Electrolux Servis Şişli

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan Özel Electrolux Servis Şişli, sunduğu hizmetlere 1 yıl garanti vermektedir. Bu güvence altında, tamir edilen cihazlarınızın uzun ömürlü ve sağlıklı bir şekilde kullanımını sağlıyoruz. Ayrıca, kullandığımız yedek parçaların tamamı orijinal ve kaliteli malzemelerden oluşmaktadır, böylece cihazlarınızın performansında herhangi bir kayıp yaşanmaz.

Müşteri Memnuniyeti İlkemiz: Hızlı, Güvenilir ve Profesyonel Hizmet

Firmamızın temel ilkesi müşteri memnuniyetidir. Hızlı, güvenilir ve profesyonel hizmet anlayışımızla, siz değerli müşterilerimizin ev elektroniği sorunlarına kalıcı çözümler üretiyoruz. Güler yüzlü ve etkili iletişimimizle her aşamada sizin yanınızda olmak için buradayız.

Ev elektroniği cihazlarınızla ilgili her türlü sorun için bize güvenebilir, Özel Electrolux Servis Şişli ile kaliteli hizmetin keyfini yaşayabilirsiniz. İhtiyacınız olan profesyonellik ve güvence bizimle bir adım daha yakın!

Electrolux Servis Şişli İletişim:

Şişli Electrolux Servisi
Servis Konum Bilgisi:İskenderoğlu Sk. 4-30 Merkez 34381 Şişli/İstanbul
Çağrı Merkezi:0850 259 97 15
Çalışma Saatleri:Hafta içi: 08:00 – 19:00
Cumartesi: 08:00 – 19:00
Electrolux Servis Şişli

12 Comments

 1. Kaliteli ürünlere sahip olduğundan dolayı çamaşır makinesindeki tercihim Electrolux markasından yana oldu. İlk dönemlerde memnun edici bir performans sunan bu cihazın performansında düşüşler görülüyordu. Bende bu nedenle konu hakkında zaman kaybına uğramadan Electrolux Servis Şişli adresine ulaştım. Servis bakımdan kaynaklı ihmallerden dolayı bu sorunun oluştuğunu belirterek konuyu hızlıca çözüme kavuşturdu.

 2. İstanbul’un en iyi servisi Electrolux servis Şişli şubesi diyebilirim. Hem çok pratikler hem de sorunu çok iyi anlıyorlar. Tecrübeli ve eğitimliler belli oluyor. Tüm sorunlarım için kısa süre içerisinde yardımcı oldular. Ayrıca yeni bir ürün satmak yerine mevcut olanı yaşatmak için ellerinden geleni yapıyorlar. Düşünceniz ve yaptığınız tüm işler için teşekkür ederim.

 3. Öğrenci evinde aldığımız 2.el Electrolux marka bulaşık makinemizi uzun zamandır sorunsuz bir şekilde kullanıyorduk. Fakat geçen hafta yıkama esnasında makinenin deterjanı almadığını ve kirli bulaşıkları da yıkamadığını fark etmemiz üzerine uygun fiyatlı servis arayışına girdik. İnternetten iletişim bilgilerini bulduğumuz Electrolux Servis Şişli şubesini aradık. Sorunumuz için gereken yedek parçanın bulması zor olmasına ve birçok servis bulamamasına rağmen 2 gün sonra temin ederek uygun fiyata problemimizi çözdüler.

 4. 2 yaşına yeni girmiş olan oğlum her çocuk gibi çamaşır makinesi çalışırken karşısında durup izlemeyi baya seviyor. Geçen gün yine bu sayede yemeğini yedirirken bir ara mutfağa gittim ve döndüğümde Electrolux markasına ait çamaşır makinemin kilitlendiğini ve programın durduğunu gördüm. Tuşlara basmış ve bu yüzden de çocuk kilidi aktifleşmiştir diye düşündüm fakat kullanma talimatında yazanları uyguladığımda kilit yine kalkmadı. Electrolux Servis Şişli şubesini aramam üzerine ekip gün içinde gelip kilidi açtılar ve çamaşırlarımı kurtardılar.

