Electrolux Servis Küçükyalı

Electrolux ürünleri arasındaki en çok tercih edilen teknoloji ürünlerinden biri süpürgeler oluyor. Birbirinden farklı tasarıma sahip oldukları gibi özellikleri bakımından da tamamen kendilerine özgün detaylara sahip olan ürünleri bulabilmek mümkündür. Arıza problemleri yaşandığında masraflı sonuçların ortaya çıkması söz konusu oluyor. Electrolux Servis Küçükyalı hizmetimizle birlikte en iyi fiyat tekliflerini sağladığımız gibi bir o kadar da üstün kalitede çözümleri beraberimizde getirme anlayışını benimsiyor. Süpürgeleriniz hani seriye ait olursa olsun en iyi standartlarda bakım ve onarımlarını gerçekleştirebilmekteyiz.

Electrolux teknoloji ürünleri arasında en çok satılan bir diğer ürün bulaşık makineleridir. Her zaman aktif olarak çalıştıklarından dolayı zamanla bakımsızlık ya da farklı nedenler bulaşık makinelerinizde sorun oluşmasına neden olur. Hiç çalışmama, program takılı kalması veya ses gelmesi gibi problemlerin her birine özel olarak müdahale ederek çözümünü sağlıyoruz.

Electrolux Servis Konak En İyi Fiyatları Sunar
En iyi fiyat seviyesinde Electrolux Küçükyalı hizmetini bulabilmenizi sağlıyor olmamızla çamaşır makinelerinizdeki sorunları başarıyla gidermekteyiz. Hem ayrıcalıklı hem de fark yaratan standart seviyeyle beraber Küçükyalı bölgesine aktif olarak servislerimizle hizmet veriyoruz.

Firma Adı:Electrolux Servis Küçükyalı
Açık Adresi:Küçükyalı, Zafer Sk. No:13, 34840 Maltepe/İstanbul
Servis Hattı:0850 259 67 83
Çalıştığı Gün ve Saat:Hafta içi: 08:15 – 18:40
Hafta sonu: 10:30 – 17:45

5 Comments

  1. Yeni bir buzdolabı satın almak istediğimizde bu konu hakkında sıklıkla övülen markalardan biri olan Electrolux markasını incelemeye karar verdik. Çok sayıda bütçe dostu ve kaliteli modeli bulunuyordu. Satın almış olduğumuz buzdolabı ilk dönemlerde performans anlamında oldukça iyi bir seviyedeydi. Ancak ilerleyen dönemlerde nedenini anlayamadığımız bir şekilde cihazın eskisi gibi çalışmadığını fark ettik. Bizde soruna acil bir şekilde çözüm sağlamak açısından hemen Electrolux servis Küçükyalı adresini ziyaret ettik. Servis kısa bir süre inceleme yaptıktan sonra sorunun neden olduğunu çözdü. Tamirini gerçekleştirdikten sonra çok kısa bir süre içinde cihazı bize teslim etmiş oldu. Herhangi bir zaman kaybı yaşamadan cihazı aldık.

  2. Electrolux marka buzdolabım ile alakalı aklıma takılan bir soruyu sormak adına Electrolux servis Küçükyalı numarasını aradım. Electrolux servis Küçükyalı çalışanları; gerçekten çok düzgün bir üsluba sahip olan, anlayışlı kişilerden oluşuyor.
    Aklıma takılan konu ise buzdolabının termostatının ayarlanmasıyla alakalı idi. Yiyeceklerimi en iyi şekilde muhafaza edebilmek için buzdolabının termostat derecesini doğru bir şekilde ayarlamak istiyordum. Çünkü, mevcut ayarların yiyeceklerim için çok uygun olmadığını düşünüyordum. Electrolux servis çalışanları; bilhassa kış aylarında cihazın termostat ayarının bir ile iki arasına getirilmesi gerektiğini ifade ettiler. Birden üçe çıkarılmasının ise daha da uygun olabileceğini söylediler. Sonuç olarak, verdikleri tavsiyelerden dolayı kendilerine teşekkür ediyorum!

  3. Buzdolabımız artık tam olarak ihtiyaçlarımıza uygun olmadığı için değiştirmeye karar verdik. Bütçemiz ve beklentilerimize bağlı olarak bir buzdolabına yönelmeye karar verdik. Buna göre geçen yıllarda satın almış olduğumuz Electrolux marka buzdolabımız ilk dönemlerde tam olarak aradığımız performansı ortaya çıkarıyordu. Ancak bir süre sonra nedenini anlayamadığımız bir şekilde buzdolabının yeterli şekilde soğutma yapmadığını fark ettik. Cihazı en yüksek seviyede kullanmamıza rağmen yeterli şekilde soğutma sağlamamaya başladı. Konuyu araştırmaya çalışşakta tam olarak istediğimiz gibi bir sonuca varamadık. Halen buzdolabının soğutma problemi devam ediyor. Buzdolabının soğutmaması sorunundan kurtulmak için neler yapmalıyız, izlememiz gereken adımlar nelerdir bu konuda değerli tavsiyelerinizi bekleriz.

  4. İzmir’ in en önemli ilçesi Küçükyalı’da işyerinde kullandığımız Electrolux buzdolabı için 2 gün önce bir servis çağırdık. Çağırdığımız gün ilerleyen saatlerde ekip eldi ve buzdolabındaki sorun için müdahalede bulundu. Buzdolabındaki arıza için gerçekten uzman bir ekip göndermişler. Buzdolabının uzun süre arızalı olması evdekine göre çok daha fazla sorun yaşatabilir bize. Bu yüzden servis firmasının bu hızlı ve kaliteli hizmeti bizim açımızdan çok büyük bir önem taşıyor. Firmanın kaliteli hizmetleri umarım her zaman böyledir ve süreklilik arz ediyordur. Aksi halde sadece ilk defa başvuruyor olmamız nedeniyle böyle yapmışlar ise bu pek de iş ahlakına uygun olmaz. Yine de Küçükyalı Electrolux Servisi hizmetlerinden genel olarak memnun kaldık.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Servis-al.com Arizacozum.com Kombicozum.com Klimacozum.com Teknikservisara.com Camasircozum.com Bulasikcozum.com