Electrolux Servis Sancaktepe

Özel Electrolux Servis Sancaktepe olarak, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve elektrikli süpürge gibi Electrolux ürünlerinizin onarımı, düzenli bakımı ve tamiri konularında kapsamlı bir hizmet sunuyoruz. Eğitimli ve deneyimli teknisyenlerimiz, en karmaşık arızaları dahi titizlikle çözmekte ve cihazlarınızın uzun ömürlü olmasını sağlamaktadır.

Profesyonel Teknisyenler

Firmamız bünyesinde görev yapan teknisyenler, sektörde uzun yılların deneyimine sahip profesyonellerden oluşmaktadır. Sürekli eğitim ve güncellemelerle donatılan teknik kadromuz, her türlü teknik soruna karşı en etkili çözümleri sunmak için hazır beklemektedir.

Özel Electrolux Servis Sancaktepe olarak amacımız, müşterilerimize güvenilir, kaliteli ve zamanında hizmet sunarak, ev aletlerinin performansını en üst düzeye çıkarmak ve yaşam kalitelerini artırmaktır. Bizimle iletişime geçerek, Electrolux marka ürünleriniz için uzman ellere emanet edebilir ve sorunsuz bir kullanımın tadını çıkarabilirsiniz.


Electrolux Servis Sancaktepe İletişim:

Sancaktepe Electrolux Servisi
Servis Konum Bilgisi:Selçuklu Sk. 25-1 Abdurrahmangazi 34887 Sancaktepe/İstanbul
Çağrı Merkezi:0216 622 65 06
Çalıştığı Gün ve Saat:Hafta içi: 08:00 – 19:00
Cumartesi: 08:00 – 19:00

“Electrolux Servis Sancaktepe” üzerine 3 yorum

  1. Bir süredir kullanmakta olduğumuz Electrolux marka çamaşır makinesi son zamanlarda gürültülü şekilde çalışmaya başlamıştı. Durum can sıkıcı hale gelince konuyu Electrolux Servis Sancaktepe adresine emanet etmeyi tercih ettik. Servis küçük bir arızadan kaynaklı olarak bu durumun oluştuğunu belirterek kısa bir süre içinde konuya çare buldu. Her açıdan memnun kaldığımız bir süreçti.

  2. 2 yaşında hiç yerinde durmayan oğlum her çocuk gibi çamaşır makinesi çalışırken karşısında durup izlemeyi çok seviyor. Geçen gün yine bu sayede yemeğini yedirirken bir ara mutfağa gittim ve döndüğümde Electrolux marka çamaşır makinemin kilitlendiğini ve programın durduğunu gördüm. Tuşlara basmış ve bu yüzden de çocuk kilidi aktifleşmiş diye düşündüm fakat kullanma talimatında yazanları uyguladığımda kilit yine kalkmadı. Electrolux Servis Sancaktepe şubesini aramam üzerine ekip gün içinde gelip kilidi açtılar ve çamaşırlarımın mahvolmasını engellediler.

  3. 3-4 yıldır kullandığım Electrolux markasına ait buzdolabım 1 haftadan beri koyduğum yemekleri, meyveleri ve sebzeleri eskisi gibi soğutmamaya başladığını fark ettim. En son 1 gün önce yaptığım yemeğim de bozulunca evimin çok yakınındaki Electrolux Servis Sancaktepe şubesini arayıp durumumu ve arızayı bildirdim. Gelen ekip motorundan kaynaklandığını söyleyip buzdolabımı götürdüler 1 hafta gibi bir süre sonra buzdolabımı tamir olmuş bir şekilde geri getirdiler.

Yorumlar kapalı.

Call Now ButtonTIKLA SERVİSİ ARA
Servis-al.com Arizacozum.com Kombicozum.com Klimacozum.com Teknikservisara.com Camasircozum.com Bulasikcozum.com