Kocaeli

Electrolux Servis Darıca

Electrolux markası her geçen gün sizin için ve kendini geliştirmek için çalışan bir marka olarak bilinir. Electrolux markası eviniz için vazgeçilmez olan cihazlarınızın her zaman en iyi verimle çalışması için daime en iyi hizmeti sunmak için çalışan beyaz eşya alanında kendini kanıtlamış markası ile verdiği hizmet, ürününüzü alınca da bitmez.

Beyaz eşyalar günlük hayatımızı kolaylaştıran elektronik eşyalar olarak bilindikleri için arıza durumunda alanında uzman servisi olması oldukça önemlidir. Bu sebep ile Electrolux markası, cihazlarınızın arıza çözümü ve bakımı için de yetkili servis teknisyenleri düzenli eğitimlere tabi tutuluyor ve hizmet sonrası da memnuniyetiniz ölçülmektedir.

Bu servislerden birisi olan Electrolux Servis Darıca şubesi, Darıca çevresinde bulunuyorsanız aradığınız ve hizmetini kullanmaktan oldukça memnun kalacağınız bir servis olarak bilinir. Eğitimli, çalışkan, alanında uzman ve güler yüzlü kişilerden oluşan ekibimiz Electrolux markasına ait beyaz eşyalarınızın bozulması, arızalanması ya da montajı durumunda size profesyonel bir şekilde yardımcı olacaklardır. Olası aksilik ya da bakım, montaj sorunlarınız da hızlı ve uzman çözüm için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.


Darıca Electrolux Servisi
Açık Adresi: Egemen Sk. No:13
Nenehatun
41700 Darıca/Kocaeli
Telefon Numarası: 0850 888 44 55

4 Yorum

 • Reply
  İrem

  Bir süredir kullandığım çamaşır makinesi son zamanlarda gürültülü çalışıyordu. Bende bu sorunu acil olarak çözüme kavuşturmak için Electrolux Servis Darıca adresini tercih ettim. Servis kısa süre içinde sorunun ana nedenini tespit ederek beni bu can sıkıcı sorundan kurtardı. Her açıdan memnun kaldığımız bir servis süreci bu şekilde tamamlanmış oldu.

 • Reply
  Ceylan

  Öğrenci evinde aldığımız 2.el Altus marka bulaşık makinemizi uzun zamandır sorunsuz bir şekilde kullanıyorduk. Fakat geçen hafta yıkama esnasında makinenin deterjanı almadığını ve kirli bulaşıkları da yıkamadığını fark etmemiz üzerine Electrolux Servis Darıca şubesini aradık. Sorunumuz için gereken yedek parçanın bulması zor olmasına ve birçok servis bulamamasına rağmen 2 gün sonra temin ederek uygun fiyata problemimizi çözdüler.

 • Reply
  Yağmur

  Öğrenci evinde aldığımız 2.el Altus marka çamaşır makinemizi uzun zamandır sorunsuz bir şekilde kullanıyorduk. Fakat geçen hafta yıkama esnasında makinenin deterjanı almadığını ve kirli çamaşırları da yıkamadığını fark etmemiz üzerine Electrolux Servis Darıca ekibi ile iletişime geçerek problemimizden bahsettik. Sorunumuz için gereken yedek parçanın bulması zor olmasına ve birçok servis bulamamasına rağmen 2 gün sonra temin ederek uygun fiyata problemimizi çözdüler.

 • Reply
  Şeyma

  Yıllardır severek kullandığım Electrolux markasına ait buzdolabımın içerisini aydınlatan ışıkları bir hafta önce bozularak hiç aydınlatmamaya başladı. Tüm ailenin evde olduğu bu dönemde kapağın çok fazla açılıp kapanmasına bağlı bu arızanın oluşmuş olabileceğini düşünerek Electrolux Servis Darıca şubesini arayarak arızayı bildirdim. Yönlendirdikleri ekip buzdolabımın ışıklarını yerinde tamir ederek problemi giderdiler.

Görüşünüzü Paylaşın

Call Now ButtonTIKLA SERVİSİ ARA