynı zamanda yetkin teknik desteğimizle Electrolux ürünlerinize başarılı çözümler getirmekteyiz. Maltepe bölgesine kolaylıkla erişim sağlayabildiğimiz gibi aynı zamanda standart seviyenin çok daha üzerinden hizmet konseptimizi sizlerle buluşturuyoruz. Electrolux bulaşık makinelerinize yönelik karşılaştığınız arızaları veya bakım hizmetlerini başarıyla sizlere sunabilmekteyiz. Electrolux Maltepe ekibi olarak fark yaratıyoruz.

Electrolux Servis MaltepeBeyaz Eşya Servisi
Hizmet Bölgesi:Maltepe
Çağrı Merkezi:0 216 232 26 91
Çalışma Saatleri:Hafta içi: 08:15 – 18:40
Hafta sonu: 10:30 – 17:45
 • Özge

  Yeni bir çamaşır makinesi almak istediğimde konu hakkında bir hayli fazla övülen Electrolux markasında karar kılmayı düşündüm. Özellikle markanın fiyat ve performans açısından iyi ürünleri olduğu bilgisini almıştım. Satın almış olduğumu Electrolux marka çamaşır makinesi ilk dönemlerde sorunsuz bir şekilde çalıştı. Ancak ilerleyen zamanlarda nedenini anlayamadığım bir şekilde sıkma konusunda problem çıkartıyordu. Her ne kadar yüksek seviyede sıkma programına ayarlamışsam da, çamaşırları çok ıslak olarak çıkarıyordu. Bende konu ile daha fazla sıkıntı çekmemek için soluğu doğrudan Electrolux servis Maltepe adresinde aldım. Servis kısa bir incelemenin sonrasında elektronik kartta arıza olduğunu söyledi. Sorunun çok kısa bir süre içinde çözümünü sağlayarak eski veriminde makineyi bize teslim etti.

 • Filiz

  Bulaşık makinemin çok gürültülü çalışmasından dolayı Electrolux servis Maltepe ile temasa geçtim. Açıkçası, çıkardığı yüksek sesten dolayı evde bulaşık makinemi çalıştırmak istemiyordum.
  Electrolux servis Maltepe; ilk olarak, bulaşık makinemin ayaklarının yere tam olarak oturup oturmadığını kontrol etti. Hareket edip etmediğinden emin olmak istedi. Ancak, bu konuda herhangi bir sorun yoktu. Bu yüzden, makinenin içinde bir şeyler olmasından şüphelendiler. İç aksamların bazılarının yerinden oynamış olabileceğini düşündüler. Sonuç olarak, haklı çıktılar. Aşırı ölçüde köpüğün birikmesinden dolayı makine oldukça zorlanmış. Bu durum, iç aksamların yer değiştirmesine neden olmuş. Bulaşık makinemin sorununu kısa zamanda tespit eden ve ivedilikle çözen Electrolux servis çalışanlarına çok teşekkürler!

 • Neşe

  Bulaşık makinemiz bozulduğundan dolayı yeni bir bulaşık makinesi satın almak için arayış içine girdik. Özellikle bu dönemde çevremiz tarafından çok sık bir şekilde önerildiğinden dolayı tercimiz Electrolux marka bir bulaşık makinesinden yana olmuştu. Bugüne kadar sorunsuz bir şekilde kullandığımız bulaşık makinesi şimdilerde ise eski performansını aratmaya başladı. Eskiden temizlik konusunda kusursuza yakın bir sonuç sağlayan cihaz şimdilerde tabak ve bardakların lekeli olarak çıkmasına neden oluyor. Bu bizim için ekstra yorucu olmaya başladı. Bardak ve tabakları her seferinde tekrardan yıkamak durumunda kalıyoruz. Bu sorundan kurtulmak için neler yapmalıyız, bulaşık makinesi neden iyi yıkamaz sorununa dair önerilerinizi bekliyoruz.

 • Bilal

  Buzdolabı alırken yaptığım araştırmalar sonucunda Electrolux no-frost akıllı buzdolabını aldım. Buzdolabının soğutma performansı hem normal kısımda hem de dondurucu kısmında gerçekten çok iyi ama buzdolabının akıllı ekranının kullanımı sıkıntılı. Sürekli hata verip duruyor ya da hiç işlemiyor donuyor kalıyor. Bunun neden olduğunu bir türlü anlayamadım. Sonuçta o kadar çok para verdikten sonra memnun kalacağım bir kullanım gerçekleştirmek istiyorsun ama bir türlü bunu elde edemeyince sorun oluyor.
  Maltepede Electrolux Servisi firmasını aradım ama onlarda çok yoğun olduklarını ve daha iyi hizmet vermek için 2 gün sonraya randevu verebileceklerini söylediler. Bu açık yaklaşımları başta güven verdiğini söyleyebilirim.

