Electrolux Servis Gaziosmanpaşa

Electrolux, dünya çapında ev aletleri sektöründe öncü markalardan biri olarak kabul edilmekte ve ürünlerinin kalitesi ile tanınmaktadır. Bu nedenle, Electrolux ürünlerinizin bakım ve onarımı konusunda uzman bir servise ihtiyaç duymanız gayet doğaldır.

Electrolux Servis Gaziosmanpaşa

Gaziosmanpaşa’daki Electrolux servisi, alanında uzman teknisyen kadrosu ile ev aletlerinizin her türlü sorununu çözmeye hazır. Bu servis, Electrolux buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi ve diğer küçük ev aletleri gibi geniş bir ürün yelpazesi için onarım hizmeti sunmaktadır. Her türlü arıza ve bakım işleminde orijinal yedek parçalar kullanılmakta ve servis sonrası memnuniyet garantisi verilmektedir.

Servisin sunduğu diğer bir avantaj ise, Gaziosmanpaşa ve çevresine hızlı servis imkanıdır. Acil durumlar için gün içinde hizmet verebilme kapasitesine sahiptir, böylece Electrolux cihazlarınızın arızalanması durumunda yaşayabileceğiniz mağduriyet en aza indirilir. Servis, müşteri memnuniyetini öncelikli tutmakta ve her türlü sorunuza profesyonelce yanıt vermekte, ayrıca bakım önerileri ile cihazlarınızın ömrünü uzatmaya yardımcı olmaktadır.

Electrolux Servis Gaziosmanpaşa İletişim:

Firma:Gaziosmanpaşa Electrolux Servisi
Servis Konum Bilgisi:1051. Sk. 4-18 Barbaros Hayrettinpaşa 34250 Gaziosmanpaşa/İstanbul
Çağrı Merkezi:0850 259 87 46
Çalıştığı Gün ve Saat:Hafta içi: 08:15 – 18:40
Hafta sonu: 10:30 – 17:45

One comment

  1. Bir süreden beri kullanmakta olduğumuz Electrolux çamaşır makinesi eski performansını kaybetmişti. Özellikle eski performansıyla kıyasladığımızda bariz şekilde sorunların var olduğunu gördük. Bu durumda fazla zaman kaybetmeden Electrolux Servis Gaziosmanpaşa adresini tercih ettik. Servis kısa süre içinde durumu çözerek çamaşır makinesi kullanımı hakkında önemli tavsiyelerde bulundu. Servisin ilgisi ve konu hakkındaki hızı gerçekten takdire şayan durumdaydı.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TIKLA SERVİSİ ARA
Servis-al.com Arizacozum.com Kombicozum.com Klimacozum.com Teknikservisara.com Camasircozum.com Bulasikcozum.com