Electrolux Servis Üsküdar

Özel Electrolux Servis Üsküdar, sahip olduğu deneyimli ve uzman teknisyen kadrosuyla öne çıkmaktadır. Her bir teknisyenimiz, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve elektrikli süpürgelerinizin her türlü arızasını giderme konusunda eğitilmiş ve sertifikalıdır.

Orijinal Yedek Parça Garantisi

Özel Electrolux Servis Üsküdar olarak, kullandığımız yedek parçaların kalitesine büyük önem veriyoruz. Tamir ve bakım işlemlerinizde kullanılan her yedek parça, orijinal ve kaliteli malzemelerden seçilir. Bu sayede, cihazlarınızın dayanıklılığı ve uzun ömürlü kullanımı garanti altına alınmış olur.

Çeşitli Hizmet Alanları

Firmamız, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve elektrikli süpürgelerin yanı sıra, Electrolux marka diğer ev aletlerinin de onarım ve bakım hizmetlerini sunmaktadır. Geniş hizmet yelpazemizle ev aletlerinizin her türlü ihtiyacına cevap verebiliyor ve sizlere kapsamlı bir hizmet sunuyoruz.


Electrolux Servis Üsküdar İletişim:

Üsküdar Electrolux Servisi
Servis Konum Bilgisi:Yüksel Sk. 29-27 Selamiali 34664 Üsküdar/İstanbul
Çağrı Merkezi:0216 620 95 59
Çalıştığı Gün ve Saat:Hafta içi: 08:00 – 19:00
Cumartesi: 08:00 – 19:00

“Electrolux Servis Üsküdar” üzerine 6 yorum

  1. Bir süredir kullandığımız bulaşık makinesi son zamanlarda gürültülü çalışıyordu. Bu sorunun ana nedenini öğrenmek ve konuyu çözmek için Electrolux Servis Üsküdar noktasını tercih ettim. Servis basit bir arızadan kaynaklı olarak bu durumun oluştuğunu belirterek konunun çözüme ulaştırılmasını sağladı. Bu şekilde Electrolux Servis Üsküdar sayesinde sorundan tahminimden daha hızlı bir şekilde kurtulmuş oldum.

  2. Electrolux marka çamaşır makinem tarafımdan hiçbir kullanıcı hatası olmamasına rağmen arıza yaptığı için Electrolux Servis Üsküdar şubesini arayarak makine tamiri için bakmaya gelmelerini istedim. Gelen ekip motorun değişmesini gerektiğini söyledi. Bunun fabrika hatası olduğunu söylememe rağmen kendileri motor değiştirmekte ısrarcı oldular. Kendi deneyimsizliklerini kullanıcıya fatura olarak kesen bu servisi kullanmak isteyenlere kesinlikle önermiyorum.

  3. Öğrenci evimizde 2 kız yaşıyoruz ve bu dönemde ailelerimizin yanına gidemiyoruz diye mecburen uzun zamandır kendi öğrenci evimizde kaldık. Geçen gün ailelerimizin de desteğiyle 3 yıl önce aldığımız ve severek kullandığımız Electrolux markasına ait çamaşır makinemiz çamaşırları durulamadan çıkarmaya başladı. Problem 1 haftadır geçmeyince Electrolux Servis Üsküdar ile iletişime geçerek problemimizi bildirdik. Gün içerisinde gelen ekip problemimizi hemen ve öğrenci için makul denilebilecek bir ücrete hallettiler

  4. Geçen hafta Electrolux marka bulaşık makinemin ekranındaki ışıklarının yıkama esnasında ve yıkama bittikten sonra yanlış ışık ve uyarı verdiğini fark ettim. Biraz kurcalasam da program ayarlarını düzeltemediğim için daha fazla bozmamak için korkup kurcalamayı bırakarak Electrolux Servis Üsküdar şubesi ile iletişime geçerek durumu bildirdim ve gün içinde gelip programı düzelterek hemen sorunu hallettiler.

  5. Evimde kullandığım Electrolux markasına ait çamaşır makinemi yıllardır kullanmama rağmen çok memnunum. 2 çocuğum olduğu için evde sürekli çamaşır yıkanıyor ve makinemiz bu zamana kadar bana hiç problem ya da arıza çıkararak mağdur etmemişti. Geçen sabah makineyi çalıştırdığımda tam sıkma yaparken sular kesilince makine birden durdu ve kapağı kilitlenerek açılmadı. Neredeyse akşama kadar beklememe rağmen açılmayınca Electrolux Servis Üsküdar ekibi ile iletişime geçtim ve arıza bildirdim. Hemen 1 saat içerisinde gelen teknik ekip makinenin güvenlik açısından kilitlendiğini söylediler ve programa reset atarak hızlıca problemi çözdüler.

  6. İstanbul Üsküdar ilçesinde oldukça meşhur bir cafe işletmecisiyim. Cafemizde çok fazla bulaşık çıktığı için bulaşık makinesinin herhangi bir arızasında 2-3 kişilik çalışmak zorunda kalıyor. Geçtiğimiz ay kullanmakta olduğumuz Electrolux marka bulaşık makinesi durduk yere birden kapanıp açılmamaya başladı. Mutfak personeli bana bildirdiğinde hemen Electrolux Servis Üsküdar şubesi ile iletişime geçtim. Kısa süre içerisinde gelip bulaşık makinesinin sorununu çözerek bizi de büyük bir dertten kurtardılar.

Yorumlar kapalı.

Call Now ButtonTIKLA SERVİSİ ARA
Servis-al.com Arizacozum.com Kombicozum.com Klimacozum.com Teknikservisara.com Camasircozum.com Bulasikcozum.com