Electrolux Servis Kurtköy

Electrolux teknoloji markaları arasındaki en önde gelen isimlerden birisi olmasıyla beraber geniş ürün yelpazesiyle Türkiye’nin pek çok farklı noktasında satışlarını devam ettirmektedir.
Electrolux süpürge modelleri, ev temizliğindeki gerekliliklerin tamamını karşılıyor oldukları gibi bir o kadar da başarılı çözümler sunarlar. Süpürgelerinizin öneminin farkında olarak Electrolux markasına sahip olanlarda yüksek kaliteye sahip olan çözümler üretebilmekteyiz. Kurtköy bölgesinde sahip olduğumuz çalışmaların tamamında yüksek seviyeli fark yaratan standartları karşılıyor olmamızla beklentilerinizi karşılamayı başarıyoruz.

Çamaşır makineleri, Electrolux markasının en çok satılan ürün kategorilerinden biri olarak ön plandadır. Çamaşırların kısa süreler içerisinde yıkanarak başarılı sonuçların bulunabilmesini sağlayan özellikteki ürünlerinizin tamamında karşılaşabileceğiniz sorunların çözümünü üretiyoruz. Electrolux Servis Kurtköy hizmetimizde aradığınız her şeyi üstün standartlarda bulabilirsiniz.

Electrolux Servis Kurtköy Yüksek Kaliteli Hizmet Sunar
Bulaşıkların yıkanmaması durumunda hayatın olumsuz anlamda etkilendiği kolaylıkla görülebilir. Electrolux Kurtköy hizmetimizde, bulaşık makineleriniz hangi seri ürünü olursa olsun onarımlarını gerçekleştirebilmekteyiz. Hayatınızdan vakit kaybı yaşamanıza neden olacak her şeyin kaldırılmasını sağladığımız gibi bir o kadar da fark yaratan standartlarda sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

Firma Adı:Electrolux Servis Kurtköy
Açık Adresi:Kurtköy, Güvercin Sokagi No:18, 34912 Pendik/İstanbul
Servis Hattı:0850 259 67 61
Çalıştığı Gün ve Saat:Hafta içi: 08:15 – 18:40
Hafta sonu: 10:30 – 17:45

4 Comments

  1. Uzun bir süre önce satın almış olduğumuz Electrolux markalı buzdolabı son günlerde nedenini anlayamadığımız bir şekilde gürültülü çalışmaya başlamıştı. Sorunun nedenini yapmış olduğumuz araştırmalara rağmen bir türlü anlayamadık. Bizde konu hakkında daha fazla sıkıntı çekmemek için soluğu doğrudan Electrolux servis Kurtköy adresinde aldık. Servis kısa bir inceleme sürecinin sonucunda fanın bozuk olduğunu ve değişmesi gerektiğinden söz etti. Sorunun çözümünü sağladıktan sonra ise bize buzdolabını yine ilk günkü aldığımız gibi teslim etti. Her açıdan son derece memnun kaldığımız bir süreç oldu. Öte yandan ilgili servis buzdolabından nasıl daha fazla verim alabileceğimize dair de bize çeşitli tüyolar verdi.

  2. Buzdolabımda su sızıntısı olduğunu fark etmemle beraber Electrolux servis Kurtköy numarasını aradım. Electrolux servis Kurtköy; sorunun ciddi olduğunu düşünerek evime kadar geldi.
    Buzdolabımdaki su sızıntısının sebzelikte olduğunu fark ettiler. Ayrıca, su kanalındaki deliğin tıkanmış olduğunu keşfettiler. Bunun üzerine, yanlarında getirdikleri buzdolabına ait olan fırçayı kullanarak söz konusu kanalı temizlediler. Ayrıca, termostat derecesinin doğru bir şekilde ayarlanıp ayarlanmadığını kontrol ettiler. Sonuç olarak, yapmış oldukları işlemlerden sonra buzdolabımdaki su sızıntısı sorunu ortadan kalktı. Buna ek olarak, oldukça uygun bir servis ücreti almalarını hayretle karşıladım. Başka markaların servislerinin yüksek ücretlerinden bıkmışken Electrolux’un müşteri memnuniyetini bu kadar önemseyen tavrı ve hizmeti karşısında olumlu anlamda şok yaşadığımı söyleyebilirim.

  3. Çamaşır makinemiz artık tam olarak isteklerimizi karşılayamadığından dolayı başka bir çamaşır makinesi satın almaya karar verdik. Bu dönemde çevremiz tarafından en fazla önerilen marka ise Electrolux olmuştu. Bu nedenden dolayı tercih ettiğimiz Electrolux marka çamaşır makinesi ilk dönemlerde iyi bir performans ortaya çıkarıyordu. Ancak bugünlerde nedenini anlayamadığımız bir şekilde çamaşırları iyi sıkmadığını fark ettik. En yüksek sıkma programını kullandığımız halde çamaşırlar makineden çok ıslak bir şekilde çıkıyor. Çamaşırları kurutmak için ekstra çaba sarf etmemize gerek kalıyor. Bu da ekstradan zaman kaybetmemize yol açıyor. Bu sorundan kurtulmak için ne yapmalıyız, çamaşır makinesi kurutmuyor sorununu nasıl bitirebiliriz tavsiyelerinizi bekliyoruz.

  4. Çamaşır makinesi son zamanlarda içerisinde su bırakmaya başladı. Bu yüzden çamaşır makinesinin içerisinde su kaldığından makine kapağı açmama izin vermiyor. Bende sürekli her yıkamadan sonra çamaşır makinesinde ilave bir sıktırma yapıyorum. O zaman tüm suyu atabiliyorum. Böyle olunca hem zaman kaybı hem de ekstra elektrik tüketiyor. Electrolux gibi bir markayı kullanınca da bu tip sorunlar gerçekten can sıkıcı olabiliyor. Buna karşın Electrolucx Servis Kurtköy firması hizmet kalitesi açısından oldukça ileri seviyede. Her zaman iletişim sağlanabiliyor ve en ufak sorunda dahi her zaman uzmanlarından yardım alabiliyorsun. Bu yüzden servis firmasını ve Electrolux ürünlerini çevremdeki herkese tavsiye ediyorum.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Servis-al.com Arizacozum.com Kombicozum.com Klimacozum.com Teknikservisara.com Camasircozum.com Bulasikcozum.com