İstanbul

Electrolux Servis Küçükçekmece

Electrolux Servis Küçükçekmece hizmetimizle birlikte beklentilerinizi karşılayan seviyede çözümleri sizlere getiriyoruz. Hizmet kategorilerimiz arasında yer alan beyaz eşya ürünleriyle beraber her zaman ilk satın aldığınız perofrmansı elde edebilmeniz mümkündür. Süpürge, çamaşır makinesi ve bulaşık makinelerinizin her birine yönelik olarak en iyi standartları sizlere getiriyoruz. Hem hızlı hem de pratik seviyede gerçeğe dönüştürdüğümüz çalışmalarımızla beraber her zaman memnuniyetiniz odaklı olarak çalışmaları sizlerle buluşturmaktayız.
Evlerinizde en çok kullandığınız beyaz eşyalarınıza yönelik olarak sunduğumuz teknik destek hizmetimiz hem hızlı hem de bir o kadar pratik şekilde alabilmenize yönelik olarak geliştirilmiştir. Profesyonel ekibimizle beraber hazırladığımız çalışmalarımızla beklentilerinizi ilk andan itibaren karşılayabilen standartları sunuyoruz.

Electrolux Servis Küçükçekmece Arıza Çözümleri
Süpürge, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesinde görülebilecek belli başlı problemler bulunduğu gibi özel problemlere de rastlanabilmektedir. Arıza çözümlerinin elde edilebilmesine yönelik olarak her zaman en iyi standartların bulunması gerekir.
Ses sorunları
Çalışmama sorunları
Performans kayıp sorunları
Aynı kullanıma rağmen fazla elektrik faturası gelmesi sorunları
Kırılma ve donanım arızaları gibi popüler sorunlardan başlayarak çok daha fazlasına kadar uzanan geniş yelpazede hizmeti Electrolux Küçükçekmece ekibi olarak sunuyoruz.

Electrolux Servis Küçükçekmece DURSUN YILMAZ
Konum Bilgisi: Kartaltepe mah.Hayırlı cad.No:61 Sefaköy 34580, KÜÇÜKÇEKMECE
Çağrı Merkezi: 0 212 424 42 60
Çalışma Saatleri: Hafta içi: 08:15 – 18:40
Hafta sonu: 10:30 – 17:45


Electrolux Küçükçekmece MUSTAFA AKSOY
Konum Bilgisi: K.Paşa mah.Osmanbey sok.No:23 34580, KÜÇÜKÇEKMECE
Çağrı Merkezi: 0 212 599 24 87
Çalışma Saatleri: Hafta içi: 08:15 – 18:40
Hafta sonu: 10:30 – 17:45

 • Kübra

  Elektronik konusunda son derece başarılı sonuçlar ortaya çıkardığından dolayı yeni bulaşık makinesi satın almak için tercihimi Electrolux markasından yana kullandım. Markadan almış olduğum bulaşık makinesi ilk zamanlarda performans anlamında oldukça iyi olurken, zamanla performansında büyük oranda değişimlerin var olduğunu gördüm. Konu hakkında yeterli bilgiye sahip olmadığımdan dolayı vakit kaybetmeden Electrolux servis Küçükcekmece adresinin yolunu tuttum. Servis kısa bir süre içinde yaşamış olduğum bu sorunun üstesinden geldi. Ve sorunsuz bir şekilde sanki ilk günkü veriminde bulaşık makinesini bize geri teslim etmiş oldu. Servis sürecinde ustaların gerek ilgisi, gerekse teknik konular hakkında bizi devamlı olarak bilgilendirmeleri hoş ayrıntılar arasındaydı.

 • Reyhan

  Electrolux bulaşık makinemin çalışmamasından dolayı evime yakın olduğu gerekçesiyle Electrolux servis Küçükçekmece ile iletişime geçtim. Bulaşık makinem açılmasına rağmen yıkama programları başlamıyordu.
  Electrolux servis Küçükçekmece; elektronik bir arıza olmasından şüphelendi. İlk olarak, makineyi, açma kapama düğmesinden kapatıp birkaç saniye sonra tekrar açmayı denediler. İşe yaramayınca cihazın fişini çekip tekrar taktılar. Ancak, bunların hiçbirisinden verim alınamadı. Bunun üzerine, bulaşık makinesinin içini açarak detaylı inceleme yaptılar. Sorunun teknik olduğu ve parça değişimine gerek duyulduğu ortaya çıktı. Parça değişimi konusunda benden onay aldıktan sonra oldukça uygun bir fiyata parça değişimi yaptılar. Müşterilerinin sorunlarına duyarlı bir şekilde yaklaşan ve fiyat konusunda avantajlar barındıran Electrolux servisi gerçekten takdiri hak ediyor!

 • Cemile

  Bulaşık makinemiz artık yeterli gelmediğinden dolayı yeni bir bulaşık makinesi satın almaya karar verdik. Bu dönemde bizim en fazla dikkatimizi çeken marka ise Electrolux olmuştu. Kendi bütçemize uygun olarak bir cihaz satın aldık. İlk dönemlerde kusursuz bir performans sunan bu cihaz ilerleyen dönemlerde bu performansı aratmaya başladı. Bugünlerde karşımıza çıkan bu sorun artık can sıkıcı hale gelmeye başladı. Bulaşık makinesi eskisi gibi iyi temizlemiyor. Çoğu tabağı ve bardağı lekeli olarak çıkartıyor. Bu sorunda bizim için bulaşıklara ekstra zaman harcamak demek. Bulaşık makinesinin iyi yıkamaması sorunundan kurtulmak için neler yapmalıyız, bu konuda uyulması gerekenler nelerdir tavsiyelerinizi bekliyoruz.

 • Ezgi

  Electrolux markalı bulaşık makinesinin parlatıcı haznesindeki arıza yüzünden sürekli makine bulaşıkları parlatıcı olmadan yıkıyor. Dört tane farklı Electrolux servis firmasını çağırmama rağmen bir çözüm bulamadılar. Buldukları çözümlerde hep çok maliyetli çözümler oldu. Bunun için o kadar para vermek yerine hiç yaptırmam ve kullanmam daha iyi. Son defa şansımı Electrolux Servis Küçükçekmece firmasıyla denedim. Ekip aynı gün içerisinde geldi ve makinenin parlatıcı haznesindeki sorunun çözümünü çok ekonomik fiyata gerçekleştirdi. 4 farklı firmanın yaptığı müdahalelerden farklı şekilde bulaşık makinesindeki arızayı bu kadar ucuzda gidermiş olmaları gerçekten memnuniyet verici. Bu konuda ya çok şanslıyım ya da her zaman bu kalitede hizmet veriyorlar.

Call Now ButtonTIKLA SERVİSİ ARA