Electrolux Servis Avcılar

Electrolux Servis Avcılar İstanbul olarak, Avcılar bölgesinde Electrolux marka ev aletleriniz için kapsamlı teknik servis hizmetleri sunuyoruz. Uzman teknisyenlerimizle, her türlü onarım, bakım ve montaj işlemlerinizi en yüksek standartlarda gerçekleştiriyoruz. Yılların tecrübesiyle birleşen güncel teknoloji bilgimiz, Electrolux cihazlarınızın performansını maksimize ederek uzun ömürlü kullanım sunmayı hedefliyoruz.

Electrolux Servis Avcılar

İstanbul’un Avcılar ilçesinde, Electrolux kullanıcılarına özel olarak geliştirdiğimiz hizmetlerimizle, her zaman müşteri memnuniyetini en ön planda tutuyoruz. Arızalı bir cihazınız olduğunda veya rutin bakım gerektiğinde, bizlere kolayca ulaşabilir ve hızlı bir servis deneyimi yaşayabilirsiniz. Electrolux ev aletlerinizin tüm model ve tipleri için servis ve destek sağlamaktayız. Orijinal yedek parçalar kullanarak yaptığımız tamiratlarla, cihazlarınızı ilk günkü performansına kavuşturmayı amaçlıyoruz.

Özel ELECTROLUX Servis Avcılar İstanbul olarak, kaliteyi ve güvenilirliği ön planda tutarak hizmet veriyoruz. İhtiyaç duyduğunuz her an yanınızdayız ve Electrolux ev aletlerinizin bakımını profesyonel ellerde gerçekleştiriyoruz. Bizimle iletişime geçmek için web sitemizi ziyaret edebilir veya doğrudan arayabilirsiniz. Electrolux cihazlarınız için en iyi hizmeti almak istiyorsanız, doğru adresiniz biziz.

Electrolux Servis Avcılar İletişim:

Firma:Avcılar Electrolux Servisi
Servis Konum Bilgisi:Sülün Sk. 13-1 Denizköşkler 34315 Avcılar/İstanbul
Çağrı Merkezi:0850 259 98 46
Çalıştığı Gün ve Saat:Hafta içi: 08:15 – 18:40
Hafta sonu: 10:30 – 17:45

One comment

  1. Uzun zamandan beri severek kullandığım Electrolux marka buzdolabı son zamanlarda performans anlamında sıkıntı yaratmaya başlamıştı. Bariz bir şekilde performansında sorunlar olduğundan dolayı konuyu Electrolux Servis Avcılar adresine danıştık. Servis işinin ehli ekibi ve hızıyla konuya çok kısa bir süre içinde çözüm getirdi. Her açıdan memnun kaldığımız bir süreç oldu.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TIKLA SERVİSİ ARA
Servis-al.com Arizacozum.com Kombicozum.com Klimacozum.com Teknikservisara.com Camasircozum.com Bulasikcozum.com