İstanbul

Electrolux Servis Ataşehir

Popüler beyaz eşya üretici markalarından olan Electrolux, günümüzde nüfusu yoğun bölgelerden biri olan Ataşehir’de sıklıkla kullanılmaktadır.
Electrolux bulaşık makineleri, kullanımlarından kaynaklı olarak veya farklı sorunlardan kaynaklı olarak arıza yaşatabilmektedirler. Bulaşık makinelerinin her birine yönelik olarak bulunabilecek sorunların ortadan tamamen kaldırılmasında Electrolux Servis Ataşehir ekibi olarak kesintisiz hizmet sağlıyoruz. Bulaşıklarınızı her zaman en iyi performansa sahip modellerde yıkayabilme avantajını sizler için getirmekteyiz.

Electrolux Servis Ataşehir

Electrolux Servisi En İyi Hizmet Konseptine Sahiptir

Ev temizliğinin sağlanabilmesindeki en önemli yardımcılar arasında yer alan süpürgelerin kullanımında yaşanan sorunların her biri beraberinde istenmeyen sonuçları getirmektedir. Electrolux Ataşehir markası olarak her serideki süpürge modelinizin sorununu başarıyla çözüme kavuşturabilmekteyiz. Hem hızlı hem de fark yaratan hizmet olanağımızla birlikte ön plana çıkan ayrıcalıkları sunuyoruz.

Electrolux Servis Ataşehir

Electrolux markasına sahip çamaşır makinelerinizin kullanımının ne kadar özel olduğunu bilerek arızaların çözüme kavuşturulabilmesinde etkili hizmetlere sahibiz. Ataşehir’de bulunduğunuz konuma gelerek çamaşır makineleriniz için şikayeti dinledikten sonra sorunun tespitini gerçekleştiriyor ve sonrasında çözümünü sağlıyoruz.

Electrolux Servis AtaşehirPRATİK TEKNİK ELK EV ALT SAN.TİC.LTD.ŞTİ
Konum Bilgisi:Atakent Mah. Akdeniz cad .No:21/B 34760, Ataşehir
Çağrı Merkezi:0 216 344 17 57
Çalışma Saatleri:Hafta içi: 08:15 – 18:40
Hafta sonu: 10:30 – 17:45
 • Ogün

  Uzun yıllardır kullandığım Electrolux çamaşır makinesinin ön kapağı bir türlü kapanmıyor. Normal şekilde kullanırken birden kapak tamamen kapanmamaya başladı. Böyle olunca da makineyi kullanamaz durumdayım. Bu yüzden Electrolux Servis Ataşehir merkezini aradım ve onlarda ekiplerini adresime yönlendirdiler. Gelen ekip yaptıkları her işlem ve söyledikleri her şeyle çok iyi ve uzman olduklarını gösteriyorlar. Sizi dinliyor ve kendi incelemelerini yapıyorlar. Bu şekilde çok güvenilir bir hizmet veriyorlar. Daha önce görmediğim kalitede hizmetleri var ve bu beni çok fazla memnun ediyor. Bu yüzden Ataşehir’de oturan arkadaşlarıma sürekli olarak Electrolux ürünlerini kullanmaları konusunda tavsiyede bulunuyorum.

 • Kader

  Yeni buzdolabımı satın almak için konu hakkında bir hayli fazla övülen Electrolux markasında karar kıldım. Bütçeme uygun olan çok sayıda modeli vardı. Kısa bir karar sürecinden sonra buzdolabını satın aldık. İlk zamanlarda herhangi bir sorun göstermeyen buzdolabı daha sonraki süreçte soğutma konusunda sorunlar çıkarmıştı. Eskisi gibi verimli bir şekilde soğutma özelliği çalışmıyordu. Bu durum bizim içinde oldukça büyük bir sıkıntı haline geldi. Sorunun daha fazla büyümemesi için soluğu hemen Electrolux servis Ataşehir adresinde aldık. Servis yapmış olduğu kısa bir inceleme sonucunda buzdolabı arızasının nedenini çözdü. Sorunun çözümünü sağlayarak bize kısa bir süre içinde buzdolabını teslim etmiş oldu.

