İstanbul

Electrolux Servis Kağıthane

Evimizin vazgeçilmezi olan beyaz eşyalar hayatımızın büyük bir bölümünde yer kaplamış durumda ve bu eşyalar bizim yaşamımızı her açıdan kolaylaştırıyor. Maalesef ki bazen bu makineler bozulabiliyor ve bizi zorda bırakabiliyorlar. Bazen de bir parça değişimine, bakıma ihtiyaç duyabiliyorlar. Her beyaz eşyaya belirli aralıklarla mutlaka bakım yapılmalıdır.

Biz Electrolux Servis Kağıthane olarak müşteri memnuniyetine çok önem veririz. Bu yüzden arıza yapan makinelerde size destek sağlamak için daima buradayız. Sadece arıza durumunda değil dediğimiz gibi bakım ihtiyaçlarında da Pazar haricindeki 6 gün hizmetinizdeyiz.

Evden makinenizi alıp arızasını düzeltip ve tekrar evinize kuruyoruz. Yaptığımız bakımlarda veya tamirat işlemlerinde bir parçayı değiştirmişsek size 1 yıl boyunca parça değişim garantisi veriyoruz. Ürünlerimizin ve taktığımız parçaların kalitesi ve çalışanlarımızın iş bilirliği konusunda hiç şüpheniz olmasın. Teknik elemanlarımız da deneyimli, bu konuda özel eğitim almış ve başarı oranı yüksek kişilerdir. Beyaz eşyalarınızın tamiri, montajı ve bakımıyla ilgili aklınızda hiçbir şüphenin kalmaması için buradayız. Gönül rahatlığıyla bizi tercih edebilirsiniz.


Kağıthane Electrolux Servisi
Servis Konum Bilgisi:Yıldırım Sk. 2-6
Çağlayan
34403 Kâğıthane/İstanbul
Çağrı Merkezi:0850 259 97 41
Çalıştığı Gün ve Saat:Hafta içi: 08:15 – 18:40
Hafta sonu: 10:30 – 17:45
  • Müge

    Bir süredir kullanmaya devam ettiğimiz çamaşır makinesi sarsıntılı bir şekilde çalışmaya başlamıştı. Bu durumu çözmeleri için konuyu Electrolux Servis Kağıthane adresine emanet ettik. Servis yaptığı kısa incelemenin sonucunda durumu çözerek cihazı ilk günkü performansına getirdi. Servisin ilgisi ve konu hakkındaki tecrübesi sayesinde bu sorundan kısa süre içinde kurtulmuş olduk.

  • Sertap

    Geçen hafta Electrolux marka bulaşık makinemin ekranındaki ışıklarının yıkama esnasında ve bittikten sonra yanlış ışık ve uyarı verdiğini fark ettim. Biraz kurcalasam da program ayarlarını düzeltemediğim için daha fazla bozmaktan korkup kurcalamayı bırakarak Electrolux Servis Kağıthane şubesi ile iletişime geçerek durumu bildirdim ve gün içinde gelip programı düzelterek hemen sorunu hallettiler.

  • Serap

    Uzun zamandır kullandığım Electrolux marka bulaşık makinemin altından 2 gün önce siyah renkte su gelmiş olduğunu fark ettim. İnternetten biraz baktığımda bununla alakalı bir sorun ya da arıza çözümü göremediğim için makineyi kurcalamadan Electrolux Servis Kağıthane ekibini arayıp durumumdan bahsettim. Gün içinde geleceklerini söylediler ve 2 saat içerisinde gelen ekip arızayı hemen yerinde çözerek mağduriyetimi giderdiler.

Call Now ButtonTIKLA SERVİSİ ARA