İstanbul

Electrolux Servis Beykoz

Türkiye’nin her noktasında satışlarını gerçekleştirmekte olan markalardan biri Electrolux markasıdır. Süpürge, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi ürünlerinin tamamında beklentileri karşılayan hizmet standartlarıyla beraber üst düzeyde çözümlerin üretilebilmesinde görev almaktadır.
Electrolux Servis Beykoz hizmetimizde tüm beyaz eşyalarınızında görülebilen problemlere karşı başarılı çözümler sağlar hizmet standartlarına sahibiz.

Electrolux markası tarafından üretilen bulaşık makinelerinizde kullanıma veya diğer nedenlere bağlı olarak görülebilecek problemlerin tamamını çözüyoruz. Bakım ve onarım işlemlerimizde standartların üzerinde hizmet kalitemizle fark yaratan seviyedeyiz.

Çamaşır makinelerinin kullanımları bir gün bile aksarsa temizlenecek olan çamaşırlarda aksaklık yaşanabilir. Sürekli olarak kirli birikmesine yol açacak arızalar veya bakım gerekliliklerinin tamamını Electroux servis hizmetimizde birebir olarak sunuyoruz.

Üst Düzey Kalitede Electrolux Servis Beykoz Hizmeti
Beyaz eşyalar arasında evlerde en çok kullanılan seçeneklerden biri de süpürgelerdir. Süpürgelerle gerçekleştirilen temizlik evlerdeki tozların ve bilimum farklı kirlerin temizlenmesinde rol oynar. Electrolux markasına sahip olan süpürgelerde toz torbalı ve toz torbası gibi modelleri kullanıyor olmanızla birlikte yaşadığınız sorunlara Electrolux Beykoz olarak üstün çözümleri getirmekteyiz.

Electrolux Servis Beykoz ESRA ÇAKIR
Konum Bilgisi: Beykoz Kavacık Mah.Kürşat Cad.No:35 A 34810, BEYKOZ
Çağrı Merkezi: 0 216 465 60 49
Çalışma Saatleri: Hafta içi: 08:15 – 18:40
Hafta sonu: 10:30 – 17:45

 • Electrolux Servis Beykoz |

  […] teknik servis desteği sayesinde kısa sürede çözüme kavuşturuluyor. Beykoz’da bulunan Electrolux Servis Beykoz hizmeti, bölge dahilindeki tüm electrolux kullanıcıları için en iyi standartlara sahip […]

 • Dilara

  Çamaşır makinesinin deterjan haznesinden sürekli su gelmeye başlayınca hemen Electrolux Servis Beykoz merkezini aradım. Daha önce farklı markanın çamaşır makinesinde böyle bir sorunla karşılaştığımda yüksek fiyata deterjan haznesini değiştirmişlerdi. Bende bu yüzden yine böyle bir şey yapacaklarını düşünüyordum ama Electrolux servis firması gerçekten çok tüketici dostu bir firmaymış. Çünkü gelen ekip hemen deterjan haznesini değiştirmek yerine makinenin deterjan haznesine birkaç müdahalede bulunarak, onarımını yaptılar. Dolayısıyla çok daha düşük fiyata makinenin deterjan haznesi ilk günkü kalitesinde çalışmaya başladı. Artık su kaçırmadığı gibi deterjan kalıntısı ve kireç gibi pisliklerden de tamamen temizlendi. Tüm bunlar için çok düşük bir ücret ödemesi yaptım.

 • Nurten

  Yeni bir buzdolabı almaya karar verdiğim süreç içinde Electrolux markasının bu konu hakkında bir hayli iyi olduğunu öğrendim. Özellikle bütçe dostu ve kaliteli ürünlere sahip olduğu bahsediliyordu. Durumun bu şekilde olması beni cezbetti. Ve buzdolabını bu markadan almayı tercih ettim. Almış olduğum buzdolabı bir sene bile dolmadan soğutmamaya başladı. Durumun neden olduğunu araştırsam da, bir türlü kaynağını bulamadım. Bende fazla vakit kaybetmeden soluğu hemen Electrolux servis Beykoz adresinde aldım. Servis rezistansların arızalandığını ve değiştirilmesi gerektiğinden söz etti. Kısa bir süre için değişimi sağlayarak bize buzdolabını teslim etmiş oldu. Şimdi buzdolabı sorunsuz bir şekilde çalışmaya devam ediyor.

 • Duygu

  Büyük umutlarla satın aldığım Electrolux marka bulaşık makinemin bulaşıkları iyi yıkamamasından dolayı şikayet ediyordum. Bu yüzden, sorunu çözmeleri adına Electrolux servis Beykoz ile temasa geçtim.
  Electrolux servis Beykoz; incelemeler öncesinde bana makineyi ne zamandır kullandığımı sordu. Yaklaşık bir yıldır kullandığımı söyleyince sorunun makinenin eski olmasından kaynaklanmadığını ifade ettiler. Bunun üzerine, bulaşık makinesinin temizliğini düzenli olarak yapıp yapmadığım hakkında bilgi almak istediler. Bu soruya dürüst bir şekilde cevap verdim. Çünkü, bulaşık makinemin temizliğine pek dikkat etmiyordum. Bulaşık makinesinin bakımının düzenli yapılmadığı hallerde iyi yıkayamama sorununun normal olduğunu dile getirdiler. Ve gerçekten de haklı çıktılar! Vermiş oldukları tavsiyelerden dolayı Electrolux servis çalışanlarına teşekkür ediyorum!

 • Nurcan

  Buzdolabımız bozulduğundan dolayı yeni bir buzdolabı almaya karar verdik. Özellikle bu dönem içinde sıklıkla önerildiğinden dolayı tercihimiz Electrolux markasından yana olduk. İlk dönemlerde aldığımız bu cihazdan son derece memnunduk. Ancak bugünlerde bu performansını aratmaya başladı. Cihaz eskiye nazaran çok gürültülü bir şekilde çalışıyor. Ne yaptıysak bu sorundan bir türlü kurtulamadık. Cihazın çalışma sesi eskiye nazaran oldukça rahatsız edici bir düzeye varmış durumda. Bize önerilen durumları yerine getirmeye çalışsakta tam olarak bu can sıkan durumdan kurtulamadık. Buzdolabının çok gürültülü çalışması sorunundan kurtulmak için yapmamız gerekenler nelerdir, bu sorundan kurtulmak için izlenmesi gereken adımlar nelerdir değerli tavsiyelerinizi bekliyoruz.

 • Buse

  Bu günlerde ev hanımları mutfaktan neredeye hiç çıkamadığı için buzdolabındaki sirkülasyonda oldukça hızlı oluyor. Çok fazla mutfak alışverişi yapıldığı için sürekli açılıp kapatılmasından dolayı olduğunu düşündüğüm bir şekilde buzdolabım eskisi gibi soğutmamaya başladı. Bunun üzerine Electrolux Servis Beykoz şubesini arayarak durumu bildirmem üzerine gelen ekip motorundan kaynaklanabilecek arızanın çözümünü çok maliyetli bir şekilde bildirdiler. Benzer durumu yaşayıp motor tamir ettirebilen var mı?

Call Now ButtonTIKLA SERVİSİ ARA