 5. Evimde uzun zamandır severek kullandığım Electrolux markasına ait elektrikli süpürgem ne zamandır tozları iyi çekmiyordu. Başta toz torbasının dolmasından kaynaklı olduğunu düşünsem de değiştirince de durum değişmedi.. Teknik bir arıza olabileceğini düşünüp daha fazla kurcalamadan ve uğraşmadan Electrolux Servis Şişli ekibi ile iletişime geçip soruna bakmaları için arıza bildirimi yaptım. Gelen ekip sorunu yerinde ve anında çözdüler ve artık koku gelmiyor.

 6. Uzun zamandan beridir büyük bir memnuniyetle kullanmakta olduğum Electrolux marka buzdolabımın dondurucusunun kapağı tam kapalı olarak görünmesine ve sürekli kapalı durmasına rağmen dondurucumdan dünden beri su damlıyor. İçerisindeki yiyecekler bozulmasın diye kapatmıyorum fakat bu sefer de buzdolabının dışı hasar görecek diye endişeleniyorum. Bu konu hakkında Electrolux Servis Şişli sayfasıyla karşılaştım. Burada acaba tecrübesi olan ya da bilgisi olan arkadaşlar bilgi verebilir mi? Şimdiden teşekkür ederim.

 7. Uzun zamandır evimde Electrolux marka buzdolabı kullanıyorum. Buzdolabı satın almadan önce çok düşünüp en son Electrolux markasında karar kılmıştım. Geçtiğimiz aya kadar da kusursuz bir performans sergiliyordu. Ancak geçtiğimiz ay buzdolabım F1 isimli arıza kodunu verdi. Ben de Electrolux Servis Şişli şubesi ile irtibata geçtim. Gelen ekip soğutma odasında bulunan sensörde bir arıza meydana geldiğini söyledi ve parça değişimini yaptıktan sonra sorunum ortadan kalktı.

 8. Electrolux marka bulaşık makinemin yaşattığı bir sorunu anlatmak istiyorum. Makinenin uzunca bir süredir suyu yeteri kadar boşaltmadığını tabii ki fark etmiştim ancak bu sorunun çözülebileceğini düşündüm ve çok sayıda servis firmasından hizmet aldım. Ne yazık ki sorunu çözemediler ve bana da masraf çıkarttılar.
  Son olarak komşularımın da tavsiyesi ile Şişli’de hizmet veren Electrolux servis ekiplerini aradım. Tahliye hortumunun düzgün bağlanmadığını ya da tıkalı olabileceğini söylediler ve kontrol etmek için evime kadar geldiler. Boşaltma pompasında arıza tespit edildi ve bu sorun parça değişimi ile birlikte kısa süre içerisinde çözüldü. Kendilerine teşekkür ediyorum. Diğerleri gibi alelade iş yapmadılar ve sorunu çözdüler.

 9. Electrolux servis deneyimim Şişli şubesinde oldukça olumlu geçti. Personel ilgili ve çözüm odaklıydı. Cihazım kısa sürede ilk günkü performansına kavuştu. Tavsiye ederim!

 10. Bu kadar hızlı ve etkili bir servis beklemiyordum! Şişli Electrolux servisine cihazımı emanet ettim ve mükemmel sonuç aldım. Çalışanlar son derece profesyonel.

 11. Electrolux servisinden aldığım hizmetten dolayı çok memnunum. Şişli ekibi, sorunumu anında çözdü ve çok yardımcı oldu. Kesinlikle güvenilir ve tavsiye ederim.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TIKLA SERVİSİ ARA
Servis-al.com Arizacozum.com Kombicozum.com Klimacozum.com Teknikservisara.com Camasircozum.com Bulasikcozum.com