Electrolux Servis Kavacık

Electrolux Servis Kavacık hizmetimizde, beklentilerinizi karşılayacak seviyede sunduğumuz çalışmalarla birlikte tüm taleplere başarıyla yanıt veren marka değerine sahibiz. Teknik servis ekibi olarak uzmanlardan oluşan kadromuzla birlikte özel konseptimizi sizlerle buluşturan çalışma anlayışımız mevcut.

Evlerde kullanımda olan beyaz eşyalardan en popüler olan modelleri arasında bulaşık makineleri gelmektedir. Her evin olmazsa olmazları arasında yer alan ürünler konumunda bulunmalarıyla birlikte en kısa süre içerisinde bulaşıkların kolaylıkla yıkanabilmesini sağlamaktalar. Electrolux markasına sahip olan tüm ürünlerinize yönelik olarak gerçekleştirdiğimiz çalışmalarda küçük veya büyük arzıaların tamamını gidermekteyiz.

Electrolux Servis Hizmeti Üst Düzeyde
Çamaşırların aktif olarak yıkanabilmesine yönelik sağladıkları avantajlarıyla birlikte Electrolux çamaşır makinelerinin her biri özel çözümleri bulabilmede etkili rol oynuyorlar. Electrolux Kavacık hizmetimizde, çamaşır makinelerinizin tamamına yönelik olarak karşılaşılan sorunların ortadan kaldırılmasında görev alıyoruz. Uzman görüşü gerektiren işlemlerin tamamını başarıyla çözümleyerek sizlere beklediğiniz kadar özel çalışmaları getirmekteyiz.
Süpürgelerinizin de özel olduğunun ve temizlikteki yardımcılarınızın olduğunun bilincindeyiz. Teknik destek hizmetimiz, Electorlux markalı süpürgelerinizin her birine yönelik en iyi fiyatlardan çözüm bulabilmenizi sağlar.

Firma AdıElectrolux Servis Kavacık
Açık Adresi:Kavacık, Seval Sk. No:48, 34810 Beykoz/İstanbul
Servis Hattı:0850 259 68 03
Çalıştığı Gün ve Saat:Hafta içi: 08:15 – 18:40
Hafta sonu: 10:30 – 17:45

5 Comments

  1. Bulaşık makinesi satın almak istediğimde çevremin etkisiyle birlikte tercihimi Electrolux markasından yana kullandım. Ancak almış olduğum bulaşık makinesi çok zaman geçmeden eski verimini aratan şekilde çalışmaya başladı. Bu durumdan kurtulmak için tercihimi hemen Electrolux servis Kavacık adresinden yana kullandım. Servis konuya çok kısa bir süre içinde çözüm bulmuş oldu. Ayrıca bulaşık makinesinden verimi arttırma yollarını da kısaca anlattı. Bundan sonra anlatılan durumları uygulamaya başladım. Bir daha da bulaşık makinesi herhangi bir sorun çıkarmadı. Şimdi aynı şekilde ilk günkü aldığım verimde bulaşık makinesini kullanmaya devam ediyorum. Servis herhangi bir zaman kaybı yaşatmadan, sorunu tahmin ettiğimden daha kısa süre içinde çözmüş oldu.

  2. Electrolux marka buzdolabımı uzun süredir severek kullanıyordum. Ancak, bir süre sonra buzdolabımın yeteri kadar soğutmadığını fark ettim. Bilhassa kışlık olarak hazırladığım ürünlerin neredeyse aynı sıcaklık seviyesinde kalması beni rahatsız etti. Bunun üzerine Electrolux servis Kavacık ile iletişime geçtim.
    Electrolux servis Kavacık; ellerindeki tüm parçalarla hazır bir şekilde evime gelerek kontrolleri yapmaya başladı. Ancak, sorunun motordan veya herhangi bir teknik sebepten dolayı meydana gelmediği anlaşıldı. Yukarıda da bahsettiğim gibi kışlık olarak çok fazla yiyecek hazırlamıştım. Bunları aynı anda dolaba yerleştirmemden dolayı buzdolabımın soğutma seviyesi düşmüş. Ayrıca, yiyecekler, buzdolabının duvarlarına temas etmekteymiş. Sonuç olarak, sorunu çözmemde bana yol gösterdikleri için Electrolux ekibine çok teşekkür ediyorum!

  3. Buzdolabımız bozulduğundan dolayı yeni bir buzdolabı satın almak için arayış içine girdik. Bu dönemlerde çevremizden aldığımız tavsiyelere uyarak bizim için en iyisinin Electrolux marka buzdolabı olduğuna karar verdik. İlk dönemlerde kusursuz bir şekilde çalışan buzdolabımız bir müddet sonra buzlanma yapmaya başladı. Sorunun kaynağını araştırsakta tam olarak durumu tespit edemedik. Neyse ki bu işin ustası olan Electrolux Servis Kavacık bu sorundan kısa bir süre içinde kurtulmamızı sağladı. Ayrıca bize buzdolabı kullanımına dair önemli önerilerde bulundu. Şu an buzdolabımız sorunsuz bir şekilde çalışmaya devam ediyor. Bu sorundan başka herhangi bir sorun çıkarmadı. Ve gerekli adımlara uyduğumuzda bir daha buzlanma sorununu görmedik.

  4. İzmir’ in en büyük ilçelerinden birisi Kavacık’ta oturuyorum. İlçedeki nüfus yoğunluğu çok yüksek ve burada sadece bir tane Kavacık Electrolux Servisi firması faaliyet gösteriyor. Doğal olarak da bu yoğunluğa yetişmekte zorlanıyorlar ve çoğu zaman tüketici mağduriyetine neden oluyorlar. Hizmetleri teknik açıdan çok iyi yani geldiklerinde sorunu çözüyorlar ve çözümlerinde fahiş fiyatlar uygulamıyorlar ama çok yoğun olduklarından bu hizmeti alabilmek her zaman mümkün olmuyor. Bu yüzden onların daha fazla personel almamaları konusundaki ısrarlarını kendilerine söylediğim gibi buradaki platformdan da söylüyorum. Firmanın hizmetlerindeki tek kötü yanı bu yoğunlukta kapasite arttırma yapmıyor olmaları. Onun dışında hizmetlerini eleştirebilecek bir yönleri bulunmuyor.

  5. Kavacık’taki Electrolux servisine çamaşır makinemizin sıkma sırasında fazla ses yapması problemi için ulaştık. Teknisyenler aynı gün içinde geldi ve sorunun amortisörlerden kaynaklandığını belirledi. Hemen değiştirdiler ve makine çok daha sessiz çalışmaya başladı. Servis sürecindeki iletişim ve hızlarından çok etkilendim. Ekip çok profesyonel ve ilgiliydi, sorunumuzu çözdükleri için minnettarım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Servis-al.com Arizacozum.com Kombicozum.com Klimacozum.com Teknikservisara.com Camasircozum.com Bulasikcozum.com