Electrolux Servis Kadıköy

Electrolux Servis Kadıköy, İstanbul’un en güvenilir ve profesyonel ev aletleri servis sağlayıcılarından biridir. Electrolux marka buzdolapları, çamaşır makineleri, bulaşık makineleri, fırınlar ve diğer küçük ev aletleri için onarım, bakım ve montaj hizmetleri sunmaktadır. Kadıköy ve çevre ilçelerde hızlı ve etkili çözümler sağlayan firma, müşteri memnuniyetini öncelik haline getirmiştir. Alanında uzman ve sertifikalı teknisyenleriyle her türlü arıza ve bakım işlemini titizlikle yürüten Electrolux Servis, yılların verdiği tecrübe ile kaliteli hizmet anlayışını her geçen gün pekiştirmektedir.

Electrolux Servis Kadıköy

Müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için sürekli olarak teknolojik gelişmeleri takip eden ve eğitimlerine yatırım yapan firma, Electrolux cihazlarınızın ömrünü uzatmak ve maksimum verimlilik sağlamak için gerekli tüm desteği sağlamaktadır. Güvenilir ve hızlı servis hizmeti, rekabetçi fiyatlar ve garanti kapsamında onarımlar Electrolux Servis Kadıköy’ü bu alanda lider yapmaktadır. İhtiyaç duyduğunuz her an yanınızda olan Electrolux Servis Kadıköy, ev aletlerinizin bakım ve onarımında sizlere bir telefon kadar yakındır.

Electrolux Servis Kadıköy

Electrolux Servis Kadıköy İletişim:

Electrolux Servis KadıköyÖZDORUK ELK.EV ALET.TİC.LTD.ŞTİ
Konum Bilgisi:Merdivenköy mah.Hızırbey cad. No:158/b 34732, KADIKÖY
Çağrı Merkezi:0 216 545 62 04
Çalışma Saatleri:Hafta içi: 08:00 – 19:00
Cumartesi: 08:00 – 19:00

19 Comments

 1. Electrolux’ un çamaşır makineleri gerçekten çok kaliteli cihazlar. Özellikle cihazların elektrik tüketimi çok düşük seviyede ve gerçekten çok iyi yıkama yapıyor. Bu yüzden çamaşır makinesinin kullanımından çok memnun kaldım. Aynı şekilde geçen ay Electrolux çamaşır makinesi arızalandığında çağırdığım Kadıköy Electrolux Servis firmasının hizmetlerinden de çok memnun kaldım. Kadıköy gibi yoğun nüfuslu bir bölgede yoğun Electrolux ürünleri kullanıyor olsa da gerçekten hızlı hizmetleri var. Çünkü başvuru yaptığınızda aynı gün içerisinde ekipleri geliyor. Gelen ekipler çok hızlı ve detaylı şekilde cihazdaki sorunu bularak, çözüyorlar. Bu hızlı ve kaliteli servis hizmeti içinde çok sık karşılaştığım fahiş fiyatta söylemiyorlar. Aksine fiyatları gerçekten çok uygun.

 2. Electrolux çevrem tarafından kaliteli bulunan ve bir hayli fazla övülen markalardan biriydi. Bizde yeni buzdolabı almak için karar verdiğimiz süreçte çevresinin bu tepkisine ayak uydurduk. Satın almış olduğumuz Electrolux markalı buzdolabı ilk süreçlerde oldukça iyi bir performans sergiliyordu. Ancak ilerleyen dönemlerde buzdolabının eskiye nazaran çok gürültülü çalıştığını fark ettik. Bu durumun tam olarak neden kaynaklı olarak karşımıza çıktığını fark edemeyince çareyi doğrudan Electrolux Servis Kadıköy adresine başvurmakta aradık. Servis fanın arızalı olduğunu değişim sürecinin sonucunda buzdolabının eskisi gibi sessiz bir şekilde çalışacağını belirtti. Kısa bir süre içinde arızayı çözerek buzdolabını bize eski veriminde teslim etmiş oldular.

 3. Electrolux marka çamaşır makine almaya evlenmeden önce karar vermiştim. Eşimi de ikna ettikten sonra bu markaya ait bir çamaşır makinesini uygun bir fiyata satın aldık. Çamaşır makinemiz, bir süre hiçbir sorun çıkarmadan çalışmasına rağmen geçtiğimiz ayın başında çalışmamaya başladı. Bunun üzerine Electrolux servis Kadıköy numarasını aradım.
  Electrolux servis Kadıköy; çamaşır makinesinin arızasının makinenin kapı kilidi emniyet anahtarındaki sorundan kaynaklandığını söyledi. Sonuç olarak, bu parçanın değiştirilmesi gerekiyormuş. Electrolux çalışanları, benden onay alarak parça değişikliği yaptı. Makinem, eskisi gibi sorunsuz olarak çalışmaya devam etti. Bu noktada, hem işlerini profesyonel yaptıkları hem de uygun ücret aldıkları için Electrolux çalışanlarına teşekkür ediyorum!

