Kocaeli

Electrolux Servis Gebze

Electrolux markası beyaz eşya markaları arasından oldukça geniş skalada ürünleri olan bir markadır. Electrolux markası eviniz için vazgeçilmez olan cihazlarınızın her zaman en iyi verimle çalışması için daime en iyi hizmeti sunmak için çalışan beyaz eşya alanında kendini kanıtlamış markası ile verdiği hizmet, ürününüzü alınca da bitmez.

Electrolux Servis Gebze

Beyaz eşyalar günlük hayatımızı kolaylaştıran elektronik eşyalar olarak bilinirler. Bu sebep ile arıza durumunda alanında uzman servisi olması oldukça önemlidir. Bu sebep ile Electrolux markası, cihazlarınızın arıza çözümü ve bakımı için de yetkili servis teknisyenleri düzenli eğitimlere tabi tutuluyor ve hizmet sonrası da memnuniyetiniz ölçülmektedir.

Bu servislerden birisi olan Electrolux Servis Gebze şubesi, Gebze çevresinde bulunuyorsanız aradığınız ve hizmetini kullanmaktan oldukça memnun kalacağınız bir servis olarak bilinir. Eğitimli, çalışkan, alanında uzman ve güler yüzlü kişilerden oluşan ekibimiz Electrolux markasına ait beyaz eşyalarınızın bozulması, arızalanması ya da montajı durumunda size profesyonel bir şekilde yardımcı olacaklardır. Olası aksilik ya da bakım, montaj sorunlarınız da hızlı ve uzman çözüm için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.


Gebze Electrolux Servisi 
Adres:Yeni Bağdat Cd. 487-483
Mustafapaşa
41400 Gebze/Kocaeli
Telefon Numarası:0850 471 10 24
 • Deniz

  Kaliteli ürünlere sahip olduğunu duyduğum için çamaşır makinesinde tercihim Electrolux markasından yana oldu. İlk dönemlerde severek kullandığım bu cihaz zamanla temizlik konusunda eskisi gibi iyi bir sonuç sunmamaya başlamıştı. Bende fazla zaman kaybetmeden konuyu Electrolux Servis Gebze adresine danışmaya karar verdim. Servis basit bir hatadan kaynaklı olarak bu durumun oluştuğunu belirterek konuyu çözüme kavuşturdu.

 • Kadriye

  Yeni aldığım fakat garanti kapsamında olmayan Electrolux markasına ait bulaşık makinemi ilk çalıştırmamda sürekli pervane bulaşıklara çarparak yıkama esnasında çok fazla ses çıkartıyordu. Başta bizim içine yerleştirdiğimiz ürünlerin konumundan ötürü olduğunu düşünsek de boş çalıştırdığımızda da aynı problemi vererek ses çıkarmaya devam etti. Normalde pervane ile alakalı olan bir durumda çağırdığımız Electrolux Servis Gebze cçok başka problemlerle uğraşarak tamir edemeden geri gittiler. En azından artık yaşadığım beyaz eşya probleminde nereyi çağırmayacağımı iyi biliyorum.

 • Tansu

  Evimde uzun zamandır severek kullandığım Electrolux markasına ait bulaşık makinesi yaklaşık 1 haftadır eşyalarda koku yapıyor. Başta deterjanın yetersiz kalabileceğini düşünüp deterjanı arttırdıktan sonra çamaşır suyu da dökmeme rağmen koku geçmedi. Teknik bir arıza olabileceğini düşünüp daha fazla kurcalamadan ve uğraşmadan Electrolux Servis Gebze ekibi ile iletişime geçip soruna bakmaları için arıza bildirimi yaptım. Gelen ekip sorunu yerinde ve anında çözdüler ve artık koku gelmiyor.

 • Filiz

  Yaklaşık bir hafta önce bir gün öncesinde yaptığım tüm yemeklerim bozulmaya başladı. Önce sıcaklıktan ötürü dışarıda cok beklettiğim için bozulmaya başladığını düşünsem de yemekten sonra hemen koyduğum yemeklerim de ertesi gün bozulmaya başlayınca bunun üzerine Electrolux markasına ait buzdolabımın soğutma kapasitesinin azaldığını düşündüm. Electrolux Servis Gebze şubesine ulaşarak durumu bildirdim ve 1 saat içerisinde gelip arızayı yerinde ve pratik bir şekilde giderdiler.

 • Hazal

  Electrolux marka bulaşık makinem birden durduk yere hiçbir şey olmamasına rağmen arıza yaptığı için Electrolux Servis Gebze şubesini arayarak makine tamiri için bakmaya gelmelerini istedim. Gelen ekip motorun değişmesini gerektiğini söyledi. Ben de bunun uzun ve ayrıca pahalı bir işlem olduğunu bildiğim için çok yüksek bir maliyet beklerken beklediğimden daha uygun bir fiyata kısa bir sürede bulaşık makinemi tamir ettiler.

 • Esranur

  Uzun zamandır kullandığım Electrolux marka elektrikli süpürgemin garantisi geçen hafta bitti. Makinemin altından 2 gün önce siyah renkte su gelmiş olduğunu fark ettim. İnternetten biraz araştırdığımda ise bununla alakalı bir sorun ya da arıza çözümü göremediğim için makineyi kurcalamadan Electrolux Servis Şişli ekibini arayıp durumumdan bahsettim. Gün içinde geleceklerini söylediler ve 2 saat içerisinde gelen ekip arızayı hemen yerinde çözerek mağduriyetimi giderdiler.

 • Nurcan

  Buzdolabı satın alırken uzun uzun araştırmalar yapıp en uygun markanın Electrolux olduğuna karar vermiştim. Uzun zamandır da memnuniyetle kullandığım Electrolux marka buzdolabımdan son birkaç gündür kapağını açtığım zaman koku geliyor. İlk başlarda bozulmuş yemek ya da yiyecek olabileceğinden şüphelenip üstünde durmadım ama bugün tüm buzdolabını temizledikten sonra hala koku gelmeye devam ediyordu ve Electrolux Servis Gebze şubesini arayıp çağırdıktan sonra ekip problemi gidererek buzdolabının koku problemine son verdiler.

 • Aylin

  Temizlik yaparken fark ettim ki electrolux marka elektrikli süpürgem eskisi kadar iyi temizlemiyor. Daha da kötüsü yerde sürekli kir bırakıyordu. Öndeki fırça kısmını temizledim ancak bir sonuç elde edemedim. Sanırım bu bölgenin komple değişmesi gerekiyordu. Yeni bir makine almak için tabii ki çok erken ve ben de Gebze’de hizmet veren electrolux servis ekiplerini aradım.
  Pandemi nedeniyle dışarı çıkamıyorum ve bunu belirttiğimde ekipler de eve gelebileceklerini söylediler. Ürünü atölyeye götürdükten sonra sorunu da en kısa süre içerisinde çözdüler ve teslim ettiler. Eğer elektrikli süpürgeleriniz ile sorun yaşıyorsanız bu firmadan hizmet alabilirsiniz. Ben kendilerinden gayet memnun kaldım.

 • Gebze Electrolux Teknik Servisi Hizmete Başladı!

  […] Electrolux Servis Gebze – 444 78 56 […]

Call Now ButtonTIKLA SERVİSİ ARA