 • Sibel

  Yıllardır severek kullandığım Electrolux markasına ait buzdolabımın içerisini aydınlatan ışıkları bir hafta önce bozularak hiç aydınlatmamaya başladı. Tüm ailenin evde olduğu bu dönemde kapağın çok fazla açılıp kapanmasına bağlı bu arızanın oluşmuş olabileceğini düşünerek Electrolux Servis Maltepe şubesini arayarak arızayı bildirdim. Yönlendirdikleri ekip buzdolabımın ışıklarını yerinde tamir ederek problemi giderdiler.

 • Kamuran

  Yaklaşık bir hafta önce hemen bir gün öncesinde yaptığım yemeklerim bozulmaya başladı. Ben başta sıcaktan dolayı dışarıda beklettiğim için bozulduğunu düşünsem de yemekten sonra hemen koyduğum yemeklerim de bozulunca bunun üzerine Electrolux markasına ait buzdolabımın soğutma kapasitesinin azaldığını düşünüp Electrolux Servis Maltepe şubesine ulaşarak durumu bildirdim ve 1 saat içerisinde gelip arızayı yerinde ve pratik bir şekilde giderdiler.

 • Neriman

  İnternet üzerinden iyi bir servis ararken Electrolux servis Maltepe servisine denk geldim. Okuduğum olumlu yorumlar sonrasında kendilerine ulaştım. Çamaşır makinem artık deterjan almıyor ve çamaşırları sadece su ile yıkıyordu. O kısımda meydana gelen arızayı giderdiler ve son derece samimi bir hizmet aldığımız için çok memnun kalarak ayrıldık.

 • Deniz

  Buzdolabımın en son bakım ve kontrolünü yaptırmak için bir servis çağırdığımda benden aldıkları ücret resmen beni şaşırttı ve buzdolabımın elektriği aniden düşmeye başladı. Bu durum karşısında hem sinirlenerek hem de üzülerek Electrolux servis Maltepe ile tanıştım. İyi ki tanımışım diyebileceğim nadir servis ekiplerinden biri oldukları için teşekkür ederim.

 • Elif

  Elektrik süpürgesini çok severek aldım. Senelerdir kullanıyorum fakat kısa süre önce çalışmadı. Klasik iki vur çalışır işlemini uyguladım. Çalışmayınca evime yakın bölgede bulunan Electrolux servis Maltepe şubelerini arayıp bilgi aldım. Makinemi onlara götürdüm. Ne kadar makinesiz kalacağım acaba diye düşünürken hemen orada sorunu çözüp geri verdiler. Bu ne hız gerçekten harikasınız.

 • Bilge

  2 sene önce aldığım Electrolux marka çamaşır makinem son birkaç yıkamadır çamaşırların üzerinde leke bırakıyordu. Normal lekeleri gidermemesinin yanında siyah lekelenmeler de olunca bir de deterjansız çalıştırmayı denedim. Yine aynı problemi yaşayınca Electrolux Servis Maltepe şubesini arayarak durumumu anlatmam üzerine gelen teknik ekip problemin ne olduğunu saptayarak problemimizi giderdiler.

 • Neriman

  Evlenmeden önce aldığım Electrolux marka bulaşık makinem arıza verdiğinde su tahliye kısmının arıza yaptığını internette araştırırırken kullanıcı yorumlarında bahsedilen belirtilerinden anlamıştım. Hangi teknik servisi çağırdıysam hepsi birbirinden farklı problem söyleyerek problemimi tamir etmeye çalıştılar fakat nasıl bir problemse buna rağmen çözemediler. En sonunda başvurduğum Electrolux Servis Maltepe ekibi gelip makinemin problemini yerinde tamir ederek çözdüler.

 • Eda

  Bulaşık makinemi gün içerisinde çok sık kullanıyorum. Çok fazla bulaşık biriktiği için Electrolux bulaşık makinem bu evin en çok çalışanı diyebilirim. Fakat kısa bir süre önce makineye su gelmediğini fark ettim ve haliyle bulaşıklarım da öylece kaldı. Birçok servis ekibi hortumu kontrol etmemi söyledi. Katlanıp katlanmadığına baktım ancak sorun görünmüyordu.
  Bu işi gerçekten iyi bilen birilerine ihtiyacım vardır ve ben de Maltepe’de hizmet veren electrolux servis ekibini aradım. Elektronik kontrol kartındaki yanma durumu ne yazık ki sorunun asıl nedeniymiş ve kart değişimi ile birlikte sorun çözüldü. Kendilerine teşekkür etmek isterim ve beni büyük bir dertten kurtarmış oldular.

 • Ozan

  Çamaşır makinem sürekli olarak ses çıkarıyor ve titreşim çıkarıyor. Electrolux markasının 10 kiloluk modeli makineyi sabitlememe ve duvara dayanmış şeklini düzeltmem rağmen titreşim ve ses kesilmedi. İnternette bir çok araştırma yapmama rağmen bir sonuç alamadım.Yakın olması hasebiyle Maltepe’de bulunan Electrolux’un Teknik Servisini arayarak sorunumu ilettim. Teknik yetkililer üç saat sonra evime gelerek sorunun 30 dk lık bir sürede giderdiler.

Call Now ButtonTIKLA SERVİSİ ARA