 4. Çamaşır makinemiz tam olarak beklentilerimize artık uygun olmadığından dolayı yeni bir çamaşır makinesi satın almaya karar verdik. Özellikle bu dönemde bizim en çok dikkatimizi Electrolux marka bir çamaşır makinesi çekmişti. Satın aldığımız bu cihaz aylar boyunca herhangi bir sıkıntı yaratmadı. En küçük arıza durumuyla bile karşı karşıya gelmedik. Her açıdan ailecek memnun kaldığımız bir cihaz haline gelmiş durumdaydı. Ama bugünlerde nedenini anlayamadığımız bir şekilde çamaşır makinesinin çalışma sırasında sigortayı attırdığını fark ettik. Bu sorun yalnızca çamaşır makinesi çalışırken ortaya çıkıyor. Çamaşır makinesi neden sigortayı arttırır, konu hakkında neler yapmalıyız bu sorundan kurtulmak için hangi adımlar izlenmeli önerilerinizi bekliyoruz.

 5. Evlenmeden uzun araştırmalar sonucu ve çevremizdeki kullanıcıların da tavsiyesi ile aldığımız Electrolux markasına ait buzdolabımı severek ve memnuniyetle kullanıyordum. Bu zamana kadar hiçbir problem çıkarmayan buzdolabımı açmaya kalktığımda çok fazla ısındığını fark ettim. Normal derecede bir ısı olmadığı için hemen fişini çekip Electrolux Servis Kadıköy şubesi ile iletişime geçerek durumu bildirdim. Yarım saat sonra gelen ekip kabloları ile alakalı olan arızayı gidererek dolaptaki yemeklerimin çöp olmasını engelleyerek beni mağdur etmediler.

 6. Evlenmeden önce aldığım Electrolux marka bulaşık makinem arıza verdiğinde su tahliye kısmının arıza yaptığını internette araştırırırken belirtilerinden anlamıştım. Hangi teknik servisi çağırdıysam hepsi birbirinden farklı problem söyleyerek problemimi tamir etmeye çalıştılar fakat nasıl bir problemse buna rağmen çözemediler ve en sonunda başvurduğum Electrolux Servis Kadıköy ekibi gelip makinemin problemini yerinde tamir ederek çözdüler.

 7. Bulaşık makinem gayet güzel bulaşık yıkıyorken ve parlatıcı, tuz ve tablet olarak en kaliteli markaları kullanmama rağmen zamanla mutfak ürünlerimi güzel yıkamamaya başladı. Tereddüt ederek Electrolux servis Kadıköy ekibine durumu bildirdim. Bulaşık makinem şimdi ekisinden çok daha güzel yıkama yapıyor ve bulaşıklarım pırıl pırıl makineden çıkıyor ve kullanıma hazır oluyor.

 8. Genellikle en lazım olan şey önemli bir günde bozulur ya benimkide o hesap işte. Gün sırasının bende olduğu gün kahve makinem bozuldu ve yaklaşık 20 kişiye hizmet etmek zorundaydım. Hemen internet üzerinden Electrolux servis Kadıköy şubesinin telefonunu buldum. Sağ olsunlar hızlı bir şekilde gelip sessiz sedasız sorunu çözüp gittiler.

 9. Çok iyi bir marka bulaşık makinem var ve tüm malzemelerini en kaliteli şekilde kullanıyorum. Ancak bu kadar dikkat etmeme rağmen suyunu ısıtmıyor ve bulaşıklarımı soğuk yıkamaya başlamıştı. Ben de Electrolux servis Kadıköy ile iletişime geçerek sorunu ilettim ve sorunumuzun bu kadar kısa süre çözüleceğini hiç beklemiyordum. Gerçek anlamda bir servis işi yapıyorlar.

 10. Bu kadar hızlı ve güvenilir bir servisle tanışacağım hiç aklıma gelmezdi. Electrolux servis Kadıköy sayesinde hala bu kadar temiz, bu kadar güvenilir ve bu kadar hızlı bir sorumluluk alan bir servis olduğunu görmüş oldum. Hem uygun fiyatlar sayesinde hem de bütçeme sundukları uygunluk sayesinde bundan sonra her servis işimde sizlere başvuracağım.

