Electrolux Servis Ümraniye

Ümraniye’deki Electrolux servis merkezimiz, alanında uzman teknisyen kadrosu ile hizmet vermektedir. Arızalanan Electrolux cihazınızı orijinal yedek parçalar kullanarak ilk günkü performansına kavuşturmayı hedefliyoruz. Servisimiz, çamaşır makineleri, bulaşık makineleri, buzdolapları, fırınlar ve diğer tüm Electrolux ürünlerini kapsamaktadır.

Electrolux Servis Ümraniye

Müşteri memnuniyetini öncelik haline getiren Electrolux Servis Ümraniye, hızlı ve güvenilir servis anlayışıyla öne çıkar. Arıza bildiriminizi aldıktan sonra en kısa sürede adresinize gelerek, sorunu yerinde tespit edip çözüm üretmekteyiz. Ayrıca, onarım sürecini müşterilerimizle şeffaf bir şekilde paylaşarak, her adımda bilgi sahibi olmalarını sağlıyoruz.

Electrolux Servis Ümraniye

Electrolux Servis Ümraniye İletişim:

Electrolux Servis Ümraniye
Hizmet BölgesiÜmraniye / İstanbul
Çağrı Merkezi:0 216 995 08 40
Çalışma Saatleri:Hafta içi: 08:00 – 19:00
Cumartesi: 08:00 – 19:00

17 Comments

 1. Bulaşık makinesi araştırması yaparken tavsiye üzerine Electrolux firmasını tercih ettim. Yeni nesil akıllı ekranı olan Electrolux buzdolabını satın aldım. Electrolux buzdolabını kullanırken çok memnun kaldım. Electrolux Servis Ümraniye servisinden aldığım her yardımda da çok memnun kaldım. Üründeki en komplike arızalarda dahi bütçemi sarsmayacak son derece kaliteli bir hizmetten yararlanabilme şansı veriyor. Ekibi güler yüzlü ve alanlarında uzman olduğundan her sorun için çok hızlı şekilde müdahale edebiliyorlar. Onlar hızlı müdahale edince sende gereksiz zaman kaybetmiyorsun. Bu açıdan gerçekten çok mükemmel ve çok kaliteli hizmetleri var. Herkese Electrolux markasını en azından Ümraniye’ deki servis kalitesi nedeniyle tavsiye ediyorum.

 2. Yeni bir çamaşır makinesi almaya karar verdiğimizde çevremizin sıklıkla övdüğü markalardan biri olan Electrolux markasında karar kıldık. Özellikle markanın sahip olduğu iddialı modeller tam olarak bizim aradığımız cinstendi. Almış olduğumuz çamaşır makinesi ilk zamanlarda tam olarak istediğim performansı gösteriyordu. Ancak ilerleyen dönemlerde sıkma konusunda eski verimini arattırdığını gördüm. Bu konunun neden olduğunu uzun süren araştırmalarımıza rağmen çözemedik. Bizde konudan yana daha fazla sıkıntı çekmemek için doğrudan Electrolux servis Ümraniye adresinde karar kıldık. Servis kısa bir incelemenin sonrasında yıkama motorunda var olan bir arıza nedeniyle bu tarz bir durum gördüğümüzü söyledi. Sorunu kısa bir süre içinde çözerek makineyi eski veriminde teslim etti.

 3. Büyük beklentilerle satın aldığım Electrolux marka çamaşır makinemde bir süre sonra arızalar meydana gelmeye başladı. Bunun üzerine, vakit kaybetmeden Electrolux servis Ümraniye ile iletişime geçtim.
  Electrolux servis Ümraniye; ilk olarak çamaşır makinesinin oldukça gürültülü bir şekilde çalıştığını tespit etti. Bu durum, yıkama motoru rulmanlarının arızalı olmasından kaynaklanıyormuş. Sorunu çözebilmek adına motoru, motora kayış takmadan çalıştırdılar. Ardından, sesin motor rulmanlarından geldiğini tespit ederek motor rulmanlarını değiştirdiler. Sonuç olarak, işlemler uzun sürmesine rağmen çamaşır makinem bir süre sonra sorunsuz olarak çalışmaya başladı. Bu noktada, ellerinden geleni yapan ve maliyetleri düşürmek adına bir hayli uğraş veren Electrolux servis ekibine çok teşekkür ediyorum!

