Electrolux Servis Kartal

Özel Electrolux Servis Kartal, çamaşır makineleri, bulaşık makineleri ve elektrikli süpürgeler gibi Electrolux marka cihazlarda geniş bir hizmet yelpazesi sunmaktadır. Bu kapsamlı hizmet, kullanıcıların cihazlarını uzman ellere teslim ederek güvenle onarım yaptırmasını sağlar.

1 Yıl Garanti: Huzurlu Kullanımın Taahhüdü

Özel Electrolux Servis Kartal, sunduğu hizmete güvenerek yaptığı her onarım işlemi için 1 yıl garanti vermektedir. Bu, müşterilere tamir sonrasında olası sorunlara karşı güvence sağlayarak, huzurlu bir kullanım deneyimi sunmayı amaçlamaktadır.

Orijinal Yedek Parça Kullanımı: Kalite ve Dayanıklılık

Firma, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, tamir işlemlerinde orijinal Electrolux yedek parçalarını kullanmaktadır. Orijinal yedek parça kullanımı, cihazın dayanıklılığını artırırken, uzun ömürlü ve etkili bir onarım sağlamaktadır.

Electrolux Servis Kartal
Electrolux Servis Kartal

Electrolux Servis Kartal İletişim:

Kartal Electrolux Servisi
Servis Konum Bilgisi:Gökçedağ Sk. 11-9 Esentepe 34870 Kartal/İstanbul
Çağrı Merkezi:0850 446 03 49
Çalıştığı Gün ve Saat:Hafta içi: 08:00 – 19:00
Cumartesi: 08:00 – 19:00

“Electrolux Servis Kartal” üzerine 11 yorum

 1. Electrolux marka buzdolabımız son günlerde eski verimini aratmaya başlamıştı. Bu konu bizim için sıkıntılı bir hal alınca fazla zaman kaybetmeden konuyu Electrolux Servis Kartal adresine danışmayı tercih ettik. Servis yaptığı kısa incelemenin sonucunda sorunu çözerek cihazı bize ilk günkü veriminde teslim etti. Ayrıca buzdolabı bakımı ve kullanımına dairde önemli tavsiyelerde bulundu.

 2. Yaklaşık bir hafta önce bir gün öncesinde yaptığım yemeklerim bozulmaya başladı. Ben sıcaklıktan ötürü dışarıda cok beklettiğim için bozulmaya başladığını düşünsem de yemekten sonra hemen koyduğum yemeklerim de ertesi gün bozuluyordu. Bunun üzerine Electrolux markasına ait buzdolabımın soğutma kapasitesinin azaldığını düşünüp Electrolux Servis Kartal şubesine ulaşarak durumu bildirdim ve 1 saat içerisinde gelip arızayı yerinde ve pratik bir şekilde giderdiler.

 3. Yıllardır severek kullandığım Electrolux markasına ait buzdolabımın içerisini aydınlatan ışıklar, yaklaşık 10 gün önce bozularak hiç aydınlatmamaya başladı. Tüm ailenin evde olduğu bu dönemde kapağın çok fazla açılıp kapanmasına bağlı bu arızanın oluşmuş olabileceğini düşündüm. Bunun üzerine Electrolux Servis Kartal şubesini arayarak sorunumdan bahsettim. Yönlendirdikleri ekip buzdolabımın ışıklarını yerinde tamir ederek problemi giderdiler.

 4. Çamaşır makinem çalışırken öne öne yürümeye başlamıştı. Hem komik hem de son derece rahatsız edici bir durum olduğu için Electrolux servis Kartal ekibinden aldığım talimatlar sonrasında ve detaylı bilgilendirmeler sonrasında son derece iyi bir çamaşır makinem oldu. Şimdi eskisinden daha iyi çalışıyor ve işin en iyi kısmı ise yürümüyor.

 5. Çamaşır makinem suların kireçli olmasından ötürü kireçlenmeye başladı. Birçok tablet ve deterjan kullanmama rağmen kireçlenmede bir çözülme meydana gelmedi. Electrolux servis Kartal sayesinde kireçlenme sorunundan kalıcı olarak kurutlmuş oldum. Çamaşır makinemi bana temiz bir şekilde teslim ettikleri için çok memnun kaldık ve bu titiz çalışmayı takdir ettik.

