İstanbul

Electrolux Servis Kadıköy

Beyaz ev eşyaları üretici markası olarak ön plana çıkan Electrolux markası, birbirinden farklı ürün gruplarında sıklıkla tercih edilmektedir. Süpürge, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi seçimlerinde satış oranları Türkiye genelinde artış gösteriyor.

Electrolux markasına sahip olan süpürgelerde her tip ürününüze yönelik sorunları başarıyla giderebilmekteyiz. Electrolux Servis Kadıköy hizmetimiz beklentilerinizi karşılamayı başaran ayrıcalığa sahip olduğu gibi bir o kadar da üstün hizmet standartlarına sahiptir. Toz torbalı, toz torbasız başta olmak üzere diğer tüm modellerde görülebilecek sorunları profesyonel olarak çözüyoruz.

Electrolux Servis Kadıköy

Çamaşır makinesi seçimlerinizde sunduğu modelleriyle birlikte fark yaratmayı başaran Electrolux ürünlerinizde karşılanacağınız sorunlar nedeniyle hayatınız aksayabilmektedir. Sürekli olarak çalışması gereken çamaşır makinelerinizin Electrolux markasına sahip olmasıyla, kusursuzca çözümlerini gerçekleştirebiliyoruz.

Electrolux Ürünlerinde Üstün Performans
Kaliteli hizmet avantajlarımızdan yararlanabileceğiniz gibi aynı zamanda çok daha fazlasını da servis çözümlerimizde bulabilmeniz mümkündür. Electrolux markalı bulaşık makinelerinizin kullanımında yaşadığınız sorunlara en kısa sürede müdahale edebilmekteyiz. Bulaşık makinelerinin sahip oldukları her tür arıza veya bakım gerekliliği gibi konularda üst düzey hizmet ayrıcalığımız Electrolux Kadıköy olarak mevcut.

Electrolux Servis KadıköyÖZDORUK ELK.EV ALET.TİC.LTD.ŞTİ
Konum Bilgisi:Merdivenköy mah.Hızırbey cad. No:158/b 34732, KADIKÖY
Çağrı Merkezi:0 216 545 62 04
Çalışma Saatleri:Hafta içi: 08:15 – 18:40
Hafta sonu: 10:30 – 17:45
 • Zeynep

  Electrolux’ un çamaşır makineleri gerçekten çok kaliteli cihazlar. Özellikle cihazların elektrik tüketimi çok düşük seviyede ve gerçekten çok iyi yıkama yapıyor. Bu yüzden çamaşır makinesinin kullanımından çok memnun kaldım. Aynı şekilde geçen ay Electrolux çamaşır makinesi arızalandığında çağırdığım Kadıköy Electrolux Servis firmasının hizmetlerinden de çok memnun kaldım. Kadıköy gibi yoğun nüfuslu bir bölgede yoğun Electrolux ürünleri kullanıyor olsa da gerçekten hızlı hizmetleri var. Çünkü başvuru yaptığınızda aynı gün içerisinde ekipleri geliyor. Gelen ekipler çok hızlı ve detaylı şekilde cihazdaki sorunu bularak, çözüyorlar. Bu hızlı ve kaliteli servis hizmeti içinde çok sık karşılaştığım fahiş fiyatta söylemiyorlar. Aksine fiyatları gerçekten çok uygun.

 • Murat

  Electrolux çevrem tarafından kaliteli bulunan ve bir hayli fazla övülen markalardan biriydi. Bizde yeni buzdolabı almak için karar verdiğimiz süreçte çevresinin bu tepkisine ayak uydurduk. Satın almış olduğumuz Electrolux markalı buzdolabı ilk süreçlerde oldukça iyi bir performans sergiliyordu. Ancak ilerleyen dönemlerde buzdolabının eskiye nazaran çok gürültülü çalıştığını fark ettik. Bu durumun tam olarak neden kaynaklı olarak karşımıza çıktığını fark edemeyince çareyi doğrudan Electrolux Servis Kadıköy adresine başvurmakta aradık. Servis fanın arızalı olduğunu değişim sürecinin sonucunda buzdolabının eskisi gibi sessiz bir şekilde çalışacağını belirtti. Kısa bir süre içinde arızayı çözerek buzdolabını bize eski veriminde teslim etmiş oldular.

