Electrolux Servis Bağcılar

Electrolux cihazlarınızın her türlü bakım ve onarım ihtiyaçlarınız için Electrolux Servis Bağcılar, güvenilir ve hızlı hizmetin adresi. İstanbul’un Bağcılar ilçesinde konumlanan servisimiz, Electrolux marka beyaz eşya, elektronik cihaz ve küçük ev aletleri konusunda uzman teknisyenlerle donatılmış durumda. Arızalanmış bir buzdolabı, çalışmayan bir çamaşır makinesi veya ihtiyacınız olan herhangi bir Electrolux ürünü için doğru adres burası.

Electrolux Servis Bağcılar

Hizmetlerimiz, müşteri memnuniyetini en ön planda tutarak, sadece onarım değil, aynı zamanda periyodik bakım ve danışmanlık da sunmaktadır. Electrolux Servis Bağcılar, orijinal yedek parçalar kullanarak yapılan onarımlarla cihazlarınızı ilk günkü performansına kavuşturmayı hedefler. Cihazlarınızın ömrünü uzatmak ve performansını artırmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Electrolux Servis Bağcılar İletişim:

Firma:Bağcılar Electrolux Servisi
Servis Konum Bilgisi:4/11. Sk. 11-3 Yavuz Selim 34203 Bağcılar/İstanbul
Çağrı Merkezi:0850 259 35 86
Çalıştığı Gün ve Saat:Hafta içi: 08:15 – 18:40
Hafta sonu: 10:30 – 17:45

2 Comments

  1. Uzun zamandan beri kullandığım bulaşık makinesi eskiye nazaran temizlik konusunda iyi değildi. Bulaşıkların bir kısmını lekeli olarak çıkartması benim için sorun haline gelmeye başladı. Bende daha fazla zaman kaybetmeden soluğu Electrolux Servis Bağcılar adresinde aldım. Servis yaptığı incelemenin sonrasında durumun basit bir arızadan kaynaklı olduğunu söyleyerek sorunun çözümünü sağladı.

  2. Bağcılar’da oturuyorum ve Electrolux servisine çamaşır makinemin kapı kilit mekanizmasında yaşadığım bir sorun için ulaştım. Kapı tam kapanmıyor ve makine çalışmıyordu. Servis elemanları problemi hemen çözdüler ve makinenin kapısını değiştirdiler. Çalışmaları sırasında oldukça titiz ve dikkatliydiler. Sorunumu çözdükleri için çok mutluyum ve hizmetlerini kesinlikle öneririm.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TIKLA SERVİSİ ARA
Servis-al.com Arizacozum.com Kombicozum.com Klimacozum.com Teknikservisara.com Camasircozum.com Bulasikcozum.com