Electrolux Servis Maltepe

Electrolux Servis Maltepe, Maltepe ve çevresindeki Electrolux kullanıcılarına yönelik profesyonel ve güvenilir teknik servis hizmeti sunmaktadır. Ev aletlerinizde meydana gelebilecek her türlü arıza için hızlı ve etkili çözümler üretmekteyiz. Electrolux marka buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın ve diğer küçük ev aletleri konusunda uzman ekibimiz, her türlü sorunu çözmek için burada.

Electrolux Servis Maltepe

Servisimiz, orijinal yedek parçalar kullanarak yapılan tamiratlarla cihazlarınızı ilk günkü performansına geri döndürmeyi hedefler. Electrolux Servis Maltepe, arızaları en kısa sürede çözmek için gün içinde hızlı bir şekilde müdahale edebilen bir mobil servis ağına sahiptir. Acil durumlarda ise 7/24 ulaşabileceğiniz bir çağrı merkezimiz bulunmaktadır.

Electrolux cihazlarınızın bakım ve onarımı için Electrolux Servis Maltepe’yi tercih ederek, cihazlarınızı güvenilir ellere teslim etmiş olursunuz. Bizimle iletişime geçin, cihazlarınızın ömrünü uzatın ve maksimum verimlilikle kullanmaya devam edin. Electrolux Servis Maltepe, her zaman yanınızda!

Electrolux Servis Maltepe

Electrolux Servis Maltepe İletişim:

Firma:Electrolux Servis Maltepe
Hizmet Bölgesi:Maltepe
Çağrı Merkezi:0 216 232 26 91
Çalışma Saatleri:Hafta içi: 08:00 – 19:00
Cumartesi: 08:00 – 19:00

14 Comments

 1. Yeni bir çamaşır makinesi almak istediğimde konu hakkında bir hayli fazla övülen Electrolux markasında karar kılmayı düşündüm. Özellikle markanın fiyat ve performans açısından iyi ürünleri olduğu bilgisini almıştım. Satın almış olduğumu Electrolux marka çamaşır makinesi ilk dönemlerde sorunsuz bir şekilde çalıştı. Ancak ilerleyen zamanlarda nedenini anlayamadığım bir şekilde sıkma konusunda problem çıkartıyordu. Her ne kadar yüksek seviyede sıkma programına ayarlamışsam da, çamaşırları çok ıslak olarak çıkarıyordu. Bende konu ile daha fazla sıkıntı çekmemek için soluğu doğrudan Electrolux servis Maltepe adresinde aldım. Servis kısa bir incelemenin sonrasında elektronik kartta arıza olduğunu söyledi. Sorunun çok kısa bir süre içinde çözümünü sağlayarak eski veriminde makineyi bize teslim etti.

 2. Bulaşık makinemin çok gürültülü çalışmasından dolayı Electrolux servis Maltepe ile temasa geçtim. Açıkçası, çıkardığı yüksek sesten dolayı evde bulaşık makinemi çalıştırmak istemiyordum.
  Electrolux servis Maltepe; ilk olarak, bulaşık makinemin ayaklarının yere tam olarak oturup oturmadığını kontrol etti. Hareket edip etmediğinden emin olmak istedi. Ancak, bu konuda herhangi bir sorun yoktu. Bu yüzden, makinenin içinde bir şeyler olmasından şüphelendiler. İç aksamların bazılarının yerinden oynamış olabileceğini düşündüler. Sonuç olarak, haklı çıktılar. Aşırı ölçüde köpüğün birikmesinden dolayı makine oldukça zorlanmış. Bu durum, iç aksamların yer değiştirmesine neden olmuş. Bulaşık makinemin sorununu kısa zamanda tespit eden ve ivedilikle çözen Electrolux servis çalışanlarına çok teşekkürler!

 3. Bulaşık makinemiz bozulduğundan dolayı yeni bir bulaşık makinesi satın almak için arayış içine girdik. Özellikle bu dönemde çevremiz tarafından çok sık bir şekilde önerildiğinden dolayı tercimiz Electrolux marka bir bulaşık makinesinden yana olmuştu. Bugüne kadar sorunsuz bir şekilde kullandığımız bulaşık makinesi şimdilerde ise eski performansını aratmaya başladı. Eskiden temizlik konusunda kusursuza yakın bir sonuç sağlayan cihaz şimdilerde tabak ve bardakların lekeli olarak çıkmasına neden oluyor. Bu bizim için ekstra yorucu olmaya başladı. Bardak ve tabakları her seferinde tekrardan yıkamak durumunda kalıyoruz. Bu sorundan kurtulmak için neler yapmalıyız, bulaşık makinesi neden iyi yıkamaz sorununa dair önerilerinizi bekliyoruz.

 4. Buzdolabı alırken yaptığım araştırmalar sonucunda Electrolux no-frost akıllı buzdolabını aldım. Buzdolabının soğutma performansı hem normal kısımda hem de dondurucu kısmında gerçekten çok iyi ama buzdolabının akıllı ekranının kullanımı sıkıntılı. Sürekli hata verip duruyor ya da hiç işlemiyor donuyor kalıyor. Bunun neden olduğunu bir türlü anlayamadım. Sonuçta o kadar çok para verdikten sonra memnun kalacağım bir kullanım gerçekleştirmek istiyorsun ama bir türlü bunu elde edemeyince sorun oluyor.
  Maltepede Electrolux Servisi firmasını aradım ama onlarda çok yoğun olduklarını ve daha iyi hizmet vermek için 2 gün sonraya randevu verebileceklerini söylediler. Bu açık yaklaşımları başta güven verdiğini söyleyebilirim.

