Electrolux Servis Tuzla

Özel Electrolux Servis Tuzla olarak, uzun yıllara dayanan deneyimimiz ve sektördeki bilgi birikimimizle ev aletlerinizin sorunlarına çözüm getiriyoruz. Eğitimli ve uzman teknisyenlerimiz, çeşitli marka ve modellerdeki cihazlarınızın her türlü teknik sorununu çözebilecek nitelikte yeteneklere sahiptir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan anlayışımızla, hızlı ve etkili çözümler sunarak sizlere zaman ve maliyet tasarrufu sağlıyoruz.

Çeşitli Hizmetlerimizle Ev Aletleriniz Güvende

Özel Electrolux Servis Tuzla olarak, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve elektrikli süpürge gibi ev aletlerinizin bakım, onarım ve tamir ihtiyaçlarına kapsamlı bir şekilde yanıt veriyoruz. Sunduğumuz hizmetler arasında:

 1. Çamaşır Makinesi Onarımı ve Bakımı: Çamaşır makinelerinizin performansını artırmak ve arızalarını gidermek için uzman teknisyenlerimiz tarafından gerçekleştirilen kapsamlı onarım ve bakım hizmetleri.
 2. Bulaşık Makinesi Tamiri: Bulaşık makinelerinizin verimliliğini artırmak ve sorunlarını çözmek amacıyla özel olarak sunulan tamir hizmeti.
 3. Elektrikli Süpürge Bakımı: Elektrikli süpürgelerinizin ömrünü uzatmak ve performansını artırmak için düzenli bakım hizmetleri.
Electrolux Servis Tuzla

Electrolux Servis Tuzla İletişim:

Tuzla Electrolux Servisi
Servis Konum Bilgisi:Balcı Sk. 2006 Evliya Çelebi 34944 Tuzla/İstanbul
Çağrı Merkezi:0216 473 11 52
Çalıştığı Gün ve Saat:Hafta içi: 08:00 – 19:00
Hafta sonu: 08:00 – 19:00

“Electrolux Servis Tuzla” üzerine 9 yorum

 1. Electrolux marka bulaşık makinemizde son zamanlarda performans sorunları vardı. Cihazın performansı düşük olduğundan dolayı bu sorun temizlik açısından sıkıntılar yaratıyordu. Bizde soruna çare bulmak için Electrolux Servis Tuzla adresini tercih ettik. Servis performans sorunlarını işinde usta ekibiyle çok kısa bir süre içinde çözerek cihazı bize ilk günkü veriminde teslim etti.

 2. Evimde kullandığım Electrolux markasına ait çamaşır makinemi uzun süredir, severek ve memnuniyetle kullanıyordum. Fakat dün sabah makineyi kullanırken tam sıkma anında birden suyu boşaltmadı ve kapağı kitlendi. Resetlememe rağmen kapağı bir türlü açamadığım için Electrolux Servis Tuzla Şubesini arkadaşlarımın da tavsiyesi üzerine ulaştığımda akşam üstü gelip problemimi çözdüler ve makul bir fiyata beni yeni çamaşır makinesi alma derdinden kurtardılar.

 3. Evimde kullandığım Electrolux markasına ait çamaşır makinemden yıllardır kullanmama rağmen çok memnunum. 3 çocuğum olduğu için evde sürekli çamaşır yıkanmasına rağmen bu zamana kadar bana hiç problem ya da arıza çıkararak mağdur etmemişti. Geçen sabah makineyi çalıştırdığımda tam sıkma yaparken sular kesilince makine birden durdu ve kapağı kilitlendi. Neredeyse akşama kadar beklememe rağmen açılmayınca Electrolux Servis Tuzla ekibi ile iletişime geçtim ve arıza bildirdim. Hemen 1 saat içerisinde gelen teknik ekip makinenin güvenlik açısından kilitlendiğini söylediler ve programa reset atarak hızlıca problemi çözdüler.

