Electrolux Servis Esenyurt

Esenyurt bölgesinde faaliyet gösteren Electrolux Servis, markaya ait tüm ürünlerin bakım, onarım ve kurulum hizmetlerini sunuyor. Deneyimli ve uzman teknik servis ekibi, her türlü arızaya hızlı ve kaliteli çözümler üretiyor. Orijinal yedek parça kullanımı sayesinde, cihazlarınızın ömrünü uzatıyor ve verimli çalışmasını sağlıyor.

Electrolux Servis Esenyurt: Uygun Fiyat ve Hızlı Servis

Electrolux Servis Esenyurt, müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor. Bu nedenle, sunduğu hizmetlerde uygun fiyat politikası izliyor. Ayrıca, hızlı müdahale kabiliyeti sayesinde, arızalı cihazlarınızın en kısa sürede tamir edilmesini sağlıyor. Böylece, günlük hayatınızın aksamasını önlüyor ve konforunuzu koruyuyor.

Geniş Hizmet Yelpazesi

Electrolux Servis Esenyurt, sadece onarım hizmetleriyle sınırlı değil. Aynı zamanda, cihazlarınızın periyodik bakımlarını da yapıyor. Böylece, olası arızaların önüne geçiyor ve cihazlarınızın ömrünü uzatıyor. Ayrıca, yeni cihaz kurulumları da profesyonel bir şekilde gerçekleştiriliyor.

Electrolux Servis Esenyurt İletişim:

Firma:Esenyurt Electrolux Servisi
Servis Konum Bilgisi:1270. Sokak
Pınar
34517 Esenyurt/İstanbul
Çağrı Merkezi:0850 446 00 41
Çalıştığı Gün ve Saat:Hafta içi: 08:15 – 18:40
Hafta sonu: 10:30 – 17:45

3 Comments

  1. Uzun zaman önce satın aldığımız Electrolux marka bulaşık makinesi son zamanlarda eski iyi performansını kaybetmişti. Bulaşıkların büyük bir kısmını lekeli olarak çıkartıyordu. Bu durumun önüne geçmek ve cihazı ilk günkü veriminde kullanmak için Electrolux Servis Esenyurt adresine ulaştık. Servis basit bir kullanım hatasından kaynaklı olarak bu durumun oluştuğunu belirterek sorunun kısa sürede çözümünü sağladı.

  2. Geçen ay Esenyurt’taki Electrolux servisine çamaşır makinem için çağrı yaptım. Makine su almıyordu ve tüm çamaşırlar yarım kalmıştı. Servis ekipleri hızlı bir şekilde geldi, vanadaki tıkanıklığı temizledi ve ayrıca makinenin filtrelerini de kontrol ettiler. Çok ilgililerdi ve sorunu çözdükleri için minnettarım. Makine şimdi eskisinden daha iyi çalışıyor. İletişimleri ve işçilikleri konusunda oldukça memnun kaldım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TIKLA SERVİSİ ARA
Servis-al.com Arizacozum.com Kombicozum.com Klimacozum.com Teknikservisara.com Camasircozum.com Bulasikcozum.com