Electrolux Servis Esenler

Electrolux Servis Esenler, ev aletlerinizin bakım ve onarım ihtiyaçlarınız için güvenilir ve hızlı hizmet sunan lider bir servis sağlayıcısıdır. Electrolux marka beyaz eşyalarınız; buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın ve daha fazlası için profesyonel çözümler sunuyoruz. Esenler ve çevresindeki müşterilerimize hızlı ve etkili servis hizmetleri sağlamak için alanında uzman teknisyenlerimizle çalışıyoruz.

Electrolux Servis Esenler

Bir Electrolux cihazınız arızalandığında, Özel Electrolux Servis Esenler İstanbul olarak, orijinal yedek parçalar kullanarak, cihazınızı ilk günkü performansına kavuşturmayı hedefliyoruz. Acil servis hizmetimizle, cihazlarınızdaki sorunları mümkün olan en kısa sürede çözüme kavuşturarak, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı amaçlıyoruz.

Electrolux ürünleriniz için kaliteli, güvenilir ve hızlı servis arıyorsanız, Electrolux Servis Esenler İstanbul’a güvenebilirsiniz. Bizi arayın veya web sitemizi ziyaret edin, size nasıl yardımcı olabileceğimizi keşfedin. Electrolux Servis Esenler İstanbul, ev aletleriniz için profesyonel çözüm ortağınız.

Electrolux Servis Esenler İletişim:

Firma:Esenler Electrolux Servisi
Servis Konum Bilgisi:524. Sk. 18-24 Turgut Reis 34235 Esenler/İstanbul
Çağrı Merkezi:0850 259 73 11
Çalıştığı Gün ve Saat:Hafta içi: 08:15 – 18:40
Hafta sonu: 10:30 – 17:45

One comment

  1. Çevremizin tavsiyelerine uyarak Electrolux marka çamaşır makinesi satın almaya karar verdik. Cihaz bir süre sorunsuz çalıştıktan sonra çamaşırları iyi yıkamamaya başladı. Bu sorun hijyen açısından sıkıntılar yarattığından dolayı konuyu hemen Electrolux Servis Esenler adresine danışmayı tercih ettik. Servis kısa inceleme sonrasında durumun ana nedenini saptayarak cihazı bize ilk günkü veriminde teslim etti.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TIKLA SERVİSİ ARA
Servis-al.com Arizacozum.com Kombicozum.com Klimacozum.com Teknikservisara.com Camasircozum.com Bulasikcozum.com