Electrolux Servis Gebze

Gebze bölgesinde kaliteli ve güvenilir beyaz eşya servisi arayışında mısınız? Özel Electrolux Servis Gebze, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve elektrikli süpürge gibi Electrolux marka ürünlerinizin onarım, bakım ve tamir hizmetlerinde uzmanlaşmıştır. Sunduğumuz hizmetlerle müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor, beyaz eşyalarınızın ömrünü uzatmayı hedefliyoruz.

Hizmetlerimiz:

 1. Çamaşır Makinesi Onarımı ve Bakımı: Özel Electrolux Servis Gebze, çamaşır makinelerinizin arızalarını tespit ederek hızlı ve etkili çözümler sunar. Ayrıca, düzenli bakım hizmetleri ile çamaşır makinelerinizin performansını artırır ve ömrünü uzatırız.
 2. Bulaşık Makinesi Tamiri ve Bakımı: Bulaşık makinelerinizde oluşan her türlü arızayı gidermek için uzman teknisyenlerimizle hizmet veriyoruz. Bulaşık makinelerinizin düzenli bakımını yaparak, uzun ömürlü kullanım sağlamak amacındayız.
 3. Elektrikli Süpürge Onarımı: Electrolux marka elektrikli süpürgelerinizde karşılaştığınız sorunları çözmek için özel teknik destek ekibimizle yanınızdayız. Tamirat işlemlerimizde orijinal yedek parçalar kullanarak güvenilir çözümler sunuyoruz.
Electrolux Servis Gebze

Electrolux Servis Gebze İletişim:

Gebze Electrolux Servisi 
Adres:Yeni Bağdat Cd. 487-483 Mustafapaşa 41400 Gebze/Kocaeli
Telefon Numarası:0850 259 84 76
Çalışma Saatleri:Hafta içi: 08:00 – 19:00
Cumartesi: 08:00 – 19:00

9 Comments

 1. Kaliteli ürünlere sahip olduğunu duyduğum için çamaşır makinesinde tercihim Electrolux markasından yana oldu. İlk dönemlerde severek kullandığım bu cihaz zamanla temizlik konusunda eskisi gibi iyi bir sonuç sunmamaya başlamıştı. Bende fazla zaman kaybetmeden konuyu Electrolux Servis Gebze adresine danışmaya karar verdim. Servis basit bir hatadan kaynaklı olarak bu durumun oluştuğunu belirterek konuyu çözüme kavuşturdu.

 2. Yeni aldığım fakat garanti kapsamında olmayan Electrolux markasına ait bulaşık makinemi ilk çalıştırmamda sürekli pervane bulaşıklara çarparak yıkama esnasında çok fazla ses çıkartıyordu. Başta bizim içine yerleştirdiğimiz ürünlerin konumundan ötürü olduğunu düşünsek de boş çalıştırdığımızda da aynı problemi vererek ses çıkarmaya devam etti. Normalde pervane ile alakalı olan bir durumda çağırdığımız Electrolux Servis Gebze cçok başka problemlerle uğraşarak tamir edemeden geri gittiler. En azından artık yaşadığım beyaz eşya probleminde nereyi çağırmayacağımı iyi biliyorum.

 3. Evimde uzun zamandır severek kullandığım Electrolux markasına ait bulaşık makinesi yaklaşık 1 haftadır eşyalarda koku yapıyor. Başta deterjanın yetersiz kalabileceğini düşünüp deterjanı arttırdıktan sonra çamaşır suyu da dökmeme rağmen koku geçmedi. Teknik bir arıza olabileceğini düşünüp daha fazla kurcalamadan ve uğraşmadan Electrolux Servis Gebze ekibi ile iletişime geçip soruna bakmaları için arıza bildirimi yaptım. Gelen ekip sorunu yerinde ve anında çözdüler ve artık koku gelmiyor.

 4. Yaklaşık bir hafta önce bir gün öncesinde yaptığım tüm yemeklerim bozulmaya başladı. Önce sıcaklıktan ötürü dışarıda cok beklettiğim için bozulmaya başladığını düşünsem de yemekten sonra hemen koyduğum yemeklerim de ertesi gün bozulmaya başlayınca bunun üzerine Electrolux markasına ait buzdolabımın soğutma kapasitesinin azaldığını düşündüm. Electrolux Servis Gebze şubesine ulaşarak durumu bildirdim ve 1 saat içerisinde gelip arızayı yerinde ve pratik bir şekilde giderdiler.

 5. Electrolux marka bulaşık makinem birden durduk yere hiçbir şey olmamasına rağmen arıza yaptığı için Electrolux Servis Gebze şubesini arayarak makine tamiri için bakmaya gelmelerini istedim. Gelen ekip motorun değişmesini gerektiğini söyledi. Ben de bunun uzun ve ayrıca pahalı bir işlem olduğunu bildiğim için çok yüksek bir maliyet beklerken beklediğimden daha uygun bir fiyata kısa bir sürede bulaşık makinemi tamir ettiler.

 6. Uzun zamandır kullandığım Electrolux marka elektrikli süpürgemin garantisi geçen hafta bitti. Makinemin altından 2 gün önce siyah renkte su gelmiş olduğunu fark ettim. İnternetten biraz araştırdığımda ise bununla alakalı bir sorun ya da arıza çözümü göremediğim için makineyi kurcalamadan Electrolux Servis Şişli ekibini arayıp durumumdan bahsettim. Gün içinde geleceklerini söylediler ve 2 saat içerisinde gelen ekip arızayı hemen yerinde çözerek mağduriyetimi giderdiler.

 7. Buzdolabı satın alırken uzun uzun araştırmalar yapıp en uygun markanın Electrolux olduğuna karar vermiştim. Uzun zamandır da memnuniyetle kullandığım Electrolux marka buzdolabımdan son birkaç gündür kapağını açtığım zaman koku geliyor. İlk başlarda bozulmuş yemek ya da yiyecek olabileceğinden şüphelenip üstünde durmadım ama bugün tüm buzdolabını temizledikten sonra hala koku gelmeye devam ediyordu ve Electrolux Servis Gebze şubesini arayıp çağırdıktan sonra ekip problemi gidererek buzdolabının koku problemine son verdiler.

 8. Temizlik yaparken fark ettim ki electrolux marka elektrikli süpürgem eskisi kadar iyi temizlemiyor. Daha da kötüsü yerde sürekli kir bırakıyordu. Öndeki fırça kısmını temizledim ancak bir sonuç elde edemedim. Sanırım bu bölgenin komple değişmesi gerekiyordu. Yeni bir makine almak için tabii ki çok erken ve ben de Gebze’de hizmet veren electrolux servis ekiplerini aradım.
  Pandemi nedeniyle dışarı çıkamıyorum ve bunu belirttiğimde ekipler de eve gelebileceklerini söylediler. Ürünü atölyeye götürdükten sonra sorunu da en kısa süre içerisinde çözdüler ve teslim ettiler. Eğer elektrikli süpürgeleriniz ile sorun yaşıyorsanız bu firmadan hizmet alabilirsiniz. Ben kendilerinden gayet memnun kaldım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TIKLA SERVİSİ ARA
Servis-al.com Arizacozum.com Kombicozum.com Klimacozum.com Teknikservisara.com Camasircozum.com Bulasikcozum.com