Electrolux Servis Bakırköy

Özel Electrolux Servis, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve elektrikli süpürge gibi birçok Electrolux ürününe yönelik kapsamlı bir hizmet yelpazesi sunmaktadır. Her bir cihazın özel ihtiyaçlarına uygun olarak tasarlanmış olan bu hizmetler, kullanıcıların elektronik cihazlarından en iyi performansı almalarını sağlamak amacıyla geliştirilmiştir.

1 Yıl Garanti ve Orijinal Yedek Parça Kullanımı: Güvenin Adı

Özel Electrolux Servis olarak müşteri memnuniyetini her şeyin önünde tutuyoruz. Bu nedenle, sunduğumuz hizmetlere tam bir güven duyabilmeleri için her bir onarımımıza 1 yıl garanti sunuyoruz. Ayrıca, cihazlarınızın orijinalliğini korumak adına sadece orijinal yedek parçalar kullanıyoruz. Bu sayede, Electrolux marka ürünlerinizin uzun ömürlü ve sağlıklı bir şekilde kullanılmasını sağlıyoruz.

Electrolux Servis Bakırköy

Electrolux Servis Bakırköy İletişim:

Electrolux Servis BakırköyYAP YAP ELEKTRONİK
Konum Bilgisi:İNCİRLİ CAD.İHSAN KALMAZ SK.NO:5 34145, BAKIRKÖY
Çağrı Merkezi:0 212 542 97 37
Çalışma Saatleri:Hafta içi: 08:00 – 19:00
Cumartesi: 08:00 – 19:00

19 Comments

 1. Electrolux çamaşır makinem programı başlatmıyor. Bu arızanın tamir süresi ve fiyatı hakkında bilgi verebilir misiniz?

 2. Electrolux buzdolabını geçtiğimiz yaz aldım ve ilk yazında gerçekten çok iyi şekilde kullandım. Tam belirtilen özelliklerinde soğutma yapıyor ve yiyecekleri bozmuyordu. Ama bu yaz ürünün kalitesinde ciddi düşüş bir yaşamaya başladım. Ürün soğutma konusunda çok dengesiz bir performans vermeye başladı. Bunun üzerine Electrolux Servis Bakırköy merkezini aradım ve servis desteği talep ettim. Onlarda çok hızlı şekilde geldiler ve sorunu giderdiler ama 1-2 hafta geçmeden aynı sorun yeniden baş göstermeye başladı ve yine gelip, bu defa kalıcı olarak onardıkları söylediler ama dün itibariyle çok fazla para verdiğim Electrolux buzdolabı aynı sorunu tekrar vermeye başladı ve şu an ne yapmam gerektiğini bilmiyorum.

 3. Bulaşık makinesi almaya karar verdiğimde konu hakkında bir hayli başarılı modeller ortaya çıkaran Electrolux markasında karar kıldım. Özellikle bütçe dostu cihazlara sahip olması beni oldukça cezbetti. Satın almış olduğum bulaşık makinesi ilk zamanlarda sorunsuz bir şekilde çalışırken, ilerleyen dönemlerde eski verimli günlerini arattırdığını fark ettim. Bende bu sorunun neden olduğunu anlamak ve çözüm bulmak için soluğu hemen Electrolux servis Bakırköy adresinde aldım. Servis kısa bir inceleme sonrasında sorunu çözerek bulaşık makinesini ilk aldığım günkü gibi bana teslim etti. Her açıdan oldukça memnun kaldığım bir servis süreci oldu. Servis hiçbir şekilde zaman kaybı yaşatmadan cihazın tamirini gerçekleştirmiş oldular.

 4. Electrolux marka çamaşır makinemi severek satın almıştım. Ancak, bir süre sonra çamaşır makinemde birtakım arızalar meydana geldi. Her şeyden önce, çamaşır makinemin sıkma yapmaması söz konusuydu. Sorunun kısa zamanda çözülmesi adına Electrolux servis Bakırköy ile temas kurdum.
  Electrolux servis Bakırköy; çamaşır makinemin su seviye şalteri hatasından dolayı bu sorunu yaşadığını belirledi. Çamaşır makinem; su artık gitti sinyalini almıyormuş. Arızanın basınç anahtarından veya tıkanıklıktan kaynaklanması söz konusuymuş. Bu yüzden, gönderilmekte olan sinyalin reddedilmesi mümkün oluyormuş. Çamaşır makinesinin rondela dönmeyi reddetmesinden dolayı bu sorun ortaya çıkmış. Sorunu kısa zamanda bulan ve çözen Electrolux servisine gerçekten çok teşekkür ediyorum! Onlar olmasaydı yeni bir makine almak zorunda kalabilirdim.

 5. Çamaşır makinemiz bozulduğundan dolayı yeni bir çamaşır makinesi satın almaya karar verdik. Özellikle kaliteli ve bütçe dostu modelleri bünyesinde bulundurduğundan dolayı tercihimiz bu konuda Electrolux markasından yana oldu. Satın aldığımız bu cihaz aylarca sorunsuz bir şekilde çalıştı. Cihazla ilgili en küçük bir sorun bile karşımıza çıkmamıştı. Ne olduysa bugünlerde oldu. Cihaz nedenini anlayamadığımız bir şekilde gürültülü çalışmaya başladı. Eski ile karşılaştırdığımızda bariz bir şekilde cihaz daha gürültülü çalışıyor. Cihaz çalışırken rahatsız edici düzeyde bir sesi var. Çamaşır makinesi neden gürültülü çalışır, çamaşır makinesiyle ilgili karşımıza çıkan bu sorundan kurtulmak için neler yapmalıyız? Konuya ilişkin çözüm önerilerinizi bekliyoruz.

