Kocaeli

Electrolux Servis Çayırova

Electrolux markası eviniz için vazgeçilmez olan cihazlarınızın her zaman en iyi verimle çalışması için daima en iyi hizmeti sunmak için çalışan bir markadır. Beyaz eşyalar özellikle ev hanımlarının olmak üzere günlük hayatımızı kolaylaştıran elektronik eşyalar olarak bilinirler.

Electrolux markası ise beyaz eşya markaları arasından oldukça geniş skalada ürünleri olan bir markadır. Kullanıcılar tarafından ise oldukça olumlu dönüşler alan Electrolux markasından aldığınız hizmet ürününüzü alınca da bitmez. Cihazlarınızın arıza çözümü ve bakımı için de yetkili servis teknisyenleri düzenli eğitimlere tabi tutulmaktadır. Bu servislerden birisi olan Electrolux Servis Çayırova şubesi, Çayırova çevresinde bulunuyorsanız aradığınız ve hizmetini kullanmaktan oldukça memnun kalacağınız bir servis olarak bilinir.

Eğitimli, çalışkan, alanında uzman ve güler yüzlü kişilerden oluşan ekibimiz Electrolux markasına ait beyaz eşyalarınızın bozulması, arızalanması ya da montajı durumunda size profesyonel bir şekilde yardımcı olacaklardır. İlgili numaradan bize günün her saati ulaşabilir ve telefonun ucundaki müşteri hizmetlerimize sorunlarınızı ve sorularınızı yöneltebilirsiniz. Ekip olarak sizlere yardımcı olabilmek için daima hazır halde telefonun öbür ucunda sizi bekliyor olacağız.


Çayırova Electrolux Servisi
Açık Adresi: 5119. Sk. 2-10
Yeni
41420 Çayırova/Kocaeli
Telefon Numarası: 0850 888 22 33

  • Tuğçe

    Bir süredir kullanmaya devam ettiğim bulaşık makinesi eskiye nazaran iyi temizlemiyordu. Bulaşıkları lekeli olarak çıkarması benim için sorun yaratmaya başlayınca soluğu hemen Electrolux Servis Çayırova adresinde aldım. Servis basit bir ihmalden kaynaklı olarak bu durumun oluştuğunu belirterek cihaz kullanımı hakkında önemli tavsiyelerde bulunarak sorunun çözümünü sağladı.

  • Fatma

    Daha yeni aldığım Electrolux marka bulaşık makinem arıza verdiğinde su tahliye kısmının arıza yaptığını belirtilerini internete yazmamla anlamıştım. Hangi teknik servisi çağırdıysam hepsi birbirinden farklı problem söyleyerek problemimi tamir etmeye çalışmalarına rağmen çözemediler ve en sonunda başvurduğum Electrolux Servis Çayırova ekibi gelip makinemin problemini yerinde tamir ederek çözdüler.

Call Now ButtonTIKLA SERVİSİ ARA