İstanbul

Electrolux Servis Çekmeköy

Electrolux Servis Çekmeköy uzun seneler önce İstanbul’un Çekmeköy ilçesinde kurulmuş bir özel servis kurumudur. Electrolux marka beyaz eşyalarınıza ait bakım, onarım ve montaj işlerini en hızlı ve en güvenilir bir şekilde yapmaktadır. Bilindiği üzere beyaz eşyalar günlük hayatı kolaylaştıran ve her evin olmazsa olmazı olarak nitelendirilen elektronik eşyaların başında gelmektedir.

Beyaz eşyalar sayesinde insanlar birçok yükten kurtulmuş olur. Çünkü beyaz eşyalar bu işleri birkaç işlemle çok rahat ve hızlı bir şekilde yapabilmektedir. Ancak her elektronik eşya gibi beyaz eşyalar da çeşitli nedenlerden dolayı arızalanabilir. Günlük hayatı aksatmaması adına bu arızaların çok kısa bir süre içerisinde giderilmesi gerekmektedir. Bu noktada firmamız siz değerli müşterilerimizin Electrolux markasına ait beyaz eşyalarını en hızlı ve en güvenilir bir şekilde onarmaktadır.

Alanında uzmanlaşmış teknisyenlerden oluşan ekibimiz siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti en doğru bir şekilde vermektedir. Çekmeköy ve çevresine hizmet veren firmamız bu alanda adını duyurmuş firmaların başınad gelmektedir. Sizin de Electrolux markasına ait beyaz eşyanızın bakım, onarım veya montaj ihtiyacı var ise bizlerle iletişime geçebilirsiniz.


Çekmeköy Electrolux Servisi
Servis Konum Bilgisi: Sultan Murat Cd. 7-1
Taşdelen
34788 Çekmeköy/İstanbul
Çağrı Merkezi: 0216 620 95 59
Çalıştığı Gün ve Saat: Hafta içi: 08:15 – 18:40
Hafta sonu: 10:30 – 17:45

  • Şule

    Çamaşır makinemiz bozulduğundan dolayı yeni bir cihaz satın almaya karar verdik. Kaliteli ürünlere sahip olduğundan dolayı tercihimiz Electrolux markasından yana oldu. Satın aldığımız bu cihazda son zamanlar çamaşırları iyi temizlemiyordu. Bizde bu can sıkan sorundan kurtulmak için Electrolux Servis Çekmeköy adresine danışmayı tercih ettik. Servis oluşan bu sorunu çözerek cihazı bize ilk günkü veriminde teslim etti.

  • Ece

    Normal bir şekilde çalışan Electrolux markasına ait buzdolabım geçen gün çalışırken birdenbire çok yüksek bir ses çıkarmaya başladı. Hiçbir problem yokken birdenbire olunca hiç kurcalamadan Electrolux Servis Çekmeköy şubesini arayarak arıza durum bildirmeme rağmen henüz hiç gelen giden olmadı. Dünden beri her aradığımda yoğunluk olduğunu söyleyen bu servisi asla önermiyorum.

  • Gamze

    Evlenmeden önce insan alacağı eşyaları ince eleyip sık dokuyor. Ben de uzun araştırmalar sonucu ve çevremizdeki kullanıcıların da tavsiyesi ile aldığımız Electrolux markasına ait buzdolabımı severek kullanıyordum. Bu zamana kadar hiçbir problem çıkarmayan buzdolabımın geçenlerde çok fazla ısındığını fark ettim. Normal derecede bir ısı olmadığı için hemen fişini çekip Electrolux Servis Çekmeköy şubesi ile iletişime geçerek durumu bildirdim. Yarım saat sonra gelen ekip kabloları ile alakalı olan arızayı gidererek dolaptaki yemeklerimin çöp olmasını engelleyerek beni mağdur etmediler.

Call Now ButtonTIKLA SERVİSİ ARA