İstanbul

Electrolux Servis Tuzla

Çok uzun senelerdir İstanbul’un Tuzla ilçesinde siz değerli müşterilere hizmet veren Electrolux Servis Tuzla, buzdolabı, çamaşır ve bulaşık makinelerinizin onarım ve bakımını yapmasının yanı sıra yeni aldığınız cihazların montaj işlemlerini de yapıyor.

Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için kendini günden güne geliştiren profesyonel ekibimiz beyaz eşyanıza ait her türden arızanın giderilmesi için titizlikle çalışmaktadır. Arızası giderilen beyaz eşyanıza teknik desteği sürdürmeye devam etmektedir.

Electrolux Servis Tuzla

Teknik servis ekibimiz yapmış olduğu her türlü onarım parça değişimi ve işçiliğe 1 yıl süreyle garanti verir. Bu 1 yıl içerisinde çıkabilecek herhangi bir sorun için sizlerden işçilik, yedek parça adı altında herhangi bir ücret talep edilmez. Siz de arızalanmış buzdolabı, çamaşır veya bulaşık makinenizin onarımı için güler yüzlü, işinin ehli olan ve bunun karşın uygun fiyat talep eden bir teknik servis arayışında iseniz gönül rahatlığıyla bizi tercih edebilirsiniz. Pazar günleri dışında haftanın her günü siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet vermek için Tuzla ilçesinde siz değerli müşterilerimizi bekliyoruz.


Tuzla Electrolux Servisi
Servis Konum Bilgisi:Balcı Sk. 2006
Evliya Çelebi
34944 Tuzla/İstanbul
Çağrı Merkezi:0216 473 11 52
Çalıştığı Gün ve Saat:Hafta içi: 08:15 – 18:40
Hafta sonu: 10:30 – 17:45
 • Doğan

  Electrolux marka bulaşık makinemizde son zamanlarda performans sorunları vardı. Cihazın performansı düşük olduğundan dolayı bu sorun temizlik açısından sıkıntılar yaratıyordu. Bizde soruna çare bulmak için Electrolux Servis Tuzla adresini tercih ettik. Servis performans sorunlarını işinde usta ekibiyle çok kısa bir süre içinde çözerek cihazı bize ilk günkü veriminde teslim etti.

 • Duru

  Evimde kullandığım Electrolux markasına ait çamaşır makinemi uzun süredir, severek ve memnuniyetle kullanıyordum. Fakat dün sabah makineyi kullanırken tam sıkma anında birden suyu boşaltmadı ve kapağı kitlendi. Resetlememe rağmen kapağı bir türlü açamadığım için Electrolux Servis Tuzla Şubesini arkadaşlarımın da tavsiyesi üzerine ulaştığımda akşam üstü gelip problemimi çözdüler ve makul bir fiyata beni yeni çamaşır makinesi alma derdinden kurtardılar.

 • Damla

  Evimde kullandığım Electrolux markasına ait çamaşır makinemden yıllardır kullanmama rağmen çok memnunum. 3 çocuğum olduğu için evde sürekli çamaşır yıkanmasına rağmen bu zamana kadar bana hiç problem ya da arıza çıkararak mağdur etmemişti. Geçen sabah makineyi çalıştırdığımda tam sıkma yaparken sular kesilince makine birden durdu ve kapağı kilitlendi. Neredeyse akşama kadar beklememe rağmen açılmayınca Electrolux Servis Tuzla ekibi ile iletişime geçtim ve arıza bildirdim. Hemen 1 saat içerisinde gelen teknik ekip makinenin güvenlik açısından kilitlendiğini söylediler ve programa reset atarak hızlıca problemi çözdüler.

