İstanbul

Electrolux Servis Sarıyer

Electrolux markası beyaz eşya alanında tüm ürünleri ile kendini kanıtlamış bir marka olarak bilinir. Beyaz eşyalar hepimizin evi için oldukça önemli ve hayati önem taşıyan elektronik eşyalar olarak bilinirler. Bozulmaları, arızaları durumunda hayatı durdurma evresine getirdikleri için herhangi bir sorunlarında alacağınız teknik desteğin profesyonel olması oldukça önemlidir.

Electrolux Servis Sarıyer
Electrolux Servis Sarıyer

Electrolux markasının her noktada bulunan teknik ekipleri ile Electrolux beyaz eşyalarınızın herhangi bir arızası durumunda endişe etmenize gerek yoktur. Çünkü markanın uzman ekibi, marka tarafından sürekli denetlenip eğitimleri güncellendiği için oldukça donanımlıdır. Bulunduğunuz her noktada rastlayabileceğiniz Electrolux teknik servislerinden birisi de Electrolux Servis Sarıyer şubesidir.

Sarıyer çevresinde güler yüzlü, alanında uzman ve donanımlı beyaz eşyanızı güvenle emanet edebileceğiniz bir teknik servis arıyorsanız şubemiz tam aradığınız kriterlere uygun bir teknik servistir. Müşterilerden de aldığımız geri dönüşlere dayanarak aldığınız hizmetten memnun kalacağınızın garantisini veriyoruz. İlgili iletişim numarasından bize ulaşarak istediğiniz arıza konusu hakkında soru sorarak soru işaretlerinizi giderebilir, herhangi bir arızayı bize bildirerek çözümü için ekiplerimizi yönlendirmemizi isteyebilirsiniz.


Sarıyer Electrolux Servisi
Servis Konum Bilgisi:Yılmaz Sk. 7-9
Ferahevler
34457 Sarıyer/İstanbul
Çağrı Merkezi:0850 888 22 33
 • Tuğba

  Uzun zamandan beri kullanmakta olduğumuz Electrolux marka bulaşık makinesi son zamanlarda performans bakımından sorunlar ortaya çıkarmaya başlamıştı. Bulaşıkların lekeli olarak çıkmasına neden olduğundan dolayı konuyu Electrolux Servis Sarıyer adresine danışmayı tercih ettik. Servis yaptığı kısa incelemenin ardından durumu çözerek cihazı bize tıpkı ilk günkü veriminde teslim etti.

 • Emel

  Evimde uzun zamandır severek kullandığım Electrolux markasına ait bulaşık makinesi yaklaşık 1 haftadır eşyalarda koku yapıyor. Başta deterjanın yetersiz kalabileceğini düşünüp deterjanı arttırdıktan sonra çamaşır suyu da dökmeme rağmen koku geçmedi. Teknik bir arıza olabileceğini düşünüp daha fazla kurcalamadan ve uğraşmadan Electrolux Servis Sarıyer ile iletişime geçip soruna bakmaları için arıza bildirimi yaptım. Gelen ekip sorunu yerinde ve anında çözerek kokuyu giderdiler.

 • Elif

  Garanti kapsamında olmayan Electrolux markasına ait bulaşık makinemi geçenlerde çalıştırdığımda sürekli pervane bulaşıklara çarparak yıkama esnasında çok fazla ses çıkartıyordu. Başta bizim içine yerleştirdiğimiz ürünlerin konumundan ötürü olduğunu düşünsek de boş çalıştırdığımızda da aynı problemi vererek ses çıkarmaya devam etti. Normalde pervane ile alakalı olan bir durumda çağırdığımız Electrolux Servis Sarıyer ekibi gayet profesyonel ve güler yüzlü kadrosu ile problemimizi 2 saat gibi bir süre içerisinde hallettiler.

 • Uğur

  Yaklaşık 5 yıldır ütü ve süpürgesini kullandığım marka olan electrolux, aynı zamanda servis sağlayıcıları sayesinde ayakta kalıyor. Evimin yakınlarında olan Electrolux servis Sarıyer şubesi her sorunuma olumlu olarak cevap vererek markanın kullanımını devam ettirmek İçin ellerinden geleni yapıyor. Aynı zamanda hızlı ve güvenilir olmaları sayesinde en çok tercih ettiğim yerlerden bir tanesi.

 • İlke

  Uzun zamandır kullandığım Electrolux marka bulaşık makinemin altından 2 gün önce siyah renkte su gelmiş olduğunu fark ettim. İnternetten biraz araştırdığımda ise bununla alakalı bir sorun ya da arıza çözümü göremediğim için makineyi kurcalayıp da daha da bozmadan Electrolux Servis Sarıyer arayıp durumumdan bahsettim. Gün içinde geleceklerini söyledikleri halde bugün oldu hala gelmediler, aranızda benzer problemi yaşayan ya da güvenilir bir servis bilen var mı?

 • Elif

  3-4 yıldır kullandığım ve garantisi bitmesine rağmen oldukça da memnuniyetle kullandığım Electrolux markasına ait buzdolabımın 1 haftadan beri koyduğum yemekleri, meyveleri ve sebzeleri eskisi gibi soğutmamaya başladığını fark ettim. En son 1 gün önce yaptığım yemeğim de bozulunca evimin çok yakınındaki Electrolux Servis Sarıyer şubesini arayıp durumumu ve arızayı bildirdim. Gelen ekip motorundan kaynaklandığını söyleyip buzdolabımı götürdüler 1 hafta gibi bir süre sonra buzdolabımı tamir olmuş bir şekilde geri getirdiler.

 • Yaren

  Evimde çok uzun senelerden beridir Electrolux marka çamaşır makinesi kullanıyorum. Son birkaç gündür çamaşır makinem uzun program da yıkasam kısa programda da yıkasam çamaşırlarımı durulamıyor. Çamaşırlarım içerisinden neredeyse köpüklü olarak çıkıyor. 2 gün önce Electrolux Servis Sarıyer şubesi ile iletişime geçtim. Aynı gün gelip adresimde sorunu çözerek beni bu dertten kurtardılar.

 • Pelin

  Electrolux marka bulaşık makinemde yaşadığım sorun uzun süredir canımı sıkıyordu. Kendi başıma çözebileceğim bir sorun olmadığını fark ettiğimde ise servis ekiplerini aradım. Bulaşıklar ıslak çıkıyor ve tekrar tekrar kurulamak durumunda kalıyordum. Çok fazla araştırma yaptım ancak herhangi bir sonuç elde edemedim.
  Sarıyer’de bana en yakın Electrolux servis ekiplerini aradım ve evime kadar geldiler. Bulaşık makinesini incelemek için atölyeye götürdüklerinde arızanın termostat kaynaklı olduğunu ifade ettiler. Parça değişimi ile birlikte sorun kısa süre içerisinde çözüldü. Eğer benzer bir sorun yaşarsanız sizler de bu ekibi tercih edebilir ve dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Pandemi döneminde de hizmet veriyorlar.

Call Now ButtonTIKLA SERVİSİ ARA