Electrolux Servis Sancaktepe

Sancaktepe’de Electrolux cihazlarınız için aradığınız profesyonel servis desteğini Electrolux Servis Sancaktepe ile bulabilirsiniz. Electrolux, dünya çapında ev aletleri ve profesyonel ekipmanlar konusunda öncü bir marka olup, yenilikçi ve yüksek kaliteli ürünleriyle tanınır. Ancak her teknolojik cihaz gibi, zamanla bakım veya onarım gerektirebilir.

Electrolux Servis Sancaktepe

Electrolux Servis Sancaktepe, Electrolux marka bulaşık makineleri, buzdolapları, çamaşır makineleri ve diğer küçük ev aletleri konusunda uzman, sertifikalı teknisyenler tarafından sağlanan birinci sınıf bir servis hizmetidir. Servisimiz, orijinal yedek parçalar kullanarak cihazlarınızın uzun ömürlü ve verimli çalışmasını garanti eder.

Müşteri memnuniyetini öncelik edinen Electrolux Servis Sancaktepe, hızlı ve etkili servis hizmeti sunarak cihazlarınızı ilk günkü performansına kavuşturmayı hedefler. Arıza durumunda hızlı bir şekilde müdahale eden ekiplerimiz, sorunun kaynağını doğru bir şekilde tespit edip, en uygun çözümü uygular.

Electrolux Servis Sancaktepe İletişim:

Firma:Sancaktepe Electrolux Servisi
Servis Konum Bilgisi:Selçuklu Sk. 25-1 Abdurrahmangazi 34887 Sancaktepe/İstanbul
Çağrı Merkezi:0216 622 65 06
Çalıştığı Gün ve Saat:Hafta içi: 08:00 – 19:00
Cumartesi: 08:00 – 19:00

4 Comments

  1. Bir süredir kullanmakta olduğumuz Electrolux marka çamaşır makinesi son zamanlarda gürültülü şekilde çalışmaya başlamıştı. Durum can sıkıcı hale gelince konuyu Electrolux Servis Sancaktepe adresine emanet etmeyi tercih ettik. Servis küçük bir arızadan kaynaklı olarak bu durumun oluştuğunu belirterek kısa bir süre içinde konuya çare buldu. Her açıdan memnun kaldığımız bir süreçti.

  2. 2 yaşında hiç yerinde durmayan oğlum her çocuk gibi çamaşır makinesi çalışırken karşısında durup izlemeyi çok seviyor. Geçen gün yine bu sayede yemeğini yedirirken bir ara mutfağa gittim ve döndüğümde Electrolux marka çamaşır makinemin kilitlendiğini ve programın durduğunu gördüm. Tuşlara basmış ve bu yüzden de çocuk kilidi aktifleşmiş diye düşündüm fakat kullanma talimatında yazanları uyguladığımda kilit yine kalkmadı. Electrolux Servis Sancaktepe şubesini aramam üzerine ekip gün içinde gelip kilidi açtılar ve çamaşırlarımın mahvolmasını engellediler.

  3. 3-4 yıldır kullandığım Electrolux markasına ait buzdolabım 1 haftadan beri koyduğum yemekleri, meyveleri ve sebzeleri eskisi gibi soğutmamaya başladığını fark ettim. En son 1 gün önce yaptığım yemeğim de bozulunca evimin çok yakınındaki Electrolux Servis Sancaktepe şubesini arayıp durumumu ve arızayı bildirdim. Gelen ekip motorundan kaynaklandığını söyleyip buzdolabımı götürdüler 1 hafta gibi bir süre sonra buzdolabımı tamir olmuş bir şekilde geri getirdiler.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TIKLA SERVİSİ ARA
Servis-al.com Arizacozum.com Kombicozum.com Klimacozum.com Teknikservisara.com Camasircozum.com Bulasikcozum.com