 • Şebnem

  Evlenmeden uzun araştırmalar sonucu ve çevremizdeki kullanıcıların da tavsiyesi ile aldığımız Electrolux markasına ait buzdolabımı severek ve memnuniyetle kullanıyordum. Bu zamana kadar hiçbir problem çıkarmayan buzdolabımı açmaya kalktığımda kapağının çok fazla ısındığını fark ettim. Bunun üzerine hemen fişini çekip Electrolux Servis Tuzla şubesi ile iletişime geçerek durumu bildirdim. Yarım saat sonra gelen ekip kabloları ile alakalı olan arızayı gidererek dolaptaki yemeklerimin çöp olmasını engelleyerek beni mağdur etmediler.

 • Güler

  Evimde kullandığım Electrolux markasına ait çamaşır makinemin garantisi bitmesine rağmen kendisini uzun süredir, severek ve memnuniyetle kullanıyordum. Bu zamana kadar bana hiçbir problem çıkarmayan makinem, dün sabah çalışırken tam sıkma anında birden suyu boşaltmadı ve kapağı kendi kendine kitlendi. Resetlememe rağmen kapağı bir türlü açamadığım için Electrolux Servis Tuzla şubesini arkadaşlarımın da tavsiyesi üzerine ulaştığımda akşam üstü gelip problemimi çözdüler ve makul bir fiyata beni yeni çamaşır makinesi alma derdinden kurtardılar.

 • Esra

  Electrolux marka elektrik süpürgem birden durduk yere hiçbir şey olmamasına rağmen arıza yaptığı için Electrolux Servis Tuzla şubesini arayarak makine tamiri için bakmaya gelmelerini istedim. Gelen ekip motorun değişmesini gerektiğini söyledi. Ben de bunun uzun ve ayrıca pahalı bir işlem olduğunu bildiğim için çok yüksek bir maliyet beklerken beklediğimden daha uygun bir fiyata kısa bir sürede elektrik süpürgemi tamir ettiler.

 • Gökçen

  Uzun senelerden beridir evimde Electrolux marka buzdolabı kullanıyorum. Performansından da oldukça memnunum. Sadece geçtiğimiz günlerde buzdolabım SY isimli arıza kodunu verdi. Ben de vakit kaybetmeden hemen Electrolux Servis Tuzla şubesi ile iletişime geçtim. Aynı gün adresime gelip kısa süre içerisinde de sorunu çözerek buzdolabımın arızasını giderdiler. Kaliteli ve hızlı servis için kendilerine teşekkür ederim.

 • Seda

  Senelerden beridir evimde Electrolux marka buzdolabı kullanıyorum. Şu zamana kadar dolaba koyduğum herhangi bir şey hiç bozulmadı. Tam istediğim ayarda soğutma yapıyor. Bu anlamda kendisinden oldukça memnunum. Fakat son bir haftadır buzdolabı kapısını açıp kapatırken bir cızırtı sesi geliyor. İnternetten bakınca sorunla ilgili hiçbir kaynağa ulaşamadım. Son olarak teknik servis çağırmadan önce burdan sorma istedim. Buzdolabımdan gelen cızırtı sesinin sebebi nedir?

 • Sevgi

  Bulaşık makinesi bu evin en çok kullanılan ürünlerinden biri. Electrolux marka bulaşık makinemi düzenli olarak bakıma veriyorum ancak bu kez biraz aksattım. Bu aksama bana pahalıya mal oldu diyebilirim. Son dönemde bir hayli gürültülü çalışıyordu ve bu da beni rahatsız ediyordu. İç kısımdaki fışkiyelerin bulaşıklara çarptığını ise Tuzla’da hizmet veren electrolux servis ekipleri sayesinde öğrendim.
  Sorunu hızlıca tespit edip yine hızlıca çözdüler. Artık makinemi daha düzenli bir şekilde bakıma vermem gerektiğini de daha iyi anlamış oldum. Bu arada ihtiyaç duyduğunuz takdirde sizler de bu firmadan hizmet alabilirsiniz ve ne kadar başarılı olduklarını kendi gözleriniz ile göreceksiniz.

Call Now ButtonTIKLA SERVİSİ ARA