 • Hazal

  Electrolux marka çamaşır makine almaya evlenmeden önce karar vermiştim. Eşimi de ikna ettikten sonra bu markaya ait bir çamaşır makinesini uygun bir fiyata satın aldık. Çamaşır makinemiz, bir süre hiçbir sorun çıkarmadan çalışmasına rağmen geçtiğimiz ayın başında çalışmamaya başladı. Bunun üzerine Electrolux servis Kadıköy numarasını aradım.
  Electrolux servis Kadıköy; çamaşır makinesinin arızasının makinenin kapı kilidi emniyet anahtarındaki sorundan kaynaklandığını söyledi. Sonuç olarak, bu parçanın değiştirilmesi gerekiyormuş. Electrolux çalışanları, benden onay alarak parça değişikliği yaptı. Makinem, eskisi gibi sorunsuz olarak çalışmaya devam etti. Bu noktada, hem işlerini profesyonel yaptıkları hem de uygun ücret aldıkları için Electrolux çalışanlarına teşekkür ediyorum!

 • Çiğdem

  Çamaşır makinemiz tam olarak beklentilerimize artık uygun olmadığından dolayı yeni bir çamaşır makinesi satın almaya karar verdik. Özellikle bu dönemde bizim en çok dikkatimizi Electrolux marka bir çamaşır makinesi çekmişti. Satın aldığımız bu cihaz aylar boyunca herhangi bir sıkıntı yaratmadı. En küçük arıza durumuyla bile karşı karşıya gelmedik. Her açıdan ailecek memnun kaldığımız bir cihaz haline gelmiş durumdaydı. Ama bugünlerde nedenini anlayamadığımız bir şekilde çamaşır makinesinin çalışma sırasında sigortayı attırdığını fark ettik. Bu sorun yalnızca çamaşır makinesi çalışırken ortaya çıkıyor. Çamaşır makinesi neden sigortayı arttırır, konu hakkında neler yapmalıyız bu sorundan kurtulmak için hangi adımlar izlenmeli önerilerinizi bekliyoruz.

 • Demre

  Evlenmeden uzun araştırmalar sonucu ve çevremizdeki kullanıcıların da tavsiyesi ile aldığımız Electrolux markasına ait buzdolabımı severek ve memnuniyetle kullanıyordum. Bu zamana kadar hiçbir problem çıkarmayan buzdolabımı açmaya kalktığımda çok fazla ısındığını fark ettim. Normal derecede bir ısı olmadığı için hemen fişini çekip Electrolux Servis Kadıköy şubesi ile iletişime geçerek durumu bildirdim. Yarım saat sonra gelen ekip kabloları ile alakalı olan arızayı gidererek dolaptaki yemeklerimin çöp olmasını engelleyerek beni mağdur etmediler.

 • Sezen

  Evlenmeden önce aldığım Electrolux marka bulaşık makinem arıza verdiğinde su tahliye kısmının arıza yaptığını internette araştırırırken belirtilerinden anlamıştım. Hangi teknik servisi çağırdıysam hepsi birbirinden farklı problem söyleyerek problemimi tamir etmeye çalıştılar fakat nasıl bir problemse buna rağmen çözemediler ve en sonunda başvurduğum Electrolux Servis Kadıköy ekibi gelip makinemin problemini yerinde tamir ederek çözdüler.

 • Duygu

  Bulaşık makinem gayet güzel bulaşık yıkıyorken ve parlatıcı, tuz ve tablet olarak en kaliteli markaları kullanmama rağmen zamanla mutfak ürünlerimi güzel yıkamamaya başladı. Tereddüt ederek Electrolux servis Kadıköy ekibine durumu bildirdim. Bulaşık makinem şimdi ekisinden çok daha güzel yıkama yapıyor ve bulaşıklarım pırıl pırıl makineden çıkıyor ve kullanıma hazır oluyor.

 • İlkim

  Genellikle en lazım olan şey önemli bir günde bozulur ya benimkide o hesap işte. Gün sırasının bende olduğu gün kahve makinem bozuldu ve yaklaşık 20 kişiye hizmet etmek zorundaydım. Hemen internet üzerinden Electrolux servis Kadıköy şubesinin telefonunu buldum. Sağ olsunlar hızlı bir şekilde gelip sessiz sedasız sorunu çözüp gittiler.