 11. Geçen hafta Electrolux marka bulaşık makinemin ekranındaki ışıklarının yıkama esnasında ve yıkama bittikten sonra yanlış ışık ve uyarı verdiğini fark ettim. Bitme ışığı yanmasına rağmen durulama ışığı, durulama ışığı yanmasına rağmen de bitti ikazı yanıyordu. Biraz kurcalasam da program ayarlarını düzeltemediğim için daha fazla bozmaktan korkup kurcalamayı bırakarak Electrolux Servis Kadıköy şubesi ile iletişime geçerek durumu bildirdim ve gün içinde gelip programı düzelterek hemen sorunu hallettiler.

 12. Evimde kullanmış olduğum birçok beyaz eşya Electrolux markasına ait. Fakat Electrolux marka buzdolabımın kapağı açık olduğunda da kapalı olduğunda da içerisindeki ışığı yanmıyor. İlk önce ampulünün sıkıntılı olabileceğini düşünsem de soğutmasının da etkilenmeye başladığını fark edince daha fazla problem ilerlemeden Electrolux Servis Kadıköy şubesini arayıp randevu aldım. Yoğunluktan dolayı ertesi gün gelseler de problemi yerinde tespit edip hasarı hemen giderdiler.

 13. Geçtiğimiz ay annemin evine yardım için gittiğimde evini süpürürken Electrolux marka olan elektrikli süpürgesinin tozları çektiği sırada emiş gücünün oldukça düşük olduğunu farkettim. Ben de hemen haznesini temizledim ancak yine aynı sorunu yaşayınca Electrolux Servis Kadıköy şubesi ile iletişime geçerek durumu anlattım. Ertesi gün gelip süpürgeyi götüren teknik servis yetkilileri akşam üstü makineyi tamir ederek hemen problemi çözmüş oldular.

 14. Uzun zamandır Electrolux marka buzdolabı kullanıcısıyım. Buzdolabı alacağım zamanlar çok uzun araştırmalar yapıp Electrolux markasında karar kılmıştım. İlk seneler kusursuz bir şekilde çalışan buzdolabım yakın geçmişte F2 isimli hata kodunu verdi. Ben de hemen Electrolux Servis Kadıköy şubesi ile iletişime geçtim. Gelen ekip Evaporatör sensöründe arıza olduğunu tespit etti. Daha sonra parça değişimi yaptılar ve sorun ortadan kalkmış oldu.

 15. Kısa bir süre önce misafirlerim gelecekti ve evi iyice bir temizlemem gerekiyordu. Fakat Electrolux marka elektrikli süpürgem, çok geçmeden arıza verdi. Rahatsız edici bir yanık kokusu vardı ve bu kokuyu da daha önce duymamıştım. Kayış sesini duyuyordum ve bununla birlikte koku daha da artıyordu.
  Ben Kadıköy’de ikamet ediyorum ve bana en yakın Electrolux servis ekiplerini aradım. Gerçekten hiç vakit kaybetmeden geldiler ve ürünü teslim aldılar. Aynı gün teslim edeceklerini tahmin etmemiştim ve tam da böyle oldu. Kayışın değişmesi ile sorun da çözüldü. Sizler de zaman kaybetmek istemiyorsanız eğer bu ekipten hizmet alabilirsiniz. Ne kadar hızlı olduklarını kendi gözleriniz ile göreceksiniz.

 16. Doğru yeri bulmam gerektiğinde, Electrolux Servis Kadıköy her zaman çözümü oldu. Profesyonel ve hızlı hizmetleri sayesinde sorunlarım kolayca çözüldü. Tavsiye ederim!

 17. Kadıköy’deki servisin ustalarının bilgi ve tecrübesi tartışılmaz. Electrolux cihazıma yaptıkları işçilikten çok memnun kaldım. Herkese öneririm.

 18. Electrolux cihazımla ilgili her sorunumda, Kadıköy servisine başvuruyorum. Güvenilir, kaliteli ve hızlı hizmetleri her seferinde beni memnun ediyor.

 19. Arızalı cihazımı Electrolux Servis Kadıköy’e götürdüğümde, işlerini ne kadar ciddiye aldıklarını fark ettim. Tamir süreci sorunsuzdu ve uygun maliyetliydi.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TIKLA SERVİSİ ARA
Servis-al.com Arizacozum.com Kombicozum.com Klimacozum.com Teknikservisara.com Camasircozum.com Bulasikcozum.com