Electrolux Servis Bahçelievler

Electrolux Servis Bahçelievler, İstanbul’un Bahçelievler ilçesinde yer alan ve Electrolux marka ev aletlerinin bakım ve onarım hizmetleri sunan bir servis noktasıdır. Electrolux, dünya çapında bilinen ve güvenilen bir marka olarak, çeşitli ev aletleri üretmektedir. Bu servis noktası, Electrolux marka buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın ve diğer küçük ev aletlerinin teknik servis ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Electrolux Servis Bahçelievler

Bahçelievler bölgesinde yaşayan Electrolux kullanıcıları için büyük bir kolaylık sağlayan bu servis, alanında uzman ve sertifikalı teknisyenler tarafından verilmektedir. Her türlü arıza, bakım veya montaj işlemleri için müşterilerine hızlı ve güvenilir çözümler sunar. Electrolux Servis Bahçelievler, orijinal yedek parçalar kullanarak cihazlarınızın ilk günkü performansını geri kazandırmayı hedefler.

Electrolux Servis Bahçelievler İletişim:

Electrolux Servis BahçelievlerMEHMET CANPOLAT
Konum Bilgisi:Bakırköy cad. Cumhuriyet mah.Sönmez sok. No:16/1 34186 BAHÇELİEVLER
Çağrı Merkezi:0 212 553 75 77
Çalışma Saatleri:Hafta içi: 08:15 – 18:40
Hafta sonu: 10:30 – 17:45

9 Comments

  1. Çok kaliteli marka olduğundan çok fazla tavsiye edilen Electorlux’ ü artık bende tavsiye ediyorum. Electrolux Servis Bahçelievler firmasının güler yüzlü teknik ekibinden çok memnun kaldığım için gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum. Servis firmasını ne zaman arasam telefonu çok fazla bekletmeden açıyorlar. Çok yoğun oldukları günlerde bile illa ki araya beni de alıyorlar. Dolayısıyla ne olursa olsun asla buzdolabı arızalandığı için yiyeceklerin bozulmuyor. Servis ekibi yaptıkları her işlem için bana kolayca anlayabileceğim şekilde bilgi veriyor. Bu sayede ne yaptıklarını biliyor ve güvenilir bir hizmet aldığım hissini yaşıyorum. Electrolux buzdolabı veya diğer ürünleri için bir arıza olması halinde Electrolux servis firmasını arayabilirsiniz.

  2. Yeni bir çamaşır makinesine ihtiyaç duyduğumuz dönemde oldukça başarılı modelleri bulunduğundan dolayı çamaşır makinesi satın almak için Electrolux markasında karar kıldık. Sahip olduğum model ilk zamanlarda sorunsuz bir şekilde çalışıyordu. Performans anlamında da iyi bir durumdaydı. Ancak ilerleyen zamanlarda performansının düştüğünü ve eskisi gibi iyi bir sonuç ortaya çıkaramadığını fark ettim. Bende bu durumun neden olduğunu çözmek için soluğu hemen Electrolux servis Bahçelievler adresinde aldım. Servis sorunun neden kaynaklandığını çok kısa bir süre içinde çözmüş oldu. Bize de çamaşır makinesinden en iyi şekilde nasıl verim alınabileceğinin yollarını anlattı. Her açıdan oldukça memnun kaldığım bir süreç oldu.

  3. Çamaşır makinemin deterjan çekmecesinden su kaçırmasından dolayı Electrolux servis Bahçelievler ile iletişime geçtim. Kısa bir süre önce aldığım Electrolux marka çamaşır makinemin henüz garanti kapsamında olmasından dolayı gönlüm rahat olsa da Electrolux servis çalışanlarının ilgili tavırları dolayısıyla bir kere daha yaptığım seçimden memnun kaldım.
    Electrolux servis Bahçelievler çalışanları; sorunun çamaşır makinesi giriş suyunun basıncının fazla olmasından kaynaklandığını ifade ettiler. Bu yüzden, şebeke suyu musluklarını kısarak makinenin giriş suyu basıncını düşürdüler. Buna ek olarak, taşıyıcı ayakların dengede olmadığını fark ederek taşıyıcı ayakları dengeye getirdiler. Electrolux’un etkin servis hizmetinden dolayı çamaşır makinemin problemi kısa zamanda çözüldü. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum!

  4. Çamaşır makinemiz artık tam olarak ihtiyaçlarımıza uyum sağlamadığından dolayı yeni bir çamaşır makinesi satın almaya karar verdik. Özellikle çevremizin yardımıyla birlikte bizim için en doğru kararın Electrolux marka bir çamaşır makinesi olduğunu gördük. Satın aldığımız bu cihaz gerçekten ilk dönemler içinde tam olarak bizim aradığımız gibiydi. Aylarca sorunsuz bir şekilde cihazı kullanmaya devam ettik. Ama son günlerde nedenini anlayamadığımız bir şekilde cihaz eski temizliği sağlayamamaya başladı. Çamaşır makinesine attığımız çoğu çamaşır lekeli olarak çıkıyordu. Deterjanı da yeterli seviyede koymamıza rağmen bu sorun halen devam ediyor. Çamaşır makinesi neden iyi yıkamıyor, bu sorundan kurtulmak için neler yapmalıyız çözüm önerilerinizi bekliyoruz.

  5. Electrolux Pure9 model süpürgem artık eskisi gibi çekmiyor. Şimdiye kadar gayet memnundum. Sanırım bakım yapılması gerekiyor. Kendim mi getireceğim acaba? Nasıl olacak?

  6. Öğrenci evimizde 2 kız yaşıyoruz ve yaklaşık 4-5 ay önce ailelerimizin yanına gidemiyoruz diye mecburen kendi öğrenci evimizde karantinada kaldık. Geçen gün ailelerimizin de desteğiyle 3 yıl önce sıfır olarak aldığımız ve severek kullandığımız Electrolux markasına ait çamaşır makinemiz çamaşırları durulamadan ve hatta biraz da deterjanlı çıkarmaya başladı. Problem 1 hafta boyunca geçmeyip devam edince Electrolux Servis Darıca ile iletişime geçerek problemimizi bildirdik. Gün içerisinde gelen ekip problemimizi hemen ve öğrenci için makul denilebilecek bir ücrete hallettiler

  7. Bahçelievler Electrolux servisinden çok memnun kaldım. Elektrik süpürgem aniden durdu ve hiç çalışmıyordu. Servis ekipleri geldiğinde motorun yanmış olduğunu tespit ettiler. Hemen yenisini taktılar ve ekstra olarak filtreleri de temizlediler. Çalışmaları hızlı ve verimliydi, süpürgem şimdi daha iyi çekiyor. Teknisyenlerin bilgisi ve ilgisi için teşekkür ederim.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TIKLA SERVİSİ ARA
Servis-al.com Arizacozum.com Kombicozum.com Klimacozum.com Teknikservisara.com Camasircozum.com Bulasikcozum.com