 5. Yıllardır severek kullandığım Electrolux markasına ait buzdolabımın içerisini aydınlatan ışıkları bir hafta önce bozularak hiç aydınlatmamaya başladı. Tüm ailenin evde olduğu bu dönemde kapağın çok fazla açılıp kapanmasına bağlı bu arızanın oluşmuş olabileceğini düşünerek Electrolux Servis Maltepe şubesini arayarak arızayı bildirdim. Yönlendirdikleri ekip buzdolabımın ışıklarını yerinde tamir ederek problemi giderdiler.

 6. Yaklaşık bir hafta önce hemen bir gün öncesinde yaptığım yemeklerim bozulmaya başladı. Ben başta sıcaktan dolayı dışarıda beklettiğim için bozulduğunu düşünsem de yemekten sonra hemen koyduğum yemeklerim de bozulunca bunun üzerine Electrolux markasına ait buzdolabımın soğutma kapasitesinin azaldığını düşünüp Electrolux Servis Maltepe şubesine ulaşarak durumu bildirdim ve 1 saat içerisinde gelip arızayı yerinde ve pratik bir şekilde giderdiler.

 7. İnternet üzerinden iyi bir servis ararken Electrolux servis Maltepe servisine denk geldim. Okuduğum olumlu yorumlar sonrasında kendilerine ulaştım. Çamaşır makinem artık deterjan almıyor ve çamaşırları sadece su ile yıkıyordu. O kısımda meydana gelen arızayı giderdiler ve son derece samimi bir hizmet aldığımız için çok memnun kalarak ayrıldık.

 8. Buzdolabımın en son bakım ve kontrolünü yaptırmak için bir servis çağırdığımda benden aldıkları ücret resmen beni şaşırttı ve buzdolabımın elektriği aniden düşmeye başladı. Bu durum karşısında hem sinirlenerek hem de üzülerek Electrolux servis Maltepe ile tanıştım. İyi ki tanımışım diyebileceğim nadir servis ekiplerinden biri oldukları için teşekkür ederim.

 9. Elektrik süpürgesini çok severek aldım. Senelerdir kullanıyorum fakat kısa süre önce çalışmadı. Klasik iki vur çalışır işlemini uyguladım. Çalışmayınca evime yakın bölgede bulunan Electrolux servis Maltepe şubelerini arayıp bilgi aldım. Makinemi onlara götürdüm. Ne kadar makinesiz kalacağım acaba diye düşünürken hemen orada sorunu çözüp geri verdiler. Bu ne hız gerçekten harikasınız.

 10. 2 sene önce aldığım Electrolux marka çamaşır makinem son birkaç yıkamadır çamaşırların üzerinde leke bırakıyordu. Normal lekeleri gidermemesinin yanında siyah lekelenmeler de olunca bir de deterjansız çalıştırmayı denedim. Yine aynı problemi yaşayınca Electrolux Servis Maltepe şubesini arayarak durumumu anlatmam üzerine gelen teknik ekip problemin ne olduğunu saptayarak problemimizi giderdiler.

 11. Evlenmeden önce aldığım Electrolux marka bulaşık makinem arıza verdiğinde su tahliye kısmının arıza yaptığını internette araştırırırken kullanıcı yorumlarında bahsedilen belirtilerinden anlamıştım. Hangi teknik servisi çağırdıysam hepsi birbirinden farklı problem söyleyerek problemimi tamir etmeye çalıştılar fakat nasıl bir problemse buna rağmen çözemediler. En sonunda başvurduğum Electrolux Servis Maltepe ekibi gelip makinemin problemini yerinde tamir ederek çözdüler.

 12. Bulaşık makinemi gün içerisinde çok sık kullanıyorum. Çok fazla bulaşık biriktiği için Electrolux bulaşık makinem bu evin en çok çalışanı diyebilirim. Fakat kısa bir süre önce makineye su gelmediğini fark ettim ve haliyle bulaşıklarım da öylece kaldı. Birçok servis ekibi hortumu kontrol etmemi söyledi. Katlanıp katlanmadığına baktım ancak sorun görünmüyordu.
  Bu işi gerçekten iyi bilen birilerine ihtiyacım vardır ve ben de Maltepe’de hizmet veren electrolux servis ekibini aradım. Elektronik kontrol kartındaki yanma durumu ne yazık ki sorunun asıl nedeniymiş ve kart değişimi ile birlikte sorun çözüldü. Kendilerine teşekkür etmek isterim ve beni büyük bir dertten kurtarmış oldular.

 13. Çamaşır makinem sürekli olarak ses çıkarıyor ve titreşim çıkarıyor. Electrolux markasının 10 kiloluk modeli makineyi sabitlememe ve duvara dayanmış şeklini düzeltmem rağmen titreşim ve ses kesilmedi. İnternette bir çok araştırma yapmama rağmen bir sonuç alamadım.Yakın olması hasebiyle Maltepe’de bulunan Electrolux’un Teknik Servisini arayarak sorunumu ilettim. Teknik yetkililer üç saat sonra evime gelerek sorunun 30 dk lık bir sürede giderdiler.

 14. Maltepe Electrolux servisini aradığımda mikrodalga fırınımın kapısı kapanmıyordu. Teknisyenler kapı sensöründe bir sorun olduğunu belirledi ve hızla onardılar. Servis süresince iletişimleri çok iyiydi ve her şeyi açıkça anlattılar. Onların sayesinde fırınım tekrar sorunsuz çalışıyor. Profesyonelliklerinden ve hızlı çözümlerinden dolayı çok memnunum.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TIKLA SERVİSİ ARA
Servis-al.com Arizacozum.com Kombicozum.com Klimacozum.com Teknikservisara.com Camasircozum.com Bulasikcozum.com