İstanbul

Electrolux Servis Beyoğlu

Beyoğlu Electrolux Servisi
Servis Konum Bilgisi:Meydan Sk. 50-64
Fetihtepe
34445 Beyoğlu/İstanbul
Çağrı Merkezi:0850 888 22 33
Çalıştığı Gün ve Saat:Hafta içi: 08:15 – 18:40
Hafta sonu: 10:30 – 17:45
Electrolux Servis Beyoğlu
Electrolux Servis Beyoğlu
 • Şahika

  Electrolux marka bulaşık makinemiz son zamanlarda çok gürültülü bir şekilde çalışıyordu. Eski performansına nazaran performansında gerilemeler vardı. Bizde bu can sıkan sorundan bir an önce kurtulmak için konuyu Electrolux Servis Beyoğlu adresine danıştık. Servis yaptığı incelemenin sonrasında durumu çözerek cihazı ilk günkü veriminde teslim etti. Her açıdan takdire şayan bir çalışma olmuştu.

 • Yaren

  Uzun zamandır almadığım kadar hızlı servis aldım. Son zamanlarda tüm beyaz eşyalarımda ufak sorunlar vardı. Önceleri umursamadım ama servisin bu kadar kaliteli olduğunu görünce en ufak bir sorunda bile artık Electrolux servis Beyoğlu şubesini arayarak yardım istiyorum. Benden bıkmış olmalılar. Güler yüzlü hizmetleri için ayrıca teşekkürü hak ediyorlar.

 • Fatma

  Normal bir şekilde çalışan Electrolux markasına ait bulaşık makinem geçen gün çalışırken birdenbire çok yüksek bir ses çıkarmaya başladı. Hiçbir problem yokken birdenbire olunca hiç kurcalamadan ve tamir etmek için hiç uğraşmadan Electrolux Servis Beyoğlu şubesini arayarak arıza durum bildirdim ve 2 saat içerisinde gelen ekip problemi yerinde, hızlıca hallettiler.

 • Şebnem

  Yaklaşık bir hafta önce başlayan, hemen bir gün öncesinde yaptığım yemeklerim bozulmaya başlama problemimi ben başta sıcaktan dolayı dışarıda beklettiğim için bozulduğunu düşünsem de yemekten sonra hemen koyduğum yemeklerim de bozulduğunu fark ettim. Bunun üzerine Electrolux markasına ait buzdolabımın soğutma kapasitesinin azaldığını düşünüp Electrolux Servis Beyoğlu şubesine ulaşarak durumu bildirdim ve 1 saat içerisinde gelip arızayı yerinde ve pratik bir şekilde giderdiler.

 • Elif

  Öğrenci evimizde 2 kız yaşıyoruz ve yaklaşık 4-5 ay önce ailelerimizin yanına gidemiyoruz diye mecburen kendi öğrenci evimizde karantinada kaldık. Geçen gün ailelerimizin de desteğiyle 3 yıl önce sıfır olarak aldığımız ve severek kullandığımız Electrolux markasına ait süpürgemiz eskisi gibi tozları çekmemeye başladı. Problem 1 hafta boyunca geçmeyip devam edince Electrolux Servis Beyoğlu ile iletişime geçerek problemimizi bildirdik. Gün içerisinde gelen ekip problemimizi hemen ve öğrenci için makul denilebilecek bir ücrete hallettiler

 • Başak

  Uzun senelerden beridir evimde kullanmakta olduğum Electrolux marka çamaşır makinemin deterjan koyduğum haznesinde uzun zamandır deterjan ve yumuşatıcı birikiyordu. Bu da çamaşırların yıkanmamış ve lekeli gibi çıkmasına neden oluyordu. Hangi servisi çağırdıysam sorunun sebebini bulamayarak geri döndüler. En sonunda ulaştığım Electrolux Servis Beyoğlu şubesi gelip hatanın sebebini tespit etti ve makinenin giderini temizleyerek problemi profesyonelce çözdüler.

 • Eylül

  Toz torbasının dolu olması Electrolux marka elektrikli süpürgemin motoruna da zarar vermiş. Ne yazık ki bunu fark etmem biraz uzun sürdü. Temizlik yaparken çok fazla gürültü yapıyor ve bunun yanı sıra dışarıya üfleme yapıyordu. Tek başıma çözebileceğim bir sorun olmadığı için hiç vakit kaybetmeden electrolux servis ekiplerini aradım.
  Aynı gün adrese hizmet veren bu ekip sayesinde sorun da aynı gün çözüldü ve ben de temizliğime kaldığım yerden devam ettim. Motor arızası ya da filtreye bağlı sorunlar da sizler de bu ekipten yardım alabilirsiniz. Abartılı rakamlar ödemeyeceğinizi de özellikle belirtmek isterim ve bu da önemli bir ayrıntı.

Call Now ButtonTIKLA SERVİSİ ARA