 6. Senelerdir ürünlerini kullandığım bu marka herhangi bir sorun çıkarmadığı için bu zamana kadar servise ihtiyaç duyurmamıştı. Fakat özel bir gün olan doğum günümde kullanmayı çok sevdiğim blenderim arıza verdi. Evimin yakınında bulunan Electrolux servis Kartal şubesini aradım ve yardım istedim. Kısa süre içerisinde sorunu çözüp sonuca ulaştırdılar. Hızır gibiler.

 7. Electrolux markasına ait bulaşık makinem yaklaşık 1 haftadır çalışırken aşırı gürültü çıkarmaya başladı. Electrolux Servis Kartal şubesini aradığımızda ise bizi hiç bekletmeden geldiler. Arkasından da geldiklerinde pervanede problem olduğunu söyleyip parça değiştirmelerine rağmen gene aynı sorun devam edince yine aynı gün gelen ekip ikinci pervane değişiminden de para almadılar.

 8. Evimde uzun zamandır severek kullandığım Electrolux markasına ait bulaşık makinem yaklaşık 1 haftadır ne zaman bulaşıkları yıkasam eşyalarda koku yapmaya başladı. Başta deterjanın yetersiz kalabileceğini düşünüp deterjanı arttırdıktan sonra çamaşır suyu da dökmeme rağmen koku geçmedi. Teknik bir arıza olabileceğini düşünüp daha fazla kurcalamadan ve uğraşmadan Electrolux Servis Kartal ekibi ile iletişime geçip soruna bakmaları için arıza bildirimi yaptım. Gelen ekip sorunu yerinde ve anında çözdüler ve artık koku gelmiyor.

 9. Uzun zamandır evimde Electrolux marka bulaşık makinesi kullanıyorum. Fakat 3 gündür Electrolux marka bulaşık makinem çok fazla deterjan koymama rağmen koku yapıyor ve oluşan koku asla geçmiyor. Tabak çatalları kaç kere yıkadıysam da koku bir türlü geçmedi. Ben de bu durum karşısında Electrolux Servis Kartal şubesini arayarak durumu bildirdim ve gün içerisinde gelip yerinde hatanın sebebini filtrenin tıkanması olarak belirleyip hemen makineyi tamir ettiler.

 10. Electrolux marka elektrikli süpürge kullanıcısıyım ve artık ürün son günlerini yaşıyor. Yenisini almaya niyetlenmişken son bir kez servise verelim dedik. Kartal’da hizmet veren Electrolux servis ekiplerini aradık ve ürünü teslim ettik. Motor arızası gerçekten büyük bir sorun ve üründen herhangi bir şekilde verim alamıyorsunuz. Aslında değişiklik şart ama ekipler bu süpürgeyi bir kez daha hayata döndürdüler ve bizleri masraftan kurtardılar.
  Elektrikli süpürge kullanıcısı iseniz ve bu tür sorunlar yaşıyorsanız sizler de ilgili firmayı listelerinize ekleyebilirsiniz. Gerçekten kaliteli iş yapıyorlar ve bunun için yüksek rakamlar ödemek zorunda kalmıyorsunuz. Bence en önemlisi de budur.

 11. Electrolux’un çamaşır makinesini iki yıldır kullanıyorum. Makinem bir aylık bir süreçtir büyük oranda su kaçırmakta. Su kaçağını hortum gibi yerlerini kontrol etmeme rağmen bir türlü gideremedim. Teknik servise başvurmak durumunda kaldım. Electrolux’un Kartal’da bulunan Teknik Servisi ile iletişime geçtiğimde gün içerisinde geldiler ve makinenin hortumlarını değiştirdiler makineyi tekrar çalıştırdığımda su kaçağı bitmişti.Yardımları için Electrolux Kartal Teknik Servisini çok teşekkür ederim.

Yorumlar kapalı.

Call Now ButtonTIKLA SERVİSİ ARA
Servis-al.com Arizacozum.com Kombicozum.com Klimacozum.com Teknikservisara.com Camasircozum.com Bulasikcozum.com