Electrolux Servis Pendik

Pendik bölgesinde yaşayanlar için beyaz eşya sorunları artık çok daha kolay çözüme kavuşuyor. Electrolux Servis Pendik, Electrolux marka beyaz eşyalarınız için profesyonel onarım ve bakım hizmetleri sunuyor. Uzman teknisyen kadromuzla, yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Electrolux Servis Pendik

Electrolux ürünlerinizin bakım ve onarımlarını, markanın öngördüğü standartlara uygun olarak gerçekleştiriyoruz. Buzdolabından çamaşır makinesine, bulaşık makinesinden klimaya kadar geniş bir ürün yelpazesiyle hizmetinizdeyiz. Pendik ve çevresinde Electrolux servis ihtiyaçlarınız için bizlere güvenebilirsiniz.

Electrolux Servis Pendik
Electrolux Servis Pendik

Electrolux Servis Pendik İletişim:

Pendik Electrolux Servisi
Servis Konum Bilgisi:Mine Sk. 2-4 Çınardere 34896 Pendik/İstanbul
Çağrı Merkezi:0216 621 44 93
Çalıştığı Gün ve Saat:Hafta içi: 08:00 – 19:00
Cumartesi: 08:00 – 19:00

12 Comments

 1. İki seneyi aşkındır kullandığımız bulaşık makinesi son zamanlarda eski verimini aratmaya başlamıştı. Bulaşıkların çoğunu lekeli olarak çıkartıyordu. Bu durum bizim için sıkıntı yaratınca konuyu Electrolux Servis Pendik adresine danışmayı tercih ettik. Servis yaptığı incelemenin sonucunda durumu çözerek cihazı bize ilk günkü veriminde teslim etti. Servisin hızı gerçekten takdire şayan durumdaydı.

 2. 3-4 yıldır kullandığım Electrolux markasına ait buzdolabım 1 haftadan beri koyduğum yemekleri, meyveleri ve sebzeleri eskisi gibi soğutmamaya başladı. En son 1 gün önce yaptığım yemeğim de bozulunca evimin çok yakınındaki Electrolux Servis Pendik şubesini arayıp durumumu ve arızayı bildirdim. Gelen ekip motorundan kaynaklandığını söyleyip buzdolabımı götürdüler 1 haftadır hala geri dönüş bildirmeyen bu ekibi hiç kimseye önermiyorum!

 3. 3 yaşına yeni girmiş olan kızım her çocuk gibi çamaşır makinesi çalışırken karşısında durup izlemeyi baya seviyor. Geçen gün yine bu sayede yemeğini yedirirken bir ara mutfağa gittim ve döndüğümde Electrolux marka çamaşır makinemin kilitlendiğini ve programın durduğunu gördüm. Tuşlara basmış ve bu yüzden de çocuk kilidi aktifleşmiştir diye düşündüm fakat kullanma talimatında yazanları uyguladığımda kilit yine kalkmadı. Electrolux Servis Pendik şubesini aramam üzerine ekip gün içinde gelip kilidi açtılar ve çamaşırlarımın mahvolmasını engellediler.

 4. İyi bir marka buzdolabım olmasına rağmen ve garantisi halen devam ediyor olmasına rağmen birden bire ayarlarında bozukluk meydana gelmeye başladı. Garanti kapsamında olduğunu belirtmeme rağmen kendi servisi hiç ilgilenmedi. Ancak Electrolux servis Pendik bayisi bizimle yakından ilgilendiler ve sorunumuzu son derece büyük bir titizlikle çözdükleri için teşekkürler.

 5. Çok iyi bir marka çamaşır makinem var. Henüz garantisi dahi bitmemişken birden kayışı koptu ve çamaşır makinem dönmemeye başladı. Kayışının koptuğunu Electrolux servis Pendik ekibi bir bakışta anladı ve çamaşır makinemi götürmeye dahi gerek kalmadan sorunu yerinde çözdüler. Üstelik hiçbir yer kirlenmeden ve bir problem olmadan sorun çözüldü.

 6. Bir ürün alınacaksa kesinlikle electrolux olmalıdır. Uzun senelerdir hemen hemen tüm ürünlerini kullanıyorum ve herhangi bir sorun ile karşılaşmadım. Bir kere süpürgemin sapı için Electrolux servis Pendik şubesi ile iletişimde olduk. Onun dışında harika bir işçilik ve kolaylık. Herkese tavsiye ederim. Ayrıca şube çalışanları çok güler yüzlü ve hızlılar.

