İstanbul

Electrolux Servis Üsküdar

Electrolux markası üretmiş olduğu kaliteli beyaz eşyalarla birçok kullanıcın ilk tercihi olmuştur. Bilindiği üzere buzdolabı, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi gibi beyaz eşyalar şüphesiz her evin olmazsa olmaz beyaz eşyalarından birisidir.

Ancak zaman zaman çeşitli nedenlerden dolayı beyaz eşyalar arızalanabilmektedir. Kullanıcının mağdur olmaması adına onarımın çok kısa bir süre içerisinde güvenilir bir teknik servis tarafından giderilmesi gerekir. Üsküdar ve çevresinde yaşayan müşterilerimiz için her türlü sebepten çıkan arıza ve düzenli bakım ihtiyacı gerektiğinde Electrolux Servis Üsküdar şubemiz en güvenilir seçenektir. Bize ulaştığınız takdirde bakım ve arıza tespiti için evinize geliyoruz. Eğer arıza küçük bir seviyedeyse veya bakım için geldiysek işimizi adresinizde yapıyoruz.

Fakat arıza büyük bir seviyedeyse makineyi servisimize götürüp orada tamir ettikten sonra evinize geri getirip kurulumuna yapıyoruz. Hem de taktığımız parçalara ve işçiliğimize koşulsuz şartsız 1 yıl süreyle garanti veriyoruz. Siz değerli müşterilerimizin güvenli ve kaliteli hizmet alabilmeleri için Pazar günleri hariç haftanın her günü açığız. Kalite bir telefon uzağınızda.


Üsküdar Electrolux Servisi
Servis Konum Bilgisi: Yüksel Sk. 29-27
Selamiali
34664 Üsküdar/İstanbul
Çağrı Merkezi: 0216 620 95 59
Çalıştığı Gün ve Saat: Hafta içi: 08:15 – 18:40
Hafta sonu: 10:30 – 17:45

 • Gaye

  Bir süredir kullandığımız bulaşık makinesi son zamanlarda gürültülü çalışıyordu. Bu sorunun ana nedenini öğrenmek ve konuyu çözmek için Electrolux Servis Üsküdar noktasını tercih ettim. Servis basit bir arızadan kaynaklı olarak bu durumun oluştuğunu belirterek konunun çözüme ulaştırılmasını sağladı. Bu şekilde Electrolux Servis Üsküdar sayesinde sorundan tahminimden daha hızlı bir şekilde kurtulmuş oldum.

 • Gülnaz

  Electrolux marka çamaşır makinem tarafımdan hiçbir kullanıcı hatası olmamasına rağmen arıza yaptığı için Electrolux Servis Üsküdar şubesini arayarak makine tamiri için bakmaya gelmelerini istedim. Gelen ekip motorun değişmesini gerektiğini söyledi. Bunun fabrika hatası olduğunu söylememe rağmen kendileri motor değiştirmekte ısrarcı oldular. Kendi deneyimsizliklerini kullanıcıya fatura olarak kesen bu servisi kullanmak isteyenlere kesinlikle önermiyorum.

 • Melis

  Öğrenci evimizde 2 kız yaşıyoruz ve bu dönemde ailelerimizin yanına gidemiyoruz diye mecburen uzun zamandır kendi öğrenci evimizde kaldık. Geçen gün ailelerimizin de desteğiyle 3 yıl önce aldığımız ve severek kullandığımız Electrolux markasına ait çamaşır makinemiz çamaşırları durulamadan çıkarmaya başladı. Problem 1 haftadır geçmeyince Electrolux Servis Üsküdar ile iletişime geçerek problemimizi bildirdik. Gün içerisinde gelen ekip problemimizi hemen ve öğrenci için makul denilebilecek bir ücrete hallettiler

 • Ayşe

  Geçen hafta Electrolux marka bulaşık makinemin ekranındaki ışıklarının yıkama esnasında ve yıkama bittikten sonra yanlış ışık ve uyarı verdiğini fark ettim. Biraz kurcalasam da program ayarlarını düzeltemediğim için daha fazla bozmamak için korkup kurcalamayı bırakarak Electrolux Servis Üsküdar şubesi ile iletişime geçerek durumu bildirdim ve gün içinde gelip programı düzelterek hemen sorunu hallettiler.

 • Fatma

  Evimde kullandığım Electrolux markasına ait çamaşır makinemi yıllardır kullanmama rağmen çok memnunum. 2 çocuğum olduğu için evde sürekli çamaşır yıkanıyor ve makinemiz bu zamana kadar bana hiç problem ya da arıza çıkararak mağdur etmemişti. Geçen sabah makineyi çalıştırdığımda tam sıkma yaparken sular kesilince makine birden durdu ve kapağı kilitlenerek açılmadı. Neredeyse akşama kadar beklememe rağmen açılmayınca Electrolux Servis Üsküdar ekibi ile iletişime geçtim ve arıza bildirdim. Hemen 1 saat içerisinde gelen teknik ekip makinenin güvenlik açısından kilitlendiğini söylediler ve programa reset atarak hızlıca problemi çözdüler.

 • Nihat

  İstanbul Üsküdar ilçesinde oldukça meşhur bir cafe işletmecisiyim. Cafemizde çok fazla bulaşık çıktığı için bulaşık makinesinin herhangi bir arızasında 2-3 kişilik çalışmak zorunda kalıyor. Geçtiğimiz ay kullanmakta olduğumuz Electrolux marka bulaşık makinesi durduk yere birden kapanıp açılmamaya başladı. Mutfak personeli bana bildirdiğinde hemen Electrolux Servis Üsküdar şubesi ile iletişime geçtim. Kısa süre içerisinde gelip bulaşık makinesinin sorununu çözerek bizi de büyük bir dertten kurtardılar.

Call Now ButtonTIKLA SERVİSİ ARA