İstanbul

Electrolux Servis Sultanbeyli

Evlerin en temel ihtiyaçları arasında gösterilen beyaz eşyalar, uzun yıllar kullanılabilmek amacıyla satın alınır. Ancak ne yazık ki çeşitli nedenlerden dolayı beyaz eşyalar arızalanabilir. Bu arızalanmalar kullanıcıların günlük hayatını aksattığı için çok can sıkıcı bir hal alabilir.

Electrolux Servis Sultanbeyli
Electrolux Servis Sultanbeyli

Bundan dolayı kullanıcının yaşadığı aksaklıkların kısa sürede giderilmesi için kaliteli bir hizmet alacağı bir teknik servise ihtiyaç vardır. Kullanıcıların bu ihtiyacına karşılık kurulan Electrolux Servis Sultanbeyli uzun senelerdir İstanbul’un Sultanbeyli ilçesinde siz değerli müşterilerimize en kaliteli ve en hızlı hizmeti vermektedir.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız siz değerli müşterilerimizin mağdur olmaması için elinden gelen gayreti ve imkanı sağlamaktadır. Bu da bizi bölgede parmakla gösterilen bir teknik servis haline getirmiştir. Ayrıca bu kaliteli ve profesyonel hizmete karşılık uygun fiyat politikası uygulayarak müşterinin yanında olduğunu göstermektedir.

Siz de hem kaliteli hizmet hem de uygun fiyat arayışındaysanız Electrolux marka beyaz eşyalarınız arızalandığında gönül rahatlığıyla bizi tercih edebilirsiniz. Alanında uzmanlaşmış kişilerden oluşan ekibimiz siz değerli müşterilerimize daima hizmet etmeye hazır.


Sultanbeyli Electrolux Servisi
Servis Konum Bilgisi:Yolkonak Sk. 11-3
Fatih
34920 Sultanbeyli/İstanbul
Çağrı Merkezi:0216 621 42 11
Çalıştığı Gün ve Saat:Hafta içi: 08:15 – 18:40
Hafta sonu: 10:30 – 17:45
 • Figen

  Buzdolabımız son zamanlarda çok gürültülü şekilde çalışmaya başlamıştı. Sorunun ana nedenini öğrenmek ve cihazı eski veriminde kullanmaya devam etmek için Electrolux Servis Sultanbeyli adresini tercih ettik. Servis kısa incelemenin sonrasında durumu tespit ederek çözümünü sağladı. Servisin hızı gerçekten takdire şayan durumdaydı. Her açıdan memnun kaldığımız bir servis süreci oldu.

 • Gülnaz

  Evimde kullandığım Electrolux markasına ait çamaşır makinemden yıllardır kullanmama rağmen çok memnunum. 3 çocuğum olduğu için evde sürekli çamaşır yıkanmasına rağmen bu zamana kadar bana hiç problem ya da arıza çıkarmamıştı. Geçen sabah makineyi çalıştırdığımda tam sıkma yaparken sular kesilince makine birden durdu ve kapağı kilitlendi. Neredeyse akşama kadar bekledim fakat açılmayınca Electrolux Servis Sultanbeyli ile iletişime geçtim ve arıza bildirdim. Hemen 1 saat içerisinde gelen teknik ekip makinenin güvenlik açısından kilitlendiğini söylediler ve programa reset atarak hızlıca problemi çözdüler.

 • Ayşe

  Evimde kullandığım Electrolux markasına ait çamaşır makinemi uzun süredir, severek ve memnuniyetle kullanıyordum. Bu zamana kadar bana hiçbir problem çıkarmayan makinemi dün sabah kullanırken tam sıkma anında birden suyu boşaltmadı ve kapağı kendi kendine kitlendi. Resetlememe rağmen kapağı bir türlü açamadığım için Electrolux Servis Sultanbeyli Şubesini arkadaşlarımın da tavsiyesi üzerine ulaştığımda akşam üstü gelip problemimi çözdüler ve makul bir fiyata beni yeni çamaşır makinesi alma derdinden kurtardılar.

 • Ece

  2 yıl önce aldığım için garantisi biten ve garanti kapsamında olmayan Electrolux markasına ait bulaşık makinemi ilk çalıştırmamda sürekli pervane bulaşıklara çarparak yıkama esnasında çok fazla ses çıkartıyordu. Başta bizim içine yerleştirdiğimiz ürünlerin konumundan ötürü olduğunu düşünsek de boş çalıştırdığımızda da aynı problemi vererek ses çıkarmaya devam edince Electrolux Servis Sultanbeyli ekibi ile iletişime geçerek arıza bildirmemiz üzerine gelen ekip yarım saat içerisinde problemi hallettiler.

 • Candan

  Garantisi 2 ay önce bittiği için garanti kapsamında olmayan Electrolux markasına ait bulaşık makinemi geçenlerde çalıştırdığımda sürekli pervane bulaşıklara çarparak yıkama esnasında çok fazla ses çıkartıyordu. Başta bizim içine yerleştirdiğimiz ürünlerin konumundan ötürü olduğunu düşünsek de boş çalıştırdığımızda da aynı problem ses çıkarma ile birlikte devam etti. Normalde pervane ile alakalı olan bir durum olduğunu düşündüğümüz için çağırdığımız Electrolux Servis Sultanbeyli ekibi gayet profesyonel ve güler yüzlü kadrosu ile problemimizi 2 saat gibi bir süre içerisinde hallettiler.

 • Banu

  3-4 yıldır kullandığım ve garantisi bitmesine rağmen oldukça da memnuniyetle kullandığım Electrolux markasına ait elektrikli süpürgemin eskisi gibi çekmediğini fark ettim. En son en ufacık tozu bile çekemediğini görünce Electrolux Servis Sultanbeyli şubesini arayıp durumumu ve arızayı bildirdim. Gelen ekip motorundan kaynaklandığını söyleyip elektrikli süpürgemi götürdüler 1 hafta gibi bir süre sonra buzdolabımı tamir olmuş bir şekilde geri getirdiler.

 • Sezgin

  Yöneticisi olduğum özel bir bankanın mutfağında Electrolux marka buzdolabı kullanılıyor. Fakat yakın zamanda buzdolabımız OP isimli arıza kodunu verdi. Kapatıp açınca düzeleceğini düşündük ama sorun devam edince Electrolux Servis Sultanbeyli şubesini arayarak hatanın giderilmesinin öğle arasından sonraya kalmaması için acil yardım istedik. Gelen güler yüzlü ve profesyonel teknik ekip problemimizi hemen halletti.

 • Melahat

  Uzun süredir sorunsuz bir şekilde kullandığım Electrolux bulaşık makinem son zamanlarda inanılmaz bir şekilde gürültü yapmaya başladı ve ne zaman çalıştırsam alt komşum şikayete geliyordu. Yüksek sesli çalışması beni de rahatsız etmeye başladı ve Sultanbeyli’de hizmet veren Electrolux servis ekiplerini aradım. Aynı gün gelip makinemi teslim aldılar ve atölyeye götürdüler.
  Birkaç gün sonra ekipler beni aradı ve sorunun rulmanlarda sıkıntı olduğunu ifade ettiler. Değişimin yapıldığını ve sorunun çözüldüğünü söyledikten sonra da ürünü evime kadar getirdiler. Kendilerine teşekkür etmek isterim ve Sultanbeyli’deki kullanıcılar için bu ekibin ve firmanın büyük bir nimet olduğunu düşünüyorum.

Call Now ButtonTIKLA SERVİSİ ARA