İstanbul

Electrolux Servis Göztepe

Electrolux markasına sahip olan temizlik ürünlerinin her biri özenle üretiliyor oldukları gibi bir o kadar da başarılı sonuçların alınabilmesinde rol oynuyorlar. En çok talep edilen teknoloji ürünlerinin başında çamaşır makineleri geliyor. Farklı kilo kapasitesine sahip olan modellerin bulunabilmesi mümkün olduğu gibi program ayarlamaları da tamamen kullanıcılar için özel olarak sağlanabilmektedir. Electrolux Servis Göztepe hizmet konseptimizin sahip olduğu önemle birlikte çamaşır makinelerinizin tamamına yönelik onarım hizmetlerini sağlayabilmekteyiz. Farklı problemlerin her birinin neden kaynaklandığını bularak istediğiniz seviyede çalışabilen ürünleri sizlere sunmaktayız.

Electrolux Markalı Ürünlerinize Üstün Çözümler
Geçmiş dönemde satın aldığınız veya yeni satın aldığınız Electrolux bulaşık makinelerinizin her birine yönelik olarak özgün çalışmaları oluşturuyoruz. Electrolux Göztepe çalışmalarımızda her kategoride bulunabilecek olan modellerinize yönelik olarak üst düzeyde standartlara sahibiz.

Süpürgelerde yaşanabilecek olan problemler Electrolux markasında belli başlı sorunlar olabilecekleri gibi daha az görülen sorunlar da olabilmektedir. Filtre, elektrik problemleri veya çekiş gücünde yaşanan performans azalmaları gibi muhtemel her duruma karşı özel teknik destek sağlıyoruz.

Firma Adı:Electrolux Servis Göztepe
Açık Adresi:Göztepe, Oramiral Kemal Kayacan Sk. No:7/1, 34730 Kadıköy/İstanbul
Servis Hattı:0850 471 06 10
Çalıştığı Gün ve Saat:Hafta içi: 08:15 – 18:40
Hafta sonu: 10:30 – 17:45
 • İlke

  Yeni bir çamaşır makinesi almaya karar verdiğimizde bu konuda bir hayli fazla övülen Electrolux markasından yana tercihimi kullanmaya karar verdik. Özellikle marka fiyat ve performans açısından oldukça iyi modellere sahip durumdaydı. Bu durum bizim içinde ilgi çekici görünüyordu. Satın almış olduğumuz çamaşır makinesini bir süre boyunca kullandıktan sonra tekrar çamaşırları yıkamak istediğimde kazanın dönmediğini fark ettim. Durumun neden kaynaklandığını ise araştırmalar sonucunda öğrenemeyince soluğu doğrudan Electrolux servis Göztepe adresinde aldım. Servis yapmış olduğu kısa bir inceleme sonrasında elektronik kartta bir arıza olduğunu çözdü. Sorunun çok kısa bir süre içinde çözümü sağlayarak bize çamaşır makinesini ilk günkü veriminde teslim etmiş oldu.

 • Yonca

  Eşimle boşanmadan önce aldığım Electrolux marka buzdolabım boşanmanın ardından benim evimde kaldı. Açıkçası, bekar bir erkek olarak buzdolabı kullanımına dair çok fazla fikrim yoktu. Bir gün, buzdolabımın oldukça sesli bir şekilde çalıştığını fark ettim. Sorunu çözmeleri adına Electrolux servis Göztepe ile temas kurdum.
  Electrolux servis Göztepe; buzdolabından gelen sesin fokurdama sesine benzediğini ifade etti. Bu durumun normal olduğunu dile getirdiler. Çünkü, soğutucu gaz, devre içerisinde normal dolaşımını yapmaktaymış. Açıkçası, buzdolabımdan gelen sesin motor arızası olduğunu düşünerek endişelenmiştim. Ancak, tam aksine, bu durumun buzdolabının normal çalıştığını gösteren bir eylem olduğunu öğrenmemden dolayı sevindim. Evime kadar gelen Electrolux servis çalışanlarının servis ücreti almadan dönmesi ise beni ayrıca memnun etti!

 • Aylin

  Çamaşır makinemiz bozulduğundan dolayı yeni bir çamaşır makinesi satın almaya karar verdik. Bu dönem içinde çevremizden en fazla aldığımız tavsiye olduğundan dolayı Electrolux marka çamaşır makinesinde karar kıldık. Satın aldığımız bu cihaz ilk dönemler içinde harika bir performans ortaya çıkarıyordu. Ancak bir süre sonra nedenini anlayamadığımız bir şekilde bu performansında sorunlar olduğunu gördük. Çamaşır makinemiz şimdilerde çamaşırları yeterince iyi temizlemiyor. Makineden çıkartılan çamaşırlarda bariz bir şekilde lekeler kalıyor. Böyle bir sorunun olması bize daha çok zaman kaybettirmeye başladı. Çamaşır makinesi iyi temizlemiyor sorunundan nasıl kurtuluruz, bu sorundan acil bir şekilde kurtulmak için neler yapmalıyız değerli tavsiyelerinizi bekliyoruz.

 • Hakan

  Electrolux servislerinin her zaman çok iyi olduğunu duyuyordum. Bu yüzden 2 yıl önce yeni buzdolabı ihtiyacı için Elektrolux buzdolabı almaya karar verdim ve şimdi bu kararımdan çok memnunum. Başka hiçbir markada görmediğim hız ve kalitede servis hizmeti var. Bu yüzden Electrolux Servis Göztepe hizmetlerinden çok memnunum. Ekipleri çok kaliteli olduğu gibi her zaman güler yüzlü hizmet veren personelleri var. Cihazlarda yaşanan sorunlar için çok kısa zaman dilimlerinde müdahalede bulunuyor. Bu çok büyük bir önem taşıyor benim açımdan. Çok hızlı ve çok kaliteli olmalarının yanı sıra gerçekten çok ekonomik fiyatlandırmaları bulunuyor. Böylelikle artık çok küçük arızalar için büyük fiyatlar ödemek zorunda kalmıyorsun.

 • Funda Demirhann

  Elektrolux bulaşık makinamızın garantisi olduğu halde iki yıl sonra yıkama motoru bozuldu. Servis elemanları gelde varsa takacağız yoksa yurd dışından parça sipariş edeceğiz dediler. Sonrasında hiç bir bilgi verilmedi. Hemen her gün telefonla soruyorum. Size dönüp bilgi vereceğiz diyorlar. Dönen olmuyor….
  Funda Demirhan