Electrolux Çamaşır Makinesi Dokunmatik Çalışmıyor

Çamaşır makineleri özellikle çocuklu anneler başta olmak üzere tüm herkesin günlük hayatta ev işlerinde elektronik eşyalar arasında neredeyse süper kahraman nitelendirilen beyaz eşyalardan birisidir. Gelişen teknoloji ile birlikte diğer tüm beyaz eşyalar gibi çamaşır makineleri de oldukça modern bir görünüm kazanmaya başlamıştır. Bunlardan birisi de çamaşır makinesinin ekranının dokunmatik olmasıdır.

Oldukça estetik bir görünüme sahip olan dokunmaktik ekranlar kullanıcıya ayrıca kolaylık sağlamaktadır. Fakat her elektronik eşyada olduğu gibi çamaşır makinelerinde de belli başlı sorunlar yaşanabilmektedir. Bu hatalar kimi zaman kullanıcı kaynaklı kimi zaman da kullanım ömründen ya da başka nedenlerden kaynaklanan arızalardır.

Electrolux Çamaşır Makinesi Dokunmatik Çalışmıyor sorunu da Electrolux marka çamaşır makinesi kullanan kullanıcılar arasında sıkça dillendirilen şikayetlerden birisidir. Bu sorunla karşılaşan kullanıcılar makinenin panelinden hiçbir işlem yapamayacağından makineyi kullanamazlar. Electrolux Çamaşır Makinesi Dokunmatik Çalışmıyor sorunu karşısında kullanıcı olarak yapılabilecek hiçbir şey yoktur. Kullanıcının yapacağı bir müdahelenin daha büyük arızalara yol açabileceği unutulmamalıdır. Bundan dolayı Electrolux teknik servisinden yardım talebinde bulunulmalıdır.

2 Comments

  1. Elektrolüks çamaşır makinesinin dokunmatik tuşu program süresini azaltma tuşu çalışmıyor uğraşarak çalıştırıyoruz sebebi ne olabilir ne yapmalıyız garantisi bitti, makine banyoda bir de ondan mı oluyor

  2. Leyla Hanım benim makinede de başlat/durdur ve zaman+ tuşu çok zor algılıyor, tamir dışında evde yapabileceğiniz tek çözüm; çalışmayan tuş bölgesine fön makinesiyle 5 saniye sıcak hava tutmak, ısınınca çalışır.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TIKLA SERVİSİ ARA
Servis-al.com Arizacozum.com Kombicozum.com Klimacozum.com Teknikservisara.com Camasircozum.com Bulasikcozum.com