Electrolux Servis Fatih

Electrolux Servis Fatih olarak uzun senelerdir İstanbul’un Fatih ilçesinde siz değerli müşterilerimizin Electrolux markasına ait beyaz eşyaların bakım, onarım ve montaj işleri alanında hizmet veriyoruz.

Müşteri memnuniyetini ilke edinen firmamız siz değerli müşterilerin talepleri doğrultusunda en kısa ve en güvenli çözümü sizlere sağlamaktadır. Beyaz eşyalarınızda yaşanan herhangi bir arızada alanında uzmanlaşmış profesyonel teknisyenlerden oluşan ekibimiz kısa süre içerisinde adresinize gelir, arıza tespitini yapar, eğer küçük bir arıza var ise yerinizde beyaz eşyalarınızın onarımını gerçekleştirir. Ancak büyük bir arıza varsa makineniz alır, kendi yerimizde onarımı yapar ve tekrar gelir sizlere teslim eder.

Aynı şekilde bakım ve montaj işleri için de firmamızı aradığınız taktirde gelip en kaliteli bir şekilde işlem yapılır. Firma olarak kullandığımız tüm ekipmanlar birinci sınıf kaliteden oluşur. Bunun yanı sıra onarım işlemi sonucunda makinenize 1 yıl süreyle garanti verilir. Bu kaliteli ve profesyonel hizmetin karşılığında da firmamız cebinizi düşünür ve düşük fiyat politikasını uygular. Eğer sizin de Electrolux markasına ait beyaz eşyalarınızın bakım, onarım ve montaj ihtiyacı var ise gönül rahatlığıyla bizlerle iletişime geçebilirsiniz.


Fatih Electrolux Servisi
Servis Konum Bilgisi:Yaran Sk. 27-21
Akşemsettin
34080 Fatih/İstanbul
Çağrı Merkezi:0850 259 87 62
Çalıştığı Gün ve Saat:Hafta içi: 08:15 – 18:40
Hafta sonu: 10:30 – 17:45

“Electrolux Servis Fatih” üzerine 3 yorum

  1. Uzun zamandan beri kullanmaya devam ettiğimiz bulaşık makinesi son zamanlarda çok gürültülü bir şekilde çalışıyordu. Bu sorun bizim için giderek can sıkıcı hale gelince konuyu Electrolux Servis Fatih adresine danışmayı tercih ettik. Servis sorunun çok kısa bir süre içinde çözümünü sağlarken bulaşık makinesi kullanımı hakkında önemli tavsiyelerde bulundu. Servisin ilgisi ve hızı gerçekten takdire şayan durumdaydı.

  2. Uzun zamandır kullandığım Electrolux marka bulaşık makinemin altından 2 gün önce siyah renkte su gelmiş olduğunu fark ettim. İnternetten biraz baktığımda bununla alakalı bir sorun ya da arıza çözümü göremediğim için makineyi kurcalamadan Electrolux Servis Fatih arayıp durumumdan bahsettim. Gün içinde geleceklerini söyledikleri halde bugün oldu hala gelmediler, aranızda benzer problemi yaşayan ya da güvenilir bir servis bilen var mı?

  3. Geçen hafta Electrolux marka bulaşık makinemin ekranındaki ışıklarının yıkama esnasında ve bittikten sonra yanlış ışık ve uyarı verdiğini fark ettim. Biraz kurcalasam da program ayarlarını düzeltemediğim için daha fazla bozmaktan korkup kurcalamayı bırakarak Electrolux Servis Fatih şubesi ile iletişime geçerek durumu bildirdim ve gün içinde gelip programı düzelterek hemen sorunu hallettiler.

Yorumlar kapalı.

Call Now ButtonTIKLA SERVİSİ ARA
Servis-al.com Arizacozum.com Kombicozum.com Klimacozum.com Teknikservisara.com Camasircozum.com Bulasikcozum.com