Electrolux Servis Sarıyer

Electrolux Servis Sarıyer, Electrolux cihazlarınız için profesyonel bakım ve onarım hizmetleri sunan güvenilir bir servistir. Sarıyer ve çevresindeki müşterilere kaliteli ve hızlı servis hizmeti sağlamaktayız. Uzman teknisyenlerimiz, tüm Electrolux ürünleri için en iyi bakımı ve onarımı sunmak için eğitimli ve tecrübelidir. Çamaşır makineleri, bulaşık makineleri, buzdolapları, fırınlar ve daha fazlası gibi çeşitli Electrolux ev aletlerini tamir ediyoruz.

Electrolux Servis Sarıyer

Müşteri memnuniyetini öncelik haline getiren Electrolux Servis Sarıyer, sorunlarınızı hızla çözerek cihazlarınızın ömrünü uzatmayı amaçlar. Arıza durumlarında hızlı ve etkili çözümler üretmek için gelişmiş diagnostik araçlar kullanmaktayız. Servisimiz, orijinal yedek parçaları kullanarak yapılan tamir işlemleriyle, cihazlarınızı ilk günkü performansına kavuşturmayı hedefler.

Electrolux Servis Sarıyer İstanbul, her türlü Electrolux cihazınıza yönelik güvenilir, hızlı ve uygun fiyatlı servis çözümleri sunar. İhtiyacınız olduğunda bizlere kolaylıkla ulaşabilir, cihazlarınız için en iyi bakım ve onarım hizmetlerini alabilirsiniz. Müşterilerimizin memnuniyeti, bizim için en büyük başarıdır. Cihazlarınızın bakım ve onarımı için Electrolux Servis Sarıyer’e güvenebilirsiniz.

Electrolux Servis Sarıyer
Electrolux Servis Sarıyer

Electrolux Servis Sarıyer İletişim:

Firma:Sarıyer Electrolux Servisi
Servis Konum Bilgisi:Yılmaz Sk. 7-9 Ferahevler 34457 Sarıyer/İstanbul
Çağrı Merkezi:0850 259 84 92

9 Comments

  1. Uzun zamandan beri kullanmakta olduğumuz Electrolux marka bulaşık makinesi son zamanlarda performans bakımından sorunlar ortaya çıkarmaya başlamıştı. Bulaşıkların lekeli olarak çıkmasına neden olduğundan dolayı konuyu Electrolux Servis Sarıyer adresine danışmayı tercih ettik. Servis yaptığı kısa incelemenin ardından durumu çözerek cihazı bize tıpkı ilk günkü veriminde teslim etti.

  2. Evimde uzun zamandır severek kullandığım Electrolux markasına ait bulaşık makinesi yaklaşık 1 haftadır eşyalarda koku yapıyor. Başta deterjanın yetersiz kalabileceğini düşünüp deterjanı arttırdıktan sonra çamaşır suyu da dökmeme rağmen koku geçmedi. Teknik bir arıza olabileceğini düşünüp daha fazla kurcalamadan ve uğraşmadan Electrolux Servis Sarıyer ile iletişime geçip soruna bakmaları için arıza bildirimi yaptım. Gelen ekip sorunu yerinde ve anında çözerek kokuyu giderdiler.

  3. Garanti kapsamında olmayan Electrolux markasına ait bulaşık makinemi geçenlerde çalıştırdığımda sürekli pervane bulaşıklara çarparak yıkama esnasında çok fazla ses çıkartıyordu. Başta bizim içine yerleştirdiğimiz ürünlerin konumundan ötürü olduğunu düşünsek de boş çalıştırdığımızda da aynı problemi vererek ses çıkarmaya devam etti. Normalde pervane ile alakalı olan bir durumda çağırdığımız Electrolux Servis Sarıyer ekibi gayet profesyonel ve güler yüzlü kadrosu ile problemimizi 2 saat gibi bir süre içerisinde hallettiler.

  4. Yaklaşık 5 yıldır ütü ve süpürgesini kullandığım marka olan electrolux, aynı zamanda servis sağlayıcıları sayesinde ayakta kalıyor. Evimin yakınlarında olan Electrolux servis Sarıyer şubesi her sorunuma olumlu olarak cevap vererek markanın kullanımını devam ettirmek İçin ellerinden geleni yapıyor. Aynı zamanda hızlı ve güvenilir olmaları sayesinde en çok tercih ettiğim yerlerden bir tanesi.

  5. Uzun zamandır kullandığım Electrolux marka bulaşık makinemin altından 2 gün önce siyah renkte su gelmiş olduğunu fark ettim. İnternetten biraz araştırdığımda ise bununla alakalı bir sorun ya da arıza çözümü göremediğim için makineyi kurcalayıp da daha da bozmadan Electrolux Servis Sarıyer arayıp durumumdan bahsettim. Gün içinde geleceklerini söyledikleri halde bugün oldu hala gelmediler, aranızda benzer problemi yaşayan ya da güvenilir bir servis bilen var mı?

  6. 3-4 yıldır kullandığım ve garantisi bitmesine rağmen oldukça da memnuniyetle kullandığım Electrolux markasına ait buzdolabımın 1 haftadan beri koyduğum yemekleri, meyveleri ve sebzeleri eskisi gibi soğutmamaya başladığını fark ettim. En son 1 gün önce yaptığım yemeğim de bozulunca evimin çok yakınındaki Electrolux Servis Sarıyer şubesini arayıp durumumu ve arızayı bildirdim. Gelen ekip motorundan kaynaklandığını söyleyip buzdolabımı götürdüler 1 hafta gibi bir süre sonra buzdolabımı tamir olmuş bir şekilde geri getirdiler.

  7. Evimde çok uzun senelerden beridir Electrolux marka çamaşır makinesi kullanıyorum. Son birkaç gündür çamaşır makinem uzun program da yıkasam kısa programda da yıkasam çamaşırlarımı durulamıyor. Çamaşırlarım içerisinden neredeyse köpüklü olarak çıkıyor. 2 gün önce Electrolux Servis Sarıyer şubesi ile iletişime geçtim. Aynı gün gelip adresimde sorunu çözerek beni bu dertten kurtardılar.

  8. Electrolux marka bulaşık makinemde yaşadığım sorun uzun süredir canımı sıkıyordu. Kendi başıma çözebileceğim bir sorun olmadığını fark ettiğimde ise servis ekiplerini aradım. Bulaşıklar ıslak çıkıyor ve tekrar tekrar kurulamak durumunda kalıyordum. Çok fazla araştırma yaptım ancak herhangi bir sonuç elde edemedim.
    Sarıyer’de bana en yakın Electrolux servis ekiplerini aradım ve evime kadar geldiler. Bulaşık makinesini incelemek için atölyeye götürdüklerinde arızanın termostat kaynaklı olduğunu ifade ettiler. Parça değişimi ile birlikte sorun kısa süre içerisinde çözüldü. Eğer benzer bir sorun yaşarsanız sizler de bu ekibi tercih edebilir ve dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Pandemi döneminde de hizmet veriyorlar.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TIKLA SERVİSİ ARA
Servis-al.com Arizacozum.com Kombicozum.com Klimacozum.com Teknikservisara.com Camasircozum.com Bulasikcozum.com