 4. Buzdolabımız artık tam olarak bizim isteklerimize uygun olmadığından dolayı yeni bir buzdolabı satın almaya karar verdik. Electrolux markaya sahip olan bir buzdolabı tam olarak bizim aradığımız özelliklere sahip durumdaydı. Bu cihazı aylarca sorunsuz bir şekilde kullandık. Cihazla ilgili en küçük bir arıza bile çıkmadı, her açıdan cihazdan oldukça memnunduk. Ancak ne olduysa son günlerde nedenini anlayamadığımız bir şekilde buzdolabı su akıtmaya başladı. Bu sorunun neden olduğunu çevremize danışsakta tam olarak söylenenleri uyguladığımızda konu hakkında başarılı bir sonuç alamadık. Buzdolabı neden su akıtır, buzdolabıyla ilgili karşılaştığımız bu sorundan kurtulmak için neler yapmalıyız konu hakkındaki çözüm önerilerinizi bekliyoruz.

 5. Öğrenci evimizde 2 kız yaşıyoruz ve bu dönemde ailelerimizin yanına gidemiyoruz diye mecburen kendi öğrenci evimizdeyiz. Geçen gün ailelerimizin de desteğiyle 3 yıl önce aldığımız ve severek kullandığımız Electrolux markasına ait çamaşır makinemiz çamaşırları durulamadan çıkarmaya başladı. Problem 1 haftadır geçmeyince Electrolux Servis Ümraniye ile iletişime geçerek problemimizi bildirdik. Gün içerisinde gelen ekip problemimizi hemen ve makul bir ücrete hallettiler

 6. Electrolux marka çamaşır makinem birden durduk yere hiçbir şey olmamasına rağmen arıza yaptığı için Electrolux Servis Ümraniye şubesini arayarak makine tamiri için bakmaya gelmelerini istedim. Gelen ekip motorun değişmesini gerektiğini söyledi. Ben de bunun uzun ve ayrıca pahalı bir işlem olduğunu bildiğim için soruyorum. Daha önce bu durumla karşılaşan oldu mu acaba neyden olabilir bir fikriniz var mı illa motor değişmesi gerekiyor mu?

 7. Buzdolabım birden bire bozulunca ve içerdiği buzlu kısmından sular akmaya başlayınca derhal Electrolux servis Ümraniye ekibini çağırdım. Söyledikleri saatte hemen adresime ulaştılar. Bir dakika bile gecikmeden gelmiş olmaları beni çok mutlu etti. Buzdolabımdaki arıza giderildi ve duruma dair tüm detaylı bilgilendirmeyi de eşime ve bana yaptılar. Kendilerine minnettarız.

 8. Bu çevrede işini en iyi yapan firmalardan biri olan Electrolux servis Ümraniye servisi hemen hemen her beyaz eşya için yardımcı oluyor. Ben korkarak aldığım bu ürünlerin herhangi bir sorununda artık rahatlıkla bu şubeye gidip yardım isteyebiliyorum. Hem çok hızlılar hem de hemen yardımcı oluyorlar. Çok teşekkür ederim.

 9. Çamaşır makinemde renkli çamaşırların renkleri birbirine karışmaya başladı. Bu durum beni çok rahatsız etmeye başladı ve yeni aldığım bir çok giysi parçasının da rengi bozuldu. Electrolux servis Ümraniye sayesinde çamaşır makinemdeki bu saçma sorun giderildi ve artık çamaşırlarımın renk tonunda hiçbir bozukluk meydana gelmeden kullanmaya devam ediyorum.

 10. Daha yeni aldığım Electrolux marka bulaşık makinem arıza verdiğinde su tahliye kısmının arıza yaptığını belirtilerini internete yazmamla anlamıştım. Hangi teknik servisi çağırdıysam hepsi birbirinden farklı problem söyleyerek problemimi tamir etmeye çalışmalarına rağmen çözemediler ve en sonunda başvurduğum Electrolux Servis Ümraniye ekibi gelip makinemin problemini yerinde tamir ederek çözdüler.