 4. Evlenmeden uzun araştırmalar sonucu ve çevremizdeki kullanıcıların da tavsiyesi ile aldığımız Electrolux markasına ait buzdolabımı severek ve memnuniyetle kullanıyordum. Bu zamana kadar hiçbir problem çıkarmayan buzdolabımı açmaya kalktığımda kapağının çok fazla ısındığını fark ettim. Bunun üzerine hemen fişini çekip Electrolux Servis Tuzla şubesi ile iletişime geçerek durumu bildirdim. Yarım saat sonra gelen ekip kabloları ile alakalı olan arızayı gidererek dolaptaki yemeklerimin çöp olmasını engelleyerek beni mağdur etmediler.

 5. Evimde kullandığım Electrolux markasına ait çamaşır makinemin garantisi bitmesine rağmen kendisini uzun süredir, severek ve memnuniyetle kullanıyordum. Bu zamana kadar bana hiçbir problem çıkarmayan makinem, dün sabah çalışırken tam sıkma anında birden suyu boşaltmadı ve kapağı kendi kendine kitlendi. Resetlememe rağmen kapağı bir türlü açamadığım için Electrolux Servis Tuzla şubesini arkadaşlarımın da tavsiyesi üzerine ulaştığımda akşam üstü gelip problemimi çözdüler ve makul bir fiyata beni yeni çamaşır makinesi alma derdinden kurtardılar.

 6. Electrolux marka elektrik süpürgem birden durduk yere hiçbir şey olmamasına rağmen arıza yaptığı için Electrolux Servis Tuzla şubesini arayarak makine tamiri için bakmaya gelmelerini istedim. Gelen ekip motorun değişmesini gerektiğini söyledi. Ben de bunun uzun ve ayrıca pahalı bir işlem olduğunu bildiğim için çok yüksek bir maliyet beklerken beklediğimden daha uygun bir fiyata kısa bir sürede elektrik süpürgemi tamir ettiler.

 7. Uzun senelerden beridir evimde Electrolux marka buzdolabı kullanıyorum. Performansından da oldukça memnunum. Sadece geçtiğimiz günlerde buzdolabım SY isimli arıza kodunu verdi. Ben de vakit kaybetmeden hemen Electrolux Servis Tuzla şubesi ile iletişime geçtim. Aynı gün adresime gelip kısa süre içerisinde de sorunu çözerek buzdolabımın arızasını giderdiler. Kaliteli ve hızlı servis için kendilerine teşekkür ederim.

 8. Senelerden beridir evimde Electrolux marka buzdolabı kullanıyorum. Şu zamana kadar dolaba koyduğum herhangi bir şey hiç bozulmadı. Tam istediğim ayarda soğutma yapıyor. Bu anlamda kendisinden oldukça memnunum. Fakat son bir haftadır buzdolabı kapısını açıp kapatırken bir cızırtı sesi geliyor. İnternetten bakınca sorunla ilgili hiçbir kaynağa ulaşamadım. Son olarak teknik servis çağırmadan önce burdan sorma istedim. Buzdolabımdan gelen cızırtı sesinin sebebi nedir?

 9. Bulaşık makinesi bu evin en çok kullanılan ürünlerinden biri. Electrolux marka bulaşık makinemi düzenli olarak bakıma veriyorum ancak bu kez biraz aksattım. Bu aksama bana pahalıya mal oldu diyebilirim. Son dönemde bir hayli gürültülü çalışıyordu ve bu da beni rahatsız ediyordu. İç kısımdaki fışkiyelerin bulaşıklara çarptığını ise Tuzla’da hizmet veren electrolux servis ekipleri sayesinde öğrendim.
  Sorunu hızlıca tespit edip yine hızlıca çözdüler. Artık makinemi daha düzenli bir şekilde bakıma vermem gerektiğini de daha iyi anlamış oldum. Bu arada ihtiyaç duyduğunuz takdirde sizler de bu firmadan hizmet alabilirsiniz ve ne kadar başarılı olduklarını kendi gözleriniz ile göreceksiniz.

Yorumlar kapalı.

Call Now ButtonTIKLA SERVİSİ ARA
Servis-al.com Arizacozum.com Kombicozum.com Klimacozum.com Teknikservisara.com Camasircozum.com Bulasikcozum.com