 • Nuray

  Çok iyi bir marka bulaşık makinem var ve tüm malzemelerini en kaliteli şekilde kullanıyorum. Ancak bu kadar dikkat etmeme rağmen suyunu ısıtmıyor ve bulaşıklarımı soğuk yıkamaya başlamıştı. Ben de Electrolux servis Kadıköy ile iletişime geçerek sorunu ilettim ve sorunumuzun bu kadar kısa süre çözüleceğini hiç beklemiyordum. Gerçek anlamda bir servis işi yapıyorlar.

 • Elif

  Bu kadar hızlı ve güvenilir bir servisle tanışacağım hiç aklıma gelmezdi. Electrolux servis Kadıköy sayesinde hala bu kadar temiz, bu kadar güvenilir ve bu kadar hızlı bir sorumluluk alan bir servis olduğunu görmüş oldum. Hem uygun fiyatlar sayesinde hem de bütçeme sundukları uygunluk sayesinde bundan sonra her servis işimde sizlere başvuracağım.

 • Gülay

  Geçen hafta Electrolux marka bulaşık makinemin ekranındaki ışıklarının yıkama esnasında ve yıkama bittikten sonra yanlış ışık ve uyarı verdiğini fark ettim. Bitme ışığı yanmasına rağmen durulama ışığı, durulama ışığı yanmasına rağmen de bitti ikazı yanıyordu. Biraz kurcalasam da program ayarlarını düzeltemediğim için daha fazla bozmaktan korkup kurcalamayı bırakarak Electrolux Servis Kadıköy şubesi ile iletişime geçerek durumu bildirdim ve gün içinde gelip programı düzelterek hemen sorunu hallettiler.

 • İlkay

  Evimde kullanmış olduğum birçok beyaz eşya Electrolux markasına ait. Fakat Electrolux marka buzdolabımın kapağı açık olduğunda da kapalı olduğunda da içerisindeki ışığı yanmıyor. İlk önce ampulünün sıkıntılı olabileceğini düşünsem de soğutmasının da etkilenmeye başladığını fark edince daha fazla problem ilerlemeden Electrolux Servis Kadıköy şubesini arayıp randevu aldım. Yoğunluktan dolayı ertesi gün gelseler de problemi yerinde tespit edip hasarı hemen giderdiler.

 • Aysel

  Geçtiğimiz ay annemin evine yardım için gittiğimde evini süpürürken Electrolux marka olan elektrikli süpürgesinin tozları çektiği sırada emiş gücünün oldukça düşük olduğunu farkettim. Ben de hemen haznesini temizledim ancak yine aynı sorunu yaşayınca Electrolux Servis Kadıköy şubesi ile iletişime geçerek durumu anlattım. Ertesi gün gelip süpürgeyi götüren teknik servis yetkilileri akşam üstü makineyi tamir ederek hemen problemi çözmüş oldular.

 • Suna

  Uzun zamandır Electrolux marka buzdolabı kullanıcısıyım. Buzdolabı alacağım zamanlar çok uzun araştırmalar yapıp Electrolux markasında karar kılmıştım. İlk seneler kusursuz bir şekilde çalışan buzdolabım yakın geçmişte F2 isimli hata kodunu verdi. Ben de hemen Electrolux Servis Kadıköy şubesi ile iletişime geçtim. Gelen ekip Evaporatör sensöründe arıza olduğunu tespit etti. Daha sonra parça değişimi yaptılar ve sorun ortadan kalkmış oldu.

 • Ceren

  Kısa bir süre önce misafirlerim gelecekti ve evi iyice bir temizlemem gerekiyordu. Fakat Electrolux marka elektrikli süpürgem, çok geçmeden arıza verdi. Rahatsız edici bir yanık kokusu vardı ve bu kokuyu da daha önce duymamıştım. Kayış sesini duyuyordum ve bununla birlikte koku daha da artıyordu.
  Ben Kadıköy’de ikamet ediyorum ve bana en yakın Electrolux servis ekiplerini aradım. Gerçekten hiç vakit kaybetmeden geldiler ve ürünü teslim aldılar. Aynı gün teslim edeceklerini tahmin etmemiştim ve tam da böyle oldu. Kayışın değişmesi ile sorun da çözüldü. Sizler de zaman kaybetmek istemiyorsanız eğer bu ekipten hizmet alabilirsiniz. Ne kadar hızlı olduklarını kendi gözleriniz ile göreceksiniz.

Call Now ButtonTIKLA SERVİSİ ARA