Electrolux Servis Darıca

Özel Electrolux Servis Darıca olarak, ev aletlerinizin en iyi şekilde çalışmasını sağlamak için buradayız. Güvenilir, hızlı ve kaliteli servis hizmetimizle sizlere bir telefon kadar yakınız. İhtiyaçlarınız için bizi arayın, profesyonel ekibimiz sorunlarınıza anında çözüm sunalım.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

  • 1 Yıl Garanti: Sunduğumuz tüm hizmetlere bir yıl garanti vererek müşterilerimize güven veriyoruz. Sorunsuz ve uzun ömürlü çözümlerle ev aletlerinizin güvenliği bizim önceliğimiz.
  • Orijinal Yedek Parça Kullanımı: Onarımlarımızda sadece orijinal yedek parçalar kullanarak cihazlarınızın performansını yüksek tutuyoruz. Kaliteli malzeme kullanımı, uzun ömürlü çözümler sunmamızın temelidir.
  • Profesyonel Teknisyenler: Uzman ve deneyimli teknisyenlerimiz, her marka ve model ev aletinin bakımını ve onarımını yapma konusunda eğitim almıştır. Size en iyi hizmeti sunmak için sürekli olarak kendilerini geliştirirler.

Electrolux Servis Darıca İletişim:

Darıca Electrolux Servisi 
Açık Adresi:Egemen Sk. No:13 Nenehatun 41700 Darıca/Kocaeli
Telefon Numarası:0850 259 87 06
Çalışma Saatleri:Hafta içi: 08:00 – 19:00
Cumartesi: 08:00 – 19:00

4 Comments

  1. Bir süredir kullandığım çamaşır makinesi son zamanlarda gürültülü çalışıyordu. Bende bu sorunu acil olarak çözüme kavuşturmak için Electrolux Servis Darıca adresini tercih ettim. Servis kısa süre içinde sorunun ana nedenini tespit ederek beni bu can sıkıcı sorundan kurtardı. Her açıdan memnun kaldığımız bir servis süreci bu şekilde tamamlanmış oldu.

  2. Öğrenci evinde aldığımız 2.el Altus marka bulaşık makinemizi uzun zamandır sorunsuz bir şekilde kullanıyorduk. Fakat geçen hafta yıkama esnasında makinenin deterjanı almadığını ve kirli bulaşıkları da yıkamadığını fark etmemiz üzerine Electrolux Servis Darıca şubesini aradık. Sorunumuz için gereken yedek parçanın bulması zor olmasına ve birçok servis bulamamasına rağmen 2 gün sonra temin ederek uygun fiyata problemimizi çözdüler.

  3. Öğrenci evinde aldığımız 2.el Altus marka çamaşır makinemizi uzun zamandır sorunsuz bir şekilde kullanıyorduk. Fakat geçen hafta yıkama esnasında makinenin deterjanı almadığını ve kirli çamaşırları da yıkamadığını fark etmemiz üzerine Electrolux Servis Darıca ekibi ile iletişime geçerek problemimizden bahsettik. Sorunumuz için gereken yedek parçanın bulması zor olmasına ve birçok servis bulamamasına rağmen 2 gün sonra temin ederek uygun fiyata problemimizi çözdüler.

  4. Yıllardır severek kullandığım Electrolux markasına ait buzdolabımın içerisini aydınlatan ışıkları bir hafta önce bozularak hiç aydınlatmamaya başladı. Tüm ailenin evde olduğu bu dönemde kapağın çok fazla açılıp kapanmasına bağlı bu arızanın oluşmuş olabileceğini düşünerek Electrolux Servis Darıca şubesini arayarak arızayı bildirdim. Yönlendirdikleri ekip buzdolabımın ışıklarını yerinde tamir ederek problemi giderdiler.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TIKLA SERVİSİ ARA
Servis-al.com Arizacozum.com Kombicozum.com Klimacozum.com Teknikservisara.com Camasircozum.com Bulasikcozum.com