Electrolux Servis Beşiktaş

Günümüzde evlerimizde kullandığımız çeşitli elektronik cihazlar arasında Electrolux markası, kalitesi ve dayanıklılığı ile ön plana çıkan bir marka olarak öne çıkıyor. Bu kapsamda, Beşiktaş bölgesinde hizmet veren Özel Electrolux Servis, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve elektrikli süpürge gibi Electrolux ürünlerinin onarım, bakım ve tamir hizmetlerinde uzmanlaşmıştır.

Neden Özel Electrolux Servis Beşiktaş?

 • 1 Yıl Garanti: Sunduğumuz hizmetlere olan güvenimizi yansıtan bir yıl garanti ile müşterilerimize ekstra bir güvence sunuyoruz.
 • Orijinal Yedek Parça: Kullandığımız yedek parçalar, Electrolux ürünlerinizin orijinalliğini ve dayanıklılığını korur.
 • Profesyonel Teknisyenler: Deneyimli ve uzman teknisyenlerimiz, her türlü Electrolux ürün sorununa hızlı ve etkili çözümler sunar.

Özel Electrolux Servis Beşiktaş olarak, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak ev elektroniği sorunlarınıza en uygun çözümleri sunuyoruz. Güvenilir, hızlı ve kaliteli hizmetimizle evinizdeki Electrolux ürünlerini uzun ömürlü bir şekilde kullanmanızı sağlıyoruz.

Electrolux Servis Beşiktaş İletişim:

Electrolux Servis BeşiktaşSERKAN KURTEZ
Konum Bilgisi:Dikilitaş Yenidoğan Sok.No:8/C 80700, BEŞIKTAŞ
Çağrı Merkezi:0 212 236 09 55
Çalışma Saatleri:Hafta içi: 08:00 – 19:00
Cumartesi: 08:00 – 19:00

10 Comments

 1. Electrolux markasının beyaz eşyalarını daha önce hiç kullanmadığım gibi çevremde de kullanan hiç yoktu. Bu yüzden evlendiğim sene çok indirimde olduğu sırada satın aldım ama biraz endişeliydim. Ürünlerin nasıl olduğu hiç bilmiyordum. Ama aradan 4 yıl geçti ve hiçbir sorun yaşamadan tüm beyaz eşya takımını kullandım ve gerçekten çok memnun kaldım. Cihazlar her açıdan ben kaliteliyim diyor. Electrolux Servis Beşiktaş firmasını ise birkaç defa bazı küçük sorunlar hakkında bilgi almak için aramıştım ve çok samimi yaklaşımları vardı ama hiç arıza için onlardan hizmet almadım. Dolayısıyla hizmetlerinin nasıl olduğu konusunda hiçbir fikrim yok ama ürünler kesinlikle çok kaliteli.

 2. Başarılı modellere sahip olduğundan dolayı bulaşık makinesi satın almak için tercihimi Electrolux markasından yana kullandım. İlk zamanlarda satın almış olduğumuz bulaşık makinesinde performans bakımından hiçbir sorun gözükmüyordu. Ancak ilerleyen zamanlarda eskisi gibi iyi bir sonuç ortaya çıkaramadığını fark ettik. Konu hakkında yeterince teknik bilgiye sahip olmadığımızdan dolayı soluğu doğrudan Electrolux servis Beşiktaş adresinde aldık. Servis kısa bir inceleme sonucunda sorunun neden kaynaklı olduğunu buldu. Ve hızlı bir biçimde tamirini sağlayarak cihazı bize ilk günkü performansında teslim etti. Her açıdan oldukça beğendiğimiz ve memnun kaldığımız bir servis süreci oldu. Servisin ilgisi ve hızı sayesinde bu sorundan hemen kurtulmuş olduk.

 3. Arkadaşlarımın tavsiyesi üzerine Electrolux marka çamaşır makinesi satın aldım. Bu makineyi bana önerenler, bilhassa çok sessiz çalıştığını ifade ettiler. Ancak, çamaşır makinemde bir süre sonra titreme meydana gelmeye başladı. Bir başka deyişle, makine çalışırken üzerinde ne var ne yoksa yere düşüyordu. Sorunun ne olduğunu anlamak adına Electrolux servis Beşiktaş ile iletişime geçtim.
  Elecktrolux servis Beşiktaş; gerçekten konuyla çok ilgilendi. Sorunun makinenin bulunduğu yer ile alakalı olduğu tespit edildi. Bizlere sorunu düzeltmek adına makinenin altına mermer kestirmemiz gerektiği yönünde tavsiye verdiler. Sonuç olarak, makinenin konumuyla alakalı değişiklikler ve eklemeler yaptıktan sonra makinemiz düzgün bir şekilde çalışmaya devam etti.

