Electrolux Servis Bahçelievler

A+++ klasmanında beyaz ev eşyaları üreticisi olarak özel konsepte sahip olan Electrolux, pek çok farklı ürünü kullanıcılarla buluşturuyor. Beyaz eşyalarda karşılaşılan sorunların tamamına yönelik olarak Electrolux Servis Bahçelievler ayrıcalığına sahip olarak hizmet vermekteyiz.

Çamaşır makineleri, hayatın içerisinde büyük kolaylık sağladığı gibi arıza durumlarında da bir o kadar zaman kaybını yaşatabilmekteler. Evlerdeki biriken çamaşırların yıkanamaması durumu beraberinde olumsuz sonuçları getiriyor. Electrolux markalı çamaşır makinelerinizde sorunlarınızın tamamına yönelik olarak üst düzey hizmet kalitemizle birlikte çözümler üretiyoruz.

Electrolux markasına sahip olan süpürgelerinizde en çok karşı karşıya kaldığınız problemlerden daha az rastlanan sorunlara kadar birbirinden özel sorunların çözülebilmesinde etkin rol oynuyoruz. Filtrelerde, çekişte veya süpürgenin farklı noktalarında görülebilmesi muhtemel olan sorunların her birine yönelik olarak başarılı çözümler gerçekleştiren marka değerine sahibiz.

Electrolux Servis Bahçelievler Hizmeti Memnuniyet Veriyor
Servis ekibimiz Electrolux Bahçelievler çözümlerini ayağınıza kadar getirmektedir. Çamaşır makinesi ve süpürgelerinizin yanı sıra bulaşık makinelerinizde de Electrolux markalı tüm modelleri tamir edebilmekteyiz. Arıza sorunları ilk andan itibaren önem verilmesi gereken problemler olduğu gibi, bizim elimizde başarıyla çözümleniyor.

Electrolux Servis Bahçelievler MEHMET CANPOLAT
Konum Bilgisi: Bakırköy cad. Cumhuriyet mah.Sönmez sok. No:16/1 34186, BAHÇELIEVLER
Çağrı Merkezi: 0 212 553 75 77
Çalışma Saatleri: Hafta içi: 08:15 – 18:40
Hafta sonu: 10:30 – 17:45

“Electrolux Servis Bahçelievler” üzerine 8 yorum

  1. Çok kaliteli marka olduğundan çok fazla tavsiye edilen Electorlux’ ü artık bende tavsiye ediyorum. Electrolux Servis Bahçelievler firmasının güler yüzlü teknik ekibinden çok memnun kaldığım için gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum. Servis firmasını ne zaman arasam telefonu çok fazla bekletmeden açıyorlar. Çok yoğun oldukları günlerde bile illa ki araya beni de alıyorlar. Dolayısıyla ne olursa olsun asla buzdolabı arızalandığı için yiyeceklerin bozulmuyor. Servis ekibi yaptıkları her işlem için bana kolayca anlayabileceğim şekilde bilgi veriyor. Bu sayede ne yaptıklarını biliyor ve güvenilir bir hizmet aldığım hissini yaşıyorum. Electrolux buzdolabı veya diğer ürünleri için bir arıza olması halinde Electrolux servis firmasını arayabilirsiniz.

  2. Yeni bir çamaşır makinesine ihtiyaç duyduğumuz dönemde oldukça başarılı modelleri bulunduğundan dolayı çamaşır makinesi satın almak için Electrolux markasında karar kıldık. Sahip olduğum model ilk zamanlarda sorunsuz bir şekilde çalışıyordu. Performans anlamında da iyi bir durumdaydı. Ancak ilerleyen zamanlarda performansının düştüğünü ve eskisi gibi iyi bir sonuç ortaya çıkaramadığını fark ettim. Bende bu durumun neden olduğunu çözmek için soluğu hemen Electrolux servis Bahçelievler adresinde aldım. Servis sorunun neden kaynaklandığını çok kısa bir süre içinde çözmüş oldu. Bize de çamaşır makinesinden en iyi şekilde nasıl verim alınabileceğinin yollarını anlattı. Her açıdan oldukça memnun kaldığım bir süreç oldu.

  3. Çamaşır makinemin deterjan çekmecesinden su kaçırmasından dolayı Electrolux servis Bahçelievler ile iletişime geçtim. Kısa bir süre önce aldığım Electrolux marka çamaşır makinemin henüz garanti kapsamında olmasından dolayı gönlüm rahat olsa da Electrolux servis çalışanlarının ilgili tavırları dolayısıyla bir kere daha yaptığım seçimden memnun kaldım.
    Electrolux servis Bahçelievler çalışanları; sorunun çamaşır makinesi giriş suyunun basıncının fazla olmasından kaynaklandığını ifade ettiler. Bu yüzden, şebeke suyu musluklarını kısarak makinenin giriş suyu basıncını düşürdüler. Buna ek olarak, taşıyıcı ayakların dengede olmadığını fark ederek taşıyıcı ayakları dengeye getirdiler. Electrolux’un etkin servis hizmetinden dolayı çamaşır makinemin problemi kısa zamanda çözüldü. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum!

  4. Çamaşır makinemiz artık tam olarak ihtiyaçlarımıza uyum sağlamadığından dolayı yeni bir çamaşır makinesi satın almaya karar verdik. Özellikle çevremizin yardımıyla birlikte bizim için en doğru kararın Electrolux marka bir çamaşır makinesi olduğunu gördük. Satın aldığımız bu cihaz gerçekten ilk dönemler içinde tam olarak bizim aradığımız gibiydi. Aylarca sorunsuz bir şekilde cihazı kullanmaya devam ettik. Ama son günlerde nedenini anlayamadığımız bir şekilde cihaz eski temizliği sağlayamamaya başladı. Çamaşır makinesine attığımız çoğu çamaşır lekeli olarak çıkıyordu. Deterjanı da yeterli seviyede koymamıza rağmen bu sorun halen devam ediyor. Çamaşır makinesi neden iyi yıkamıyor, bu sorundan kurtulmak için neler yapmalıyız çözüm önerilerinizi bekliyoruz.

  5. Electrolux Pure9 model süpürgem artık eskisi gibi çekmiyor. Şimdiye kadar gayet memnundum. Sanırım bakım yapılması gerekiyor. Kendim mi getireceğim acaba? Nasıl olacak?

    • Çağrı merkezi numarasını ararsanız size yardımcı olacaklardır. İyi günler.

  6. Öğrenci evimizde 2 kız yaşıyoruz ve yaklaşık 4-5 ay önce ailelerimizin yanına gidemiyoruz diye mecburen kendi öğrenci evimizde karantinada kaldık. Geçen gün ailelerimizin de desteğiyle 3 yıl önce sıfır olarak aldığımız ve severek kullandığımız Electrolux markasına ait çamaşır makinemiz çamaşırları durulamadan ve hatta biraz da deterjanlı çıkarmaya başladı. Problem 1 hafta boyunca geçmeyip devam edince Electrolux Servis Darıca ile iletişime geçerek problemimizi bildirdik. Gün içerisinde gelen ekip problemimizi hemen ve öğrenci için makul denilebilecek bir ücrete hallettiler

Yorumlar kapalı.

TIKLA SERVİSİ ARA
Servis-al.com Arizacozum.com Kombicozum.com Klimacozum.com Teknikservisara.com Camasircozum.com Bulasikcozum.com