Electrolux Servis Fatih

Electrolux Servis Fatih İstanbul, Electrolux cihazlarınız için güvenilir ve profesyonel onarım hizmetleri sunan önde gelen bir servis sağlayıcısıdır. Fatih, İstanbul bölgesindeki müşterilerine hızlı ve etkili çözümler sunarak, beyaz eşya tamiri konusunda uzmanlaşmıştır. Electrolux marka buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın ve diğer ev aletleri için kapsamlı teknik destek ve bakım hizmetleri sağlamaktadır.

Electrolux Servis Fatih

Firma, alanında deneyimli teknisyen kadrosu ile arızalı cihazlarınıza hızlı bir şekilde müdahale ederek, yüksek standartlarda onarım hizmeti sunmaktadır. Electrolux Servis Fatih İstanbul, orijinal yedek parça kullanımı ve uzman işçiliği ile cihazlarınızı ilk günkü performansına kavuşturmayı hedefler. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan servisimiz, sorunlarınızı en kısa sürede çözmek için çalışır.

Electrolux cihazlarınızın bakım ve onarımları için Electrolux Servis Fatih İstanbul’u tercih ederek, uzman çözümlerden faydalanabilirsiniz. Bizimle iletişime geçerek, cihazlarınız için en iyi bakım ve onarım hizmetlerini alabilir, güvenilir ve sürdürülebilir çözümlerle tanışabilirsiniz. Electrolux cihazlarınızı güvenle bize emanet edin, farkı hissedin!

Electrolux Servis Fatih İletişim:

Firma:Fatih Electrolux Servisi
Servis Konum Bilgisi:Yaran Sk. 27-21 Akşemsettin 34080 Fatih/İstanbul
Çağrı Merkezi:0850 259 87 62
Çalıştığı Gün ve Saat:Hafta içi: 08:15 – 18:40
Hafta sonu: 10:30 – 17:45

3 Comments

  1. Uzun zamandan beri kullanmaya devam ettiğimiz bulaşık makinesi son zamanlarda çok gürültülü bir şekilde çalışıyordu. Bu sorun bizim için giderek can sıkıcı hale gelince konuyu Electrolux Servis Fatih adresine danışmayı tercih ettik. Servis sorunun çok kısa bir süre içinde çözümünü sağlarken bulaşık makinesi kullanımı hakkında önemli tavsiyelerde bulundu. Servisin ilgisi ve hızı gerçekten takdire şayan durumdaydı.

  2. Uzun zamandır kullandığım Electrolux marka bulaşık makinemin altından 2 gün önce siyah renkte su gelmiş olduğunu fark ettim. İnternetten biraz baktığımda bununla alakalı bir sorun ya da arıza çözümü göremediğim için makineyi kurcalamadan Electrolux Servis Fatih arayıp durumumdan bahsettim. Gün içinde geleceklerini söyledikleri halde bugün oldu hala gelmediler, aranızda benzer problemi yaşayan ya da güvenilir bir servis bilen var mı?

  3. Geçen hafta Electrolux marka bulaşık makinemin ekranındaki ışıklarının yıkama esnasında ve bittikten sonra yanlış ışık ve uyarı verdiğini fark ettim. Biraz kurcalasam da program ayarlarını düzeltemediğim için daha fazla bozmaktan korkup kurcalamayı bırakarak Electrolux Servis Fatih şubesi ile iletişime geçerek durumu bildirdim ve gün içinde gelip programı düzelterek hemen sorunu hallettiler.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TIKLA SERVİSİ ARA
Servis-al.com Arizacozum.com Kombicozum.com Klimacozum.com Teknikservisara.com Camasircozum.com Bulasikcozum.com