Electrolux Servis Çekmeköy

Electrolux ürünlerinin karmaşıklığına ve teknolojik detaylarına uygun şekilde hizmet veren firmamız, deneyimli ve eğitimli teknisyenleri ile müşterilerine profesyonel bir hizmet sunmaktadır. Çekmeköy bölgesinde, Electrolux marka çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve elektrikli süpürge gibi ürünlerin onarımında güvenilir bir destek arayanlar için Özel Electrolux Servis Çekmeköy, ilk tercih olmaktadır.

Orijinal Yedek Parça ve 1 Yıl Garanti İmkanı

Firmanın sunduğu bir diğer avantaj, kullanılan orijinal yedek parçalardır. Electrolux marka cihazlar için gerekli olan yedek parçalar, orijinallikleri ve kaliteleriyle bilinmektedir. Bu sayede, müşterilerimiz cihazlarının uzun ömürlü olmasını ve en iyi performansı sergilemesini sağlayabilirler. Ayrıca, yapılan her onarım işlemi için firmamız tarafından sağlanan 1 yıl garanti, müşterilerimize ek bir güvence sunmaktadır.


Electrolux Servis Çekmeköy İletişim:

Çekmeköy Electrolux Servisi
Servis Konum Bilgisi:Sultan Murat Cd. 7-1 Taşdelen 34788 Çekmeköy/İstanbul
Çağrı Merkezi:0216 620 95 59
Çalıştığı Gün ve Saat:Hafta içi: 08:00 – 19:00
Cumartesi: 08:00 – 19:00

“Electrolux Servis Çekmeköy” üzerine 3 yorum

  1. Çamaşır makinemiz bozulduğundan dolayı yeni bir cihaz satın almaya karar verdik. Kaliteli ürünlere sahip olduğundan dolayı tercihimiz Electrolux markasından yana oldu. Satın aldığımız bu cihazda son zamanlar çamaşırları iyi temizlemiyordu. Bizde bu can sıkan sorundan kurtulmak için Electrolux Servis Çekmeköy adresine danışmayı tercih ettik. Servis oluşan bu sorunu çözerek cihazı bize ilk günkü veriminde teslim etti.

  2. Normal bir şekilde çalışan Electrolux markasına ait buzdolabım geçen gün çalışırken birdenbire çok yüksek bir ses çıkarmaya başladı. Hiçbir problem yokken birdenbire olunca hiç kurcalamadan Electrolux Servis Çekmeköy şubesini arayarak arıza durum bildirmeme rağmen henüz hiç gelen giden olmadı. Dünden beri her aradığımda yoğunluk olduğunu söyleyen bu servisi asla önermiyorum.

  3. Evlenmeden önce insan alacağı eşyaları ince eleyip sık dokuyor. Ben de uzun araştırmalar sonucu ve çevremizdeki kullanıcıların da tavsiyesi ile aldığımız Electrolux markasına ait buzdolabımı severek kullanıyordum. Bu zamana kadar hiçbir problem çıkarmayan buzdolabımın geçenlerde çok fazla ısındığını fark ettim. Normal derecede bir ısı olmadığı için hemen fişini çekip Electrolux Servis Çekmeköy şubesi ile iletişime geçerek durumu bildirdim. Yarım saat sonra gelen ekip kabloları ile alakalı olan arızayı gidererek dolaptaki yemeklerimin çöp olmasını engelleyerek beni mağdur etmediler.

Yorumlar kapalı.

Call Now ButtonTIKLA SERVİSİ ARA
Servis-al.com Arizacozum.com Kombicozum.com Klimacozum.com Teknikservisara.com Camasircozum.com Bulasikcozum.com