 • Yağmur

  Bir süre önce Electrolux marka bulaşık makinesi satın aldım. Bulaşık makinemi sorunsuz olarak kullanırken günün birinde bulaşık makinemin su almadığını fark ettim. Bunun üzerine vakit kaybetmeden Electrolux servis Ataşehir ile iletişime geçtim.
  Electrolux servis Ataşehir; sorunun pompa motorundan kaynaklandığını tespit etti. Pompa motoru; makinedeki suyu boşaltmakla yükümlü olduğu için sorunun kaynağı burasıymış. Electrolux çalışanları; pompa motorunda bir hata olup olmadığını kontrol etti. Ardından, kısa devre olup olmadığıyla alakalı kontroller yaptılar. Sonuç olarak, pompa motorunun kısa devre yapmasından dolayı bulaşık makinem su almıyormuş. Sorunu tespit ettikten sonra hızlı bir şekilde çözmek için faaliyetlere başlayan Electrolux servisi sayesinde bulaşık makinem artık sorunsuz olarak çalışıyor!

 • Nur

  Buzdolabımız artık ihtiyaçlarımızı tam olarak karşılamadığından dolayı yeni bir buzdolabı satın almaya karar verdik. Özellikle çevremiz tarafından en çok önerilen markalardan biri olduğu için tercihimiz Electrolux markasından yana olmuştu. Satın aldığımız bu cihaz ilk dönemler içinde tam olarak istediğimiz performansı sunuyordu. Ancak nedenini anlayamadığımız bir şekilde bugünlerde cihazda bazı sorunların var olduğunu gördük. Buzdolabı yeterince yüksek seviyede çalışmadığı halde buzlanma yapıyordu. Buzdolabının neden buzlanma yaptığına dair çeşitli araştırmalar yapsakta şu an bu sorundan tam olarak kurtulamadık. Halen bu can sıkan sorun devam ediyor. Bu sorundan kurtulmak için yapılması gerekenler nelerdir, buzdolabı neden buzlanma yapar çözüm önerilerinizi bekliyoruz.

 • Neriman

  Aldığımdan beri bana hiç problem çıkarmayan Electrolux markasına ait buzdolabımın altından geçen gün durduk yere su gelmeye başladı. Elektrik kesintisi de yaşamadığım halde akıtınca ağzının tam kapanmadığını düşünerek kontrol ettim ve hiçbir problem görünürde yoktu. Bu sebep ile Electrolux Servis Ataşehir servisini arayıp durumdan bahsettim. Gün içerisinde gelen ekip buzdolabımın hava alan kısmını tespit edip arızayı giderdi

 • Figen

  Bu dönemde ev hanımları mutfaktan neredeye hiç çıkamadığı için buzdolabındaki sirkülasyonda oldukça hızlı oluyor. Çok fazla mutfak alışverişi yapılıp yerleştirildiği için sürekli açılıp kapatılıyor. Bundan dolayı olduğunu düşündüğüm bir şekilde buzdolabım eskisi gibi soğutmamaya başladı. Bunun üzerine Electrolux Servis Ataşehir şubesini arayarak durumu bildirmem üzerine gelen ekip motorundan kaynaklanabilecek arızanın çözümünü kısa sürede hallettiler.

 • Ayşe

  Çamaşır makinemde çamaşırlar dönerken hiçbir ses çıkmıyordu ve uzun yıllardan beri oldukça sakin bir şekilde çalışıyordu. Ancak en son az miktarda çamaşır atmama rağmen makineden tuhaf sesler gelmeye başladı ve çok şiddetli çalıştığını gördüm. Electrolux servis Ataşehir ekibine çamaşır makinemi tereddüt etmeden teslim ettim ve ilk günkü kadar yeni geri aldım.

 • Nuray

  Uzun senelerdir küçük ev aletlerini kullandığım bir marka. Herhangi bir sorun yaşadığımda, ufak dahi olsa hemen Electrolux servis Ataşehir şubesini arayarak yardım istiyorum. Sağlıklı kullanım için gerekli olan tüm bilgilendirmeleri alıyorum. Servis hızlı çözüm sunuyor ve asla oyalamıyor. Net ve kibar olmaları sayesinde daha çok karşı karşıya geleceğiz gibi duruyor.

 • Seda

  Buzdolabımızın garantisi biter bitmez buzluk kısmında ısınmalar başladı. Arka tarafı komple ısınınca ve sunta dolaba da zarar vermeye başlayınca sorunu ancak ve ancak Elektrolux servis Ataşehir ekibinin çözebileceğini anladık. Hemen aradık ve randevu verdikleri saati geçirmeden ulaştılar. Sorun yerinde çözüldü ve bir bu temiz hizmetten gerçekten çok memnun kaldık.