 11. Yıllardır severek kullandığım Electrolux markasına ait buzdolabımın içerisini aydınlatan ışıklar tam da garantisi bitmişken bundan yaklaşık 10 gün önce bozularak hiç aydınlatmamaya başladı. Tüm ailenin evde olduğu bu dönemde kapağın çok fazla açılıp kapanmasına bağlı bu arızanın oluşmuş olabileceğini düşündüm. Bunun üzerine Electrolux Servis Ümraniye şubesini arayarak sorunumdan bahsettim. Yönlendirdikleri ekip buzdolabımın ışıklarını yerinde tamir ederek problemi giderdiler.

 12. İstanbul Ümraniye ilçesinde öğrenci evinde kalan 3 arkadaşız. Öğrenci evinde kalmamız sebebiyle beyaz eşyalarımızın bozulması bizim için hayati önem taşıyor. Geçen gün ev arkadaşım Electrolux marka çamaşır makinemizi çalıştırırken kapağı kitlenmiş ve ne kadar uğraştıysak da geri açamadık. İnternette uygun fiyatlı teknik servis ararken internet üzerinden Electrolux Servis Ümraniye şubesini bulduk ve gerçekten de öğrenci dostu olup uygun fiyat ve güleryüz hizmeti ile problemimizi hallettiler.

 13. Electrolux marka elektrikli süpürgemin hortumunda meydana gelen bir sorun, temizlik konusunda canımı sıkıyordu. Süpürge yaparken tozları almadığını ve hatta dışarıya fırlattığını görüyordum. Kendim halledebilirim dedim ancak işleri daha da berbat hale getirdim. Bu konuda yardım alabileceğim birilerini ararken komşularımın da tavsiyesi ile Ümraniye’deki Electrolux servis ekiplerine ulaştım.
  Ekipler süpürgeyi atölyeye almak için adresime geldiler. İletişimleri gayet iyi ve sürekli olarak bilgi almak istediğimi söyledim. Her yaptıkları işlemde telefonla bilgi verdiler ve sorunu da hızlıca çözdüler. Süpürge kullanıcıları için tavsiye edebileceğim bir firma ve kesinlikle çok ama çok uygun fiyata hizmet veriyorlar. Bunu sizler de fark ediyor olacaksınız.

 14. Çevremin tavsiyeleriyle Electrolux marka çamaşır makinesi aldım ve 1.5 yıldır kullanıyorum. Bir aylık bir süredir ise makinem su akıtmaya ve deterjan almamaya başladı. Deterjan bölmesine temizlememe rağmen sorun devam etti. Electrolux’un Ümraniye’de bulunan Teknik Servisi ile iletişime geçtiğimde teknik servis elemanlarını göndererek sorunun anlaşılacağını belirtiler. Gün içerisinde servis yetkilileri gelerek sorunun deterjan bölmesinde olduğunu söyledi ve değişim yaptı. Bir haftadır makinemi sorunsuz bir şekilde kullanıyorum.

 15. Ümraniye Electrolux servisi, bulaşık makinemizin su çekmeme sorunu için çağırdığımızda çok yardımcı oldu. Teknisyenler hızla gelip, tıkanıklığı giderdi ve ayrıca makinemizi genel bir kontrolünden geçirdi. Sorunun hızla çözülmesi ve makinemin eski performansına dönmesi bizim için çok önemliydi. Servis kalitesinden ve teknisyenlerin profesyonelliğinden çok memnun kaldık.

 16. Ümraniye Electrolux servisi gerçekten işini bilen bir ekip. Klima sistemimizde bir arıza yaşamıştık ve ev çok sıcaktı. Teknisyenler hızlı bir şekilde sorunu tespit etti ve gaz eksikliği olduğunu belirledi. Gazı yeniden doldurduktan sonra, klima tekrar mükemmel şekilde çalışmaya başladı. Ekip çok profesyonel ve kibardı, tüm işlemleri bize detaylı bir şekilde açıkladılar.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TIKLA SERVİSİ ARA
Servis-al.com Arizacozum.com Kombicozum.com Klimacozum.com Teknikservisara.com Camasircozum.com Bulasikcozum.com