 7. Aldığımdan beri bana hiç problem çıkarmayan Electrolux markasına ait buzdolabımın kapağı falan da açık olmadığı halde altından geçen gün durduk yere su gelmeye başladı. Elektrik kesintisi de yaşamadığım halde kapağını tekrar kontrol ettim ve görünürde hiçbir problem yoktu. Bu sebep ile Electrolux Servis Pendik servisini arayıp durumdan bahsettim. Gün içerisinde gelen ekip buzdolabımın hava alan kısmını tespit edip arızayı giderdi

 8. Uzun zamandır kullandığım Electrolux marka bulaşık makinemin garantisi geçen hafta bitti. Makinemin altından 2 gün önce siyah renkte su gelmiş olduğunu fark ettim. İnternetten biraz araştırdığımda ise bununla alakalı bir sorun ya da arıza çözümü göremediğim için makineyi kurcalamadan Electrolux Servis Pendik ekibini arayıp durumumdan bahsettim. Gün içinde geleceklerini söylediler ve 2 saat içerisinde gelen ekip arızayı hemen yerinde çözerek mağduriyetimi giderdiler.

 9. Yakın zamanda banyomda bir tadilat oldu ve bu tadilat esnasında Electrolux marka çamaşır makinemin kapağı kırıldı. Görünce şok geçirip üzülsem de inşaatçıların tavsiyesi üzerine Electrolux Servis Pendik şubesi ile iletişime geçtim. Oldukça profesyonel ve güler yüzlü olan ekip çok kısa süre içerisinde çamaşır makinemin kapağını değiştirerek içimi rahatlattı. Kaliteli hizmet için kendilerine teşekkür ederim.

 10. Electrolux marka bulaşık makinemi yaklaşık 7 yıldır sorunsuz bir şekilde kullanıyorum fakat kısa bir süre önce nazar değdi. Bulaşıkları eskisi gibi iyi yıkamadığını fark ettim. Üzerinde çok fazla birikinti kalıyordu ve elde yıkamak zorunda kaldım. Sorunu çözmeleri için Pendik’teki en yakın Electrolux servis ekibini aradım. Fıskiyelerde sorun olduğunu tespit ettiler. Çok fazla masraf çıkmadı ve değişikliğe de gerek kalmadı.
  Bu basit arızayı atölyelerinde çözdüler ve ürünü de evime kadar teslim ettiler. Eğer benzer bir sorun yaşarsanız sizler de doğrudan bu ekip ile irtibat kurabilirsiniz. İşini iyi yapan insanlara hayranım ve bu ekip de onlardan biri diye düşünüyorum.

 11. Uzun yıllardır Electrolux markası çamaşır makinesi kullanıyorum. Bu zamanda kadar ufak tefek arızalar dışında büyük bir arıza ile karşılaşmadım ancak son zamanlarda makinemden adeta balata kokusuna benzer bir koku geliyordu. Bunun üzerine hemen Electrolux’un Pendikte bulunan Teknik Servisini aradım ve teknik servisçiler iki saat içerisinde geldiler. Sorunun ana motorda olduğunu ve bunun için kendi yerlerine götürmeleri gerektiğini söylediler. Üç gün içinde makinem geriye getirilerek bağlandı ve sorun çözülmüştü. Sorunun ise sürekli kullanıma bağlı olarak bazı ana motor parçalarının yıprandığı söylendi. Şu an için makinem eskisi gibi çalışmakta.

 12. Pendik’teki Electrolux servisine bulaşık makinem için başvuruda bulundum. Makina su sızdırıyordu ve mutfak her gün su içinde kalıyordu. Servis elemanları geleneksel yöntemlerle sorunun kaynağını buldu ve hortumda bir çatlak olduğunu keşfettiler. Hızla yedek parça temin edip, değişimini yaptılar. Verilen hizmetten oldukça memnun kaldım. Uzmanlık ve hızlarından dolayı teşekkür ederim.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TIKLA SERVİSİ ARA
Servis-al.com Arizacozum.com Kombicozum.com Klimacozum.com Teknikservisara.com Camasircozum.com Bulasikcozum.com