İstanbul

Electrolux Servis Beşiktaş

Electrolux, dünya üzerinde pek çok farklı bölgede aktif olarak satışlarını gerçekleştirmekte olan adreslerden birisi olarak ön planda yer alıyor. Çamaşır makinesi tercihi yapanlar için geçmiş dönemlerden itibaren en çok tercih edilen modelleri tasarlıyor olmasının ayrıcalığını gösteren yapısıyla birlikte tüm beklentilerin karşılanmasında etkin rol oynamaktadır. Hem yeni nesil tasarıma sahip hem de eski tip Electrolux çamaşır makinelerinizdeki sorunlar için teknik servis hizmetini aktif olarak gerçekleştiriyoruz.

Bulaşık makineleri üretiminde de önde gelen markalardan olan Electrolux ürünlerinde çeşitli sorular görülebilmektedir. Açma-kapama düğmesi arızası, motor sorunları, pervane bozulmaları ve daha çok sayıda problemin çözümünde Electrolux Servis Beşiktaş hizmetimizle fark yaratıyoruz.

Electrolux Servis Beşiktaş Üstün Hizmet Sunar
Evlerinizde kullandığınız beyaz eşyalarınızın ne kadar özel olduğunu biliyor ve sizler için en iyi hizmet standartlarını sunmak için burada bulunuyoruz. Electrolux Beşiktaş çözümlerimizde süpürge modellerinizin tamamında da üst düzey hizmet standartlarına sahibiz. Fiyat performans oranı en yüksek hizmetlerimizle birlikte Beşiktaş bölgesine her an erişim sağlayabiliyoruz.

Electrolux Servis Beşiktaş SERKAN KURTEZ
Konum Bilgisi: Dikilitaş Yenidoğan Sok.No:8/C 80700, BEŞIKTAŞ
Çağrı Merkezi: 0 212 236 09 55
Çalışma Saatleri: Hafta içi: 08:15 – 18:40
Hafta sonu: 10:30 – 17:45

 • Fatih

  Electrolux markasının beyaz eşyalarını daha önce hiç kullanmadığım gibi çevremde de kullanan hiç yoktu. Bu yüzden evlendiğim sene çok indirimde olduğu sırada satın aldım ama biraz endişeliydim. Ürünlerin nasıl olduğu hiç bilmiyordum. Ama aradan 4 yıl geçti ve hiçbir sorun yaşamadan tüm beyaz eşya takımını kullandım ve gerçekten çok memnun kaldım. Cihazlar her açıdan ben kaliteliyim diyor. Electrolux Servis Beşiktaş firmasını ise birkaç defa bazı küçük sorunlar hakkında bilgi almak için aramıştım ve çok samimi yaklaşımları vardı ama hiç arıza için onlardan hizmet almadım. Dolayısıyla hizmetlerinin nasıl olduğu konusunda hiçbir fikrim yok ama ürünler kesinlikle çok kaliteli.

 • Melike

  Başarılı modellere sahip olduğundan dolayı bulaşık makinesi satın almak için tercihimi Electrolux markasından yana kullandım. İlk zamanlarda satın almış olduğumuz bulaşık makinesinde performans bakımından hiçbir sorun gözükmüyordu. Ancak ilerleyen zamanlarda eskisi gibi iyi bir sonuç ortaya çıkaramadığını fark ettik. Konu hakkında yeterince teknik bilgiye sahip olmadığımızdan dolayı soluğu doğrudan Electrolux servis Beşiktaş adresinde aldık. Servis kısa bir inceleme sonucunda sorunun neden kaynaklı olduğunu buldu. Ve hızlı bir biçimde tamirini sağlayarak cihazı bize ilk günkü performansında teslim etti. Her açıdan oldukça beğendiğimiz ve memnun kaldığımız bir servis süreci oldu. Servisin ilgisi ve hızı sayesinde bu sorundan hemen kurtulmuş olduk.

 • Buse

  Arkadaşlarımın tavsiyesi üzerine Electrolux marka çamaşır makinesi satın aldım. Bu makineyi bana önerenler, bilhassa çok sessiz çalıştığını ifade ettiler. Ancak, çamaşır makinemde bir süre sonra titreme meydana gelmeye başladı. Bir başka deyişle, makine çalışırken üzerinde ne var ne yoksa yere düşüyordu. Sorunun ne olduğunu anlamak adına Electrolux servis Beşiktaş ile iletişime geçtim.
  Elecktrolux servis Beşiktaş; gerçekten konuyla çok ilgilendi. Sorunun makinenin bulunduğu yer ile alakalı olduğu tespit edildi. Bizlere sorunu düzeltmek adına makinenin altına mermer kestirmemiz gerektiği yönünde tavsiye verdiler. Sonuç olarak, makinenin konumuyla alakalı değişiklikler ve eklemeler yaptıktan sonra makinemiz düzgün bir şekilde çalışmaya devam etti.

