Electrolux Servis Çayırova

Günlük yaşantımızda vazgeçilmez bir rol oynayan beyaz eşyalar, zaman içinde kullanıma bağlı olarak çeşitli sorunlarla karşılaşabilirler. İşte tam da bu noktada devreye giren Özel Electrolux Servis Çayırova, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve elektrikli süpürge gibi önemli ev ekipmanlarınızın onarım, bakım ve tamir hizmetlerinde uzmanlaşmış bir kuruluştur.

Çeşitli Hizmetlerimizle Ev Eşyalarınız Güvende

Firmamız, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve elektrikli süpürge gibi Electrolux markalı ürünlerinizin sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlamak amacıyla kapsamlı bir hizmet yelpazesi sunmaktadır.

Çamaşır Makinesi Onarım ve Bakım Hizmeti: Çamaşır makinenizin performansını artırmak ve uzun ömürlü kullanımını sağlamak için uzman teknisyenlerimiz tarafından sunulan kapsamlı bakım ve onarım hizmetleri ile çamaşırlarınızı güvenle teslim edebilirsiniz.

Bulaşık Makinesi Tamir ve Bakım Hizmeti: Firmamız, bulaşık makinenizde oluşan her türlü arızayı çözmek ve makinenizin verimli bir şekilde çalışmasını sağlamak için profesyonel çözümler sunar.

Elektrikli Süpürge Tamiri ve Bakımı: Ev temizliği konusunda en büyük yardımcınız olan elektrikli süpürgenizde meydana gelen her türlü sorunu çözmek ve cihazınızı ilk günkü performansına kavuşturmak için hizmet veriyoruz.


Electrolux Servis Çayırova İletişim:

Çayırova Electrolux Servisi 
Açık Adresi:5119. Sk. 2-10 Yeni 41420 Çayırova/Kocaeli
Telefon Numarası:0850 259 87 96
Çalışma Saatleri:Hafta içi: 08:00 – 19:00
Cumartesi: 08:00 – 19:00

2 Comments

  1. Bir süredir kullanmaya devam ettiğim bulaşık makinesi eskiye nazaran iyi temizlemiyordu. Bulaşıkları lekeli olarak çıkarması benim için sorun yaratmaya başlayınca soluğu hemen Electrolux Servis Çayırova adresinde aldım. Servis basit bir ihmalden kaynaklı olarak bu durumun oluştuğunu belirterek cihaz kullanımı hakkında önemli tavsiyelerde bulunarak sorunun çözümünü sağladı.

  2. Daha yeni aldığım Electrolux marka bulaşık makinem arıza verdiğinde su tahliye kısmının arıza yaptığını belirtilerini internete yazmamla anlamıştım. Hangi teknik servisi çağırdıysam hepsi birbirinden farklı problem söyleyerek problemimi tamir etmeye çalışmalarına rağmen çözemediler ve en sonunda başvurduğum Electrolux Servis Çayırova ekibi gelip makinemin problemini yerinde tamir ederek çözdüler.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TIKLA SERVİSİ ARA
Servis-al.com Arizacozum.com Kombicozum.com Klimacozum.com Teknikservisara.com Camasircozum.com Bulasikcozum.com