Electrolux Servis Küçükçekmece

Küçükçekmece bölgesinde yaşayan Electrolux cihaz kullanıcıları için servis seçenekleri hayati öneme sahiptir. Electrolux, dünya genelinde kalitesiyle tanınan bir marka olarak, bu bölgedeki müşterilere de eksiksiz hizmet sunmayı amaçlamaktadır.

Electrolux Servis Hizmetlerinin Önemi

Electrolux servis sağlayıcıları, arıza durumunda hızlı ve etkili çözümler sunarak cihazların ömrünü uzatır. Küçükçekmece bölgesinde yetkili servis merkezleri, orijinal yedek parçalar ve uzman teknik personel ile donatılmıştır. Servis hizmetlerinin kalitesi, markanın güvenilirliğini doğrudan etkiler.

Müşteri Memnuniyeti ve Destek Hizmetleri

Electrolux, müşteri memnuniyetini ön planda tutar. Küçükçekmece bölgesindeki servis merkezleri, müşteri geri bildirimlerini dikkate alarak hizmet kalitesini sürekli iyileştirir. Çağrı merkezi ve online destek platformları üzerinden ulaşılabilen servis temsilcileri, her türlü sorun ve öneri için müşterilere yardımcı olur.

Electrolux Servis Küçükçekmece İletişim:

Electrolux Servis KüçükçekmeceDURSUN YILMAZ
Konum Bilgisi:Kartaltepe mah.Hayırlı cad.No:61 Sefaköy 34580, KÜÇÜKÇEKMECE
Çağrı Merkezi:0 212 424 42 60
Çalışma Saatleri:Hafta içi: 08:15 – 18:40
Hafta sonu: 10:30 – 17:45

Electrolux KüçükçekmeceMUSTAFA AKSOY
Konum Bilgisi:K.Paşa mah.Osmanbey sok.No:23 34580, KÜÇÜKÇEKMECE
Çağrı Merkezi:0 212 599 24 87
Çalışma Saatleri:Hafta içi: 08:15 – 18:40
Hafta sonu: 10:30 – 17:45

6 Comments

  1. Elektronik konusunda son derece başarılı sonuçlar ortaya çıkardığından dolayı yeni bulaşık makinesi satın almak için tercihimi Electrolux markasından yana kullandım. Markadan almış olduğum bulaşık makinesi ilk zamanlarda performans anlamında oldukça iyi olurken, zamanla performansında büyük oranda değişimlerin var olduğunu gördüm. Konu hakkında yeterli bilgiye sahip olmadığımdan dolayı vakit kaybetmeden Electrolux servis Küçükcekmece adresinin yolunu tuttum. Servis kısa bir süre içinde yaşamış olduğum bu sorunun üstesinden geldi. Ve sorunsuz bir şekilde sanki ilk günkü veriminde bulaşık makinesini bize geri teslim etmiş oldu. Servis sürecinde ustaların gerek ilgisi, gerekse teknik konular hakkında bizi devamlı olarak bilgilendirmeleri hoş ayrıntılar arasındaydı.

  2. Electrolux bulaşık makinemin çalışmamasından dolayı evime yakın olduğu gerekçesiyle Electrolux servis Küçükçekmece ile iletişime geçtim. Bulaşık makinem açılmasına rağmen yıkama programları başlamıyordu.
    Electrolux servis Küçükçekmece; elektronik bir arıza olmasından şüphelendi. İlk olarak, makineyi, açma kapama düğmesinden kapatıp birkaç saniye sonra tekrar açmayı denediler. İşe yaramayınca cihazın fişini çekip tekrar taktılar. Ancak, bunların hiçbirisinden verim alınamadı. Bunun üzerine, bulaşık makinesinin içini açarak detaylı inceleme yaptılar. Sorunun teknik olduğu ve parça değişimine gerek duyulduğu ortaya çıktı. Parça değişimi konusunda benden onay aldıktan sonra oldukça uygun bir fiyata parça değişimi yaptılar. Müşterilerinin sorunlarına duyarlı bir şekilde yaklaşan ve fiyat konusunda avantajlar barındıran Electrolux servisi gerçekten takdiri hak ediyor!

  3. Bulaşık makinemiz artık yeterli gelmediğinden dolayı yeni bir bulaşık makinesi satın almaya karar verdik. Bu dönemde bizim en fazla dikkatimizi çeken marka ise Electrolux olmuştu. Kendi bütçemize uygun olarak bir cihaz satın aldık. İlk dönemlerde kusursuz bir performans sunan bu cihaz ilerleyen dönemlerde bu performansı aratmaya başladı. Bugünlerde karşımıza çıkan bu sorun artık can sıkıcı hale gelmeye başladı. Bulaşık makinesi eskisi gibi iyi temizlemiyor. Çoğu tabağı ve bardağı lekeli olarak çıkartıyor. Bu sorunda bizim için bulaşıklara ekstra zaman harcamak demek. Bulaşık makinesinin iyi yıkamaması sorunundan kurtulmak için neler yapmalıyız, bu konuda uyulması gerekenler nelerdir tavsiyelerinizi bekliyoruz.

  4. Electrolux markalı bulaşık makinesinin parlatıcı haznesindeki arıza yüzünden sürekli makine bulaşıkları parlatıcı olmadan yıkıyor. Dört tane farklı Electrolux servis firmasını çağırmama rağmen bir çözüm bulamadılar. Buldukları çözümlerde hep çok maliyetli çözümler oldu. Bunun için o kadar para vermek yerine hiç yaptırmam ve kullanmam daha iyi. Son defa şansımı Electrolux Servis Küçükçekmece firmasıyla denedim. Ekip aynı gün içerisinde geldi ve makinenin parlatıcı haznesindeki sorunun çözümünü çok ekonomik fiyata gerçekleştirdi. 4 farklı firmanın yaptığı müdahalelerden farklı şekilde bulaşık makinesindeki arızayı bu kadar ucuzda gidermiş olmaları gerçekten memnuniyet verici. Bu konuda ya çok şanslıyım ya da her zaman bu kalitede hizmet veriyorlar.

  5. Küçükçekmece Electrolux servisinden buzdolabım için yardım aldım. Buzdolabı soğutmuyordu ve bu yüzden tüm yiyeceklerim bozulma riskiyle karşı karşıya kalmıştı. Teknisyenler aynı gün içerisinde geldi ve termostatı değiştirdi. Yapılan işlem sonrasında buzdolabı eskisi gibi çalışmaya başladı. Ekip çok bilgiliydi ve sorularıma net cevaplar verdi, işlerini ciddiye aldıklarını hissettirdi.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TIKLA SERVİSİ ARA
Servis-al.com Arizacozum.com Kombicozum.com Klimacozum.com Teknikservisara.com Camasircozum.com Bulasikcozum.com