 • Ayhan

  Bulaşık makinemiz tam olarak beklentilerimize uymamaya başlayınca yeni bir bulaşık makinesi satın almaya karar verdik. Özellikle konu hakkında bize en fazla önerilen markalardan biri olduğu için tercihimizi Electrolux markasından yana kullandık. İlk dönemlerde cihazla ilgili karşımıza en ufak bir sorun bile çıkmadı. Cihazı uzun zamanlı olarak kullandığımız halde bir sorun ortaya çıkarmamıştı. Ancak ne olduysa bugünlerde oldu. Cihazda bariz performans sorunları olduğunu fark ettik. Cihazın eskiye nazaran çok gürültülü bir şekilde çalıştığını anladık. Eski performansı ile bir kıyaslama yaptığımızda bariz bir şekilde durum fark ediliyordu. Bulaşık makinesi neden gürültülü çalışır, bu sorundan kurtulmak için neler yapmalıyız değerli önerilerinizi bekliyoruz.

 • Ersin

  Electrolux şarjlı dikey bir süpürgemiz var. Bataryası bitti değiştirmek istiyoruz ama bir türlü stoklarda yok. Nereden bulabiliriz?

 • Aycan

  2 sene önce aldığım Electrolux marka çamaşır makinem son birkaç yıkamadır çamaşırların üzerinde leke bırakıyordu. Normal lekeleri gidermemesinin yanında siyah lekelenmeler de olunca bir de deterjansız çalıştırmayı denedim. Yine aynı problemi yaşayınca Electrolux Servis Beşiktaş şubesini arayarak durumumu anlatmam üzerine gelen teknik ekip problemin ne olduğunu saptayamadığı için başka ekip yönlendireceklerini söylediler fakat 2 gündür hala tarafıma bir dönüş yapılmadı, aynı problemi yaşayan var mı içinizde?

 • Caner

  Electrolux markasına ait bulaşık makinem yaklaşık 1 haftadır çalışırken gürültü çıkarmaya başladı. Electrolux Servis Beşiktaş şubesini aradığımızda ise önce 3 gün bizi beklettikten sonra geldiler. Arkasından da geldiklerinde pervanede problem olduğunu söyleyip parça değiştirmelerine rağmen gene aynı sorun devam edince tekrar gelen ekip tamirini sağlayıp özür mahiyetinde ücret almayarak hatalarını telafi ettikleri için bu kibar ekibi herkese öneriyorum.

 • Gönül

  Birkaç sene önce aldığım buzdolabım anlayamadığım bir sebepten dolayı sürekli ısınıyordu. Üzerinde yazan Electrolux servis Beşiktaş şubelerini arayıp durumu belirttim. Buzdolabının fişini çekmemi ve hemen geleceklerini söylediler. Telefonu kapatmamla gelmeleri bir oldu. Kısa süre içerisinde sorunu çözüp gittiler. Çalışanları çok nazikti. Eğitimli oldukları belliydi. Elleriyle koymuş gibi şak diye sorunu buldular.

 • Yaren

  3 yıl önce aldığım ve garantisi bile henüz bitmemiş olan bulaşık makinemin altından yıkama yaparken sular gelmeye başladı. Neredeyse bütün mutfağımı su basacakken hemen Electrolux servis Beşiktaş ekibini çağırdım. Hiç vakit kaybetmeden geldiler. Çok hızlı bir şekilde sorun çözüldü ve bulaşık makinemi kullanmaya tereddütsüz bir şekilde devam ediyorum.

 • Helin

  Electrolux Çamaşır makinemin kapak klipsi kırıldı ve satın almamdan bir yıllık süre geçmesinden dolayı garanti kapsamında Electrolux’un Beşiktaş Teknik Servisi ile iletişime geçtim sorunumu gayet açık bir şekilde anladılar ve yetkililerin gün içerisinde gelerek kapak kilidini değiştireceklerini söylediler. Akşam üzeri iki elemanları gelerek kapak kilidinin değişimi sağladılar. Hizmet kaliteleri ve hızlı bir biçimde sorun çözmeleri nedeniyle Electrolux’un Beşiktaş Teknik Servisini herkese tavsiye ederim.

Call Now ButtonTIKLA SERVİSİ ARA