 • Fatma

  Buzdolabım iyi bir marka olmasına rağmen son zamanlarda üst kısmında çok fazla buzlanma yapmaya başladı. Buzdolabımı değiştirebilecek maddi bir gücüm olmadığı için ve henüz zaten yeni bir dolap olduğu için Electrolux servis Ataşehir ekibiyle tanışarak buzdolabımı emin ellere teslim ettim. Kısa sürede buzdolabım bana ulaştı ve sorun kökünden çözülmüştü.

 • Melike

  Bu günlerde ev hanımları mutfaktan neredeye hiç çıkamadığı için buzdolapları da sürekli açıp kapanıyor. Çok fazla mutfak alışverişi yapıldığı için sürekli açılıp kapatılmasından dolayı olduğunu düşündüğüm bir şekilde buzdolabım eskisi gibi soğutmamaya başladı. Bunun üzerine Electrolux Servis Ataşehir şubesini arayarak durumu bildirmem üzerine gelen ekip motorundan kaynaklanabilecek arızanın çözümünü çok uygun bir şekilde yaparak buzdolabımı 2 gün içerisinde geri getirdiler.

 • Özlem

  Öğrenci evinde aldığımız 2.el Electrolux markasına ait çamaşır makinemizi uzun zamandır sorunsuz bir şekilde kullanıyorduk. Fakat geçen hafta yıkama esnasında makinenin deterjanı almadığını ve kirli çamaşırları da yıkamadığını fark etmemiz üzerine Electrolux Servis Ataşehir ekibi ile iletişime geçerek problemimizden bahsettik. Sorunumuz için gereken yedek parçanın bulması zor olmasına ve birçok servis bulamamasına rağmen 2 gün sonra temin ederek uygun fiyata problemimizi çözdüler.

 • Melek

  Pandemi dönemini de göz önüne aldığımızda ev hanımları evden neredeye hiç çıkamadığı için sürekli temizlik halinde oluyor. Çünkü evde olan kişi sayısı çok fazla olunca tozu da kırıntısı da bitmiyor. En başta bu yüzden olduğunu düşündüğüm bir şekilde süpürgem de eskisi gibi çekmemeye başladı. Bunun üzerine Electrolux Servis Ataşehir şubesini arayarak durumu bildirmem üzerine gelen ekip motorundan kaynaklanabilecek arızanın çözümünü kısa sürede hallettiler.

 • Şule

  Uzun senelerden beridir evimde Electrolux marka çamaşır makinesi kullanıyorum. Gerek ses açısından gerekse de yıkama açısından genel performansından oldukça memnundum. Memnundum diyorum çünkü yakın zamanda makinem E13 arızası vermeye başladı ve su sızıntısı yapmaya başladı. Hemen Electrolux Servis Ataşehir ile iletişime geçtim. 2 gün içerisinde makinemi onarılmış bir şekilde teslim ettiler.

 • Gülcan

  Evimdeki birçok beyaz eşya Electrolux markasından oluşuyor. Aynı şekilde buzdolabım da öyle. Fakat yakın zamanda kullanmış olduğum Electrolux marka buzdolabımın zemininde ıslaklık vardı. Hiç vakit kaybetmeden Electrolux Servis Ataşehir şubesi ile irtibata geçtim. Gelen ekip yoğuşma tahliye deliğinden tıkanıklık olduğunu tespit etti. Kanal temizlendikten sonra ıslaklık sorununu bir daha yaşamadım. Kendilerine teşekkür ederim.

 • Müge

  Electrolüx elektrikli süpürge kullanıcıyım. Hem üründen hem de markadan memnunum ve gerçekten bana her seferinde yardımcı oluyorlar. Süpürge ile ilgili bir sorun yaşadığımda da servis hizmeti konusunda sıkıntı yaşamadım. Ataşehir’de hizmet veren Electrolüx servis ekipleri bu konuda fazlasıyla iyiler. Kısa bir süre önce motordan gürültülü bir ses geldiğini fark edince kendim uğraşmayayım diye ekipleri aradım.
  Kısa süre içerisinde evime geldiler ve sorunu çözmek için süpürgeyi atölyeye aldılar. Ben çok fazla fiyat çıkacağını düşünüyordum ama hiç düşündüğüm gibi olmadı ve gayet ekonomik bir şekilde çözdük. Kesinlikle tavsiye edebileceğim bir firma ve sizler de gözünüz kapalı tercih edebilirsiniz.

Call Now ButtonTIKLA SERVİSİ ARA