 4. Bulaşık makinemiz tam olarak beklentilerimize uymamaya başlayınca yeni bir bulaşık makinesi satın almaya karar verdik. Özellikle konu hakkında bize en fazla önerilen markalardan biri olduğu için tercihimizi Electrolux markasından yana kullandık. İlk dönemlerde cihazla ilgili karşımıza en ufak bir sorun bile çıkmadı. Cihazı uzun zamanlı olarak kullandığımız halde bir sorun ortaya çıkarmamıştı. Ancak ne olduysa bugünlerde oldu. Cihazda bariz performans sorunları olduğunu fark ettik. Cihazın eskiye nazaran çok gürültülü bir şekilde çalıştığını anladık. Eski performansı ile bir kıyaslama yaptığımızda bariz bir şekilde durum fark ediliyordu. Bulaşık makinesi neden gürültülü çalışır, bu sorundan kurtulmak için neler yapmalıyız değerli önerilerinizi bekliyoruz.

 5. Electrolux şarjlı dikey bir süpürgemiz var. Bataryası bitti değiştirmek istiyoruz ama bir türlü stoklarda yok. Nereden bulabiliriz?

 6. 2 sene önce aldığım Electrolux marka çamaşır makinem son birkaç yıkamadır çamaşırların üzerinde leke bırakıyordu. Normal lekeleri gidermemesinin yanında siyah lekelenmeler de olunca bir de deterjansız çalıştırmayı denedim. Yine aynı problemi yaşayınca Electrolux Servis Beşiktaş şubesini arayarak durumumu anlatmam üzerine gelen teknik ekip problemin ne olduğunu saptayamadığı için başka ekip yönlendireceklerini söylediler fakat 2 gündür hala tarafıma bir dönüş yapılmadı, aynı problemi yaşayan var mı içinizde?

 7. Electrolux markasına ait bulaşık makinem yaklaşık 1 haftadır çalışırken gürültü çıkarmaya başladı. Electrolux Servis Beşiktaş şubesini aradığımızda ise önce 3 gün bizi beklettikten sonra geldiler. Arkasından da geldiklerinde pervanede problem olduğunu söyleyip parça değiştirmelerine rağmen gene aynı sorun devam edince tekrar gelen ekip tamirini sağlayıp özür mahiyetinde ücret almayarak hatalarını telafi ettikleri için bu kibar ekibi herkese öneriyorum.

 8. Birkaç sene önce aldığım buzdolabım anlayamadığım bir sebepten dolayı sürekli ısınıyordu. Üzerinde yazan Electrolux servis Beşiktaş şubelerini arayıp durumu belirttim. Buzdolabının fişini çekmemi ve hemen geleceklerini söylediler. Telefonu kapatmamla gelmeleri bir oldu. Kısa süre içerisinde sorunu çözüp gittiler. Çalışanları çok nazikti. Eğitimli oldukları belliydi. Elleriyle koymuş gibi şak diye sorunu buldular.

 9. 3 yıl önce aldığım ve garantisi bile henüz bitmemiş olan bulaşık makinemin altından yıkama yaparken sular gelmeye başladı. Neredeyse bütün mutfağımı su basacakken hemen Electrolux servis Beşiktaş ekibini çağırdım. Hiç vakit kaybetmeden geldiler. Çok hızlı bir şekilde sorun çözüldü ve bulaşık makinemi kullanmaya tereddütsüz bir şekilde devam ediyorum.

 10. Electrolux Çamaşır makinemin kapak klipsi kırıldı ve satın almamdan bir yıllık süre geçmesinden dolayı garanti kapsamında Electrolux’un Beşiktaş Teknik Servisi ile iletişime geçtim sorunumu gayet açık bir şekilde anladılar ve yetkililerin gün içerisinde gelerek kapak kilidini değiştireceklerini söylediler. Akşam üzeri iki elemanları gelerek kapak kilidinin değişimi sağladılar. Hizmet kaliteleri ve hızlı bir biçimde sorun çözmeleri nedeniyle Electrolux’un Beşiktaş Teknik Servisini herkese tavsiye ederim.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TIKLA SERVİSİ ARA
Servis-al.com Arizacozum.com Kombicozum.com Klimacozum.com Teknikservisara.com Camasircozum.com Bulasikcozum.com