Electrolux Servis Çekmeköy

Electrolux Servis Çekmeköy, Electrolux cihazlarınız için profesyonel ve güvenilir teknik servis hizmeti sunar. Uzman teknisyen kadromuz, en son teknoloji araçlar kullanarak, tüm Electrolux ürünlerinizin bakım ve onarım işlemlerini titizlikle gerçekleştirir. Çekmeköy ve çevresinde hizmet veren firmamız, müşteri memnuniyetini öncelik olarak belirlemiş, hızlı ve etkili çözümler sunmayı hedeflemiştir.

Electrolux Servis Çekmeköy

Arızalanma, bakım ya da yedek parça ihtiyaçlarınızda, Electrolux marka buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın gibi ev aletleriniz için Çekmeköy’de güvenilir bir adres arıyorsanız, biz buradayız. Electrolux Servis Çekmeköy, orijinal yedek parçalar ve garantili servis hizmeti ile her zaman yanınızda. Evinizin konforunu kesintiye uğratmadan, en kısa sürede cihazlarınızı ilk günkü performansına kavuşturmayı amaçlıyoruz.

İletişim bilgilerimiz üzerinden bizlere kolayca ulaşabilir, servis ve destek taleplerinizi hızlıca iletebilirsiniz. Electrolux Servis Çekmeköy olarak, tecrübe ve profesyonellikle donatılmış ekibimizle, ev aletlerinizin her türlü sorununa çözüm üretmeye hazırız.

Electrolux Servis Çekmeköy İletişim:

Firma:Çekmeköy Electrolux Servisi
Servis Konum Bilgisi:Sultan Murat Cd. 7-1 Taşdelen 34788 Çekmeköy/İstanbul
Çağrı Merkezi:0216 620 95 59
Çalıştığı Gün ve Saat:Hafta içi: 08:00 – 19:00
Cumartesi: 08:00 – 19:00

3 Comments

  1. Çamaşır makinemiz bozulduğundan dolayı yeni bir cihaz satın almaya karar verdik. Kaliteli ürünlere sahip olduğundan dolayı tercihimiz Electrolux markasından yana oldu. Satın aldığımız bu cihazda son zamanlar çamaşırları iyi temizlemiyordu. Bizde bu can sıkan sorundan kurtulmak için Electrolux Servis Çekmeköy adresine danışmayı tercih ettik. Servis oluşan bu sorunu çözerek cihazı bize ilk günkü veriminde teslim etti.

  2. Normal bir şekilde çalışan Electrolux markasına ait buzdolabım geçen gün çalışırken birdenbire çok yüksek bir ses çıkarmaya başladı. Hiçbir problem yokken birdenbire olunca hiç kurcalamadan Electrolux Servis Çekmeköy şubesini arayarak arıza durum bildirmeme rağmen henüz hiç gelen giden olmadı. Dünden beri her aradığımda yoğunluk olduğunu söyleyen bu servisi asla önermiyorum.

  3. Evlenmeden önce insan alacağı eşyaları ince eleyip sık dokuyor. Ben de uzun araştırmalar sonucu ve çevremizdeki kullanıcıların da tavsiyesi ile aldığımız Electrolux markasına ait buzdolabımı severek kullanıyordum. Bu zamana kadar hiçbir problem çıkarmayan buzdolabımın geçenlerde çok fazla ısındığını fark ettim. Normal derecede bir ısı olmadığı için hemen fişini çekip Electrolux Servis Çekmeköy şubesi ile iletişime geçerek durumu bildirdim. Yarım saat sonra gelen ekip kabloları ile alakalı olan arızayı gidererek dolaptaki yemeklerimin çöp olmasını engelleyerek beni mağdur etmediler.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TIKLA SERVİSİ ARA
Servis-al.com Arizacozum.com Kombicozum.com Klimacozum.com Teknikservisara.com Camasircozum.com Bulasikcozum.com