İstanbul

Electrolux Servis Sancaktepe

Electrolux Servis Sancaktepe olarak uzun senelerdir İstanbul’un Sancaktepe ilçesinde siz değerli müşterilerimize hizmet veriyoruz. Beyaz eşya alanında uzmanlaşmış ekibimizle bakım, onarım, yedek parça, tamirat, yer değiştirme ve temizlik gibi teknik servis hizmetleri sunmaktayız.

Son sistem teknoloji ile yapmış olduğumuz çalışmalar müşteri memnuniyetini sağlayacak bir şekilde hizmet vermemizi sağlamaktadır. Servisimiz hizmete başladığı ilk günden itibaren belirlemiş olduğu kalite standartlarından şaşmadan çalışmalarını sürdürmektedir. Ayrıca verdiği kaliteli hizmete karşılık, uygulamış olduğu uygun fiyat politikasıyla da müşteri dostu olduğunu göstermektedir.

Uzun yıllardır müşteri memnuniyetini kendine ilke edinen firma; arıza kaydı alınmasının ardından kısa bir süre içerisinde müşterinin adresine ulaşır. Profesyonel ve işinin uzmanı olan kadrosuyla beyaz eşyalarınızı edilebiliyorsa önce yerinde tamir eder, fakat yerinde tamir edilemiyorsa cihazı alıp firmanın bünyesinde tamir eder, sonra kullanıcıya kendisi götürür teslim eder.

Hizmetin sonunda firmamız siz değerli müşterilerimizi güvence altına almak adına 1 yıl süreyle garanti verir. Sizin de Electrolux markasına ait beyaz eşyanızın bakım, onarım veya montaj ihtiyacı var ise bizlerle iletişime geçebilirsiniz.


Sancaktepe Electrolux Servisi
Servis Konum Bilgisi: Selçuklu Sk. 25-1
Abdurrahmangazi
34887 Sancaktepe/İstanbul
Çağrı Merkezi: 0216 622 65 06
Çalıştığı Gün ve Saat: Hafta içi: 08:15 – 18:40
Hafta sonu: 10:30 – 17:45

  • Burcu

    Bir süredir kullanmakta olduğumuz Electrolux marka çamaşır makinesi son zamanlarda gürültülü şekilde çalışmaya başlamıştı. Durum can sıkıcı hale gelince konuyu Electrolux Servis Sancaktepe adresine emanet etmeyi tercih ettik. Servis küçük bir arızadan kaynaklı olarak bu durumun oluştuğunu belirterek kısa bir süre içinde konuya çare buldu. Her açıdan memnun kaldığımız bir süreçti.

  • Fatma

    2 yaşında hiç yerinde durmayan oğlum her çocuk gibi çamaşır makinesi çalışırken karşısında durup izlemeyi çok seviyor. Geçen gün yine bu sayede yemeğini yedirirken bir ara mutfağa gittim ve döndüğümde Electrolux marka çamaşır makinemin kilitlendiğini ve programın durduğunu gördüm. Tuşlara basmış ve bu yüzden de çocuk kilidi aktifleşmiş diye düşündüm fakat kullanma talimatında yazanları uyguladığımda kilit yine kalkmadı. Electrolux Servis Sancaktepe şubesini aramam üzerine ekip gün içinde gelip kilidi açtılar ve çamaşırlarımın mahvolmasını engellediler.

  • Aysel

    3-4 yıldır kullandığım Electrolux markasına ait buzdolabım 1 haftadan beri koyduğum yemekleri, meyveleri ve sebzeleri eskisi gibi soğutmamaya başladığını fark ettim. En son 1 gün önce yaptığım yemeğim de bozulunca evimin çok yakınındaki Electrolux Servis Sancaktepe şubesini arayıp durumumu ve arızayı bildirdim. Gelen ekip motorundan kaynaklandığını söyleyip buzdolabımı götürdüler 1 hafta gibi bir süre sonra buzdolabımı tamir olmuş bir şekilde geri getirdiler.

Call Now ButtonTIKLA SERVİSİ ARA