Electrolux Servis Üsküdar

Üsküdar’da yaşayanlar, Electrolux marka buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi gibi ev aletlerinin bakım ve onarımlarında uzman bir servise erişim sağlayabilir. Electrolux Servis Üsküdar, alanında uzman teknisyenleri ve kaliteli hizmet anlayışı ile öne çıkar.

Electrolux Servis Üsküdar

Servisimiz, müşteri memnuniyetini öncelikli hedef olarak belirleyerek, her türlü arıza ve bakım işlemlerini hızlı ve etkili bir şekilde çözmeyi amaçlar. Electrolux cihazlarınızın uzun ömürlü olması ve yüksek performansla çalışması için gerekli tüm bakım ve onarım hizmetlerini sunarız. Üsküdar’daki servisimiz, geniş bir coğrafyada mobil servis imkanı ile de dikkat çeker, böylece müşterilerimizin cihazlarına en kısa sürede müdahale edebiliriz.

Electrolux Servis Üsküdar, orijinal yedek parçalar kullanarak yapılan onarımlarla cihazlarınızı ilk günkü performansına kavuşturmayı garanti eder. Servisimiz, müşterilerimize transparent bir hizmet süreci sunar; arıza tespitinden onarımın tamamlanmasına kadar geçen süreçte bilgilendirme yaparız. Müşteri hizmetleri ekibimiz, her türlü soru ve sorununuzda size yardımcı olmak için 7/24 ulaşılabilir durumdadır.


Electrolux Servis Üsküdar İletişim:

Firma:Üsküdar Electrolux Servisi
Servis Konum Bilgisi:Yüksel Sk. 29-27 Selamiali 34664 Üsküdar/İstanbul
Çağrı Merkezi:0216 620 95 59
Çalıştığı Gün ve Saat:Hafta içi: 08:00 – 19:00
Cumartesi: 08:00 – 19:00

8 Comments

  1. Bir süredir kullandığımız bulaşık makinesi son zamanlarda gürültülü çalışıyordu. Bu sorunun ana nedenini öğrenmek ve konuyu çözmek için Electrolux Servis Üsküdar noktasını tercih ettim. Servis basit bir arızadan kaynaklı olarak bu durumun oluştuğunu belirterek konunun çözüme ulaştırılmasını sağladı. Bu şekilde Electrolux Servis Üsküdar sayesinde sorundan tahminimden daha hızlı bir şekilde kurtulmuş oldum.

  2. Electrolux marka çamaşır makinem tarafımdan hiçbir kullanıcı hatası olmamasına rağmen arıza yaptığı için Electrolux Servis Üsküdar şubesini arayarak makine tamiri için bakmaya gelmelerini istedim. Gelen ekip motorun değişmesini gerektiğini söyledi. Bunun fabrika hatası olduğunu söylememe rağmen kendileri motor değiştirmekte ısrarcı oldular. Kendi deneyimsizliklerini kullanıcıya fatura olarak kesen bu servisi kullanmak isteyenlere kesinlikle önermiyorum.

  3. Öğrenci evimizde 2 kız yaşıyoruz ve bu dönemde ailelerimizin yanına gidemiyoruz diye mecburen uzun zamandır kendi öğrenci evimizde kaldık. Geçen gün ailelerimizin de desteğiyle 3 yıl önce aldığımız ve severek kullandığımız Electrolux markasına ait çamaşır makinemiz çamaşırları durulamadan çıkarmaya başladı. Problem 1 haftadır geçmeyince Electrolux Servis Üsküdar ile iletişime geçerek problemimizi bildirdik. Gün içerisinde gelen ekip problemimizi hemen ve öğrenci için makul denilebilecek bir ücrete hallettiler

  4. Geçen hafta Electrolux marka bulaşık makinemin ekranındaki ışıklarının yıkama esnasında ve yıkama bittikten sonra yanlış ışık ve uyarı verdiğini fark ettim. Biraz kurcalasam da program ayarlarını düzeltemediğim için daha fazla bozmamak için korkup kurcalamayı bırakarak Electrolux Servis Üsküdar şubesi ile iletişime geçerek durumu bildirdim ve gün içinde gelip programı düzelterek hemen sorunu hallettiler.

  5. Evimde kullandığım Electrolux markasına ait çamaşır makinemi yıllardır kullanmama rağmen çok memnunum. 2 çocuğum olduğu için evde sürekli çamaşır yıkanıyor ve makinemiz bu zamana kadar bana hiç problem ya da arıza çıkararak mağdur etmemişti. Geçen sabah makineyi çalıştırdığımda tam sıkma yaparken sular kesilince makine birden durdu ve kapağı kilitlenerek açılmadı. Neredeyse akşama kadar beklememe rağmen açılmayınca Electrolux Servis Üsküdar ekibi ile iletişime geçtim ve arıza bildirdim. Hemen 1 saat içerisinde gelen teknik ekip makinenin güvenlik açısından kilitlendiğini söylediler ve programa reset atarak hızlıca problemi çözdüler.

  6. İstanbul Üsküdar ilçesinde oldukça meşhur bir cafe işletmecisiyim. Cafemizde çok fazla bulaşık çıktığı için bulaşık makinesinin herhangi bir arızasında 2-3 kişilik çalışmak zorunda kalıyor. Geçtiğimiz ay kullanmakta olduğumuz Electrolux marka bulaşık makinesi durduk yere birden kapanıp açılmamaya başladı. Mutfak personeli bana bildirdiğinde hemen Electrolux Servis Üsküdar şubesi ile iletişime geçtim. Kısa süre içerisinde gelip bulaşık makinesinin sorununu çözerek bizi de büyük bir dertten kurtardılar.

  7. Üsküdar Electrolux servisine klima arızası için başvurdum. Klima soğuk hava üflemiyordu ve bunaltıcı bir sıcaklık vardı. Servis çok hızlı geldi ve kompresördeki arızayı buldu. Hızlıca tamir ettiler ve ayrıca tüm sistemde bakım yaptılar. Ekip çok bilgili ve yardımseverdi, işlerini titizlikle yaptılar. Şimdi klimam daha iyi soğutuyor.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TIKLA SERVİSİ ARA
Servis-al.com Arizacozum.com Kombicozum.com Klimacozum.com Teknikservisara.com Camasircozum.com Bulasikcozum.com