 6. Electrolux marka bir süpürgemiz var. Eskisi kadar iyi çekmiyor? Süpürgeyi bizim mi getirmemiz gerekiyor? Bilgilendirebilirseniz sevinirim.

 7. Electrolux markasına ait bulaşık makinem yaklaşık 1 haftadır çalışırken gürültü çıkarmaya başladı. Electrolux Servis Bakırköy şubesini aradığımızda ise önce 3 gün bizi beklettikten sonra geldiler. Arkasından da geldiklerinde pervanede problem olduğunu söyleyip parça değiştirmelerine rağmen gene aynı sorun devam etti. Üstüne bir de parça değişimine verdiğimiz paradan olmuş olduk. Kesinlikle bu servisi tavsiye etmiyorum.

 8. 2 sene önce aldığım Electrolux marka çamaşır makinem son birkaç yıkamadır çamaşırların üzerinde leke bırakıyordu. Normal lekeleri gidermemesinin yanında siyah lekelenmeler de olunca bir de deterjansız çalıştırmayı denedim. Yine aynı problemi yaşayınca Electrolux Servis Bakırköy şubesini arayarak durumumu anlatmam üzerine gelen teknik ekip problemin ne olduğunu saptayamadığı için başka ekip yönlendireceklerini söylediler ve hemen gelen başka bir ekip sorunu gidererek mağduriyetimi ortadan kaldırdılar.

 9. Markanın en çok memnun olan kullanıcısı benim sanırım. Electrolux servis Bakırköy servisi ile arkadaş olduk. Ses çıkarsa, sorun çıksa hemen kapılarına dayanıyorum. Ürünleri genel olarak çok iyi fakat ben biraz sakarım sanırım. Bıkmadan usanmadan bana yardımcı olan tüm çalışanlara teşekkür ederim. Zor müşteriyimdir beni bile yola getirdiler.

 10. 3-4 yıldır kullandığım Electrolux markasına ait buzdolabım 1 haftadan beri koyduğum yemekleri, meyveleri ve sebzeleri eskisi gibi soğutmamaya başladı. Kapağın çok açılıp kapanmasından kaynaklanabileceğini düşünürken en son 1 gün önce yaptığım yemeğim de bozulunca evimin çok yakınındaki Electrolux Servis Bakırköy şubesini arayıp durumumu ve arızayı bildirdim. Gelen ekip motorundan kaynaklandığını söyleyip buzdolabımı götürdüler 1 hafta gibi bir sürede de buzdolabımı geri getirdiler.

 11. Pandemi dönemini de göz önüne aldığımızda ev hanımları mutfaktan neredeye hiç çıkamadığı için buzdolabındaki sirkülasyon da oldukça hızlı oluyor. Çünkü çok fazla mutfak alışverişi yapılıp yerleştirildiği için buzdolapları sürekli açılıp kapatılıyor. En başta bu yüzden olduğunu düşündüğüm bir şekilde buzdolabım eskisi gibi soğutmamaya başladı. Bunun üzerine Electrolux Servis Bakırköy şubesini arayarak durumu bildirmem üzerine gelen ekip motorundan kaynaklanabilecek arızanın çözümünü kısa sürede hallettiler.

 12. Öğrenci evinde aldığımız 2.el Electrolux markasına ait süpürgemizi uzun zamandır sorunsuz bir şekilde kullanıyorduk. Fakat geçen hafta evi temizleme esnasında makinenin en ufacık tozları bile almadığını fark etmemiz üzerine Electrolux Servis Bakırköy ekibi ile iletişime geçerek problemimizden bahsettik. Sorunumuz için gereken yedek parçanın bulması zor olmasına ve birçok servis bulamamasına rağmen 2 gün sonra temin ederek uygun fiyata problemimizi çözdüler.

 13. Yaklaşık olarak 7 senedir Electrolux marka bulaşık makinesi kullanıyorum. Bugün makineyi çalıştırdığımda makine çalışmayıp tüm alarm ışıkları yanmaya başladı. Önce makineyi kapatıp bir süre sonra tekrar çalıştırdım. Fakat yine aynı uyarıyı vermeye devam etti. En yakınımdaki teknik servis olan Electrolux Servis Bakırköy şubesi gelip makinenin elektriksel olan problemini kısa sürede hallettiler. Kendilerine teşekkür ederim.

 14. Süpürge alırken uzun araştırmalar yapmıştım. Benim için kaliteli parçalar olmasının yanı sıra emiş gücünün de kuvvetli olması önemliydi. Bundan dolayı Electrolux marka bir elektrikli süpürge satın almıştım. Ancak ilk günler oldukça yüksek olan emiş gücünde son zamanlarda büyük bir düşüş gözlemledim. İnternetten baktığım kadarıyla birkaç deneme yaptım ama nafile… Servise göstermeden burdan sormak istedim. Aynı marka elektrikli süpürge kullanıp, böyle bir sorun yaşayananız var mıdır acaba?

 15. Bakırköy ilçesinde bulunan kuaför salonumuzun mutfağında Electrolux marka buzdolabı kullanıyoruz. Şu zamana kadar performansından oldukça memnunduk. Ancak son bir haftadır buzdolabından yoğun bir koku geliyor. İçerisine kokmasına neden olacak herhangi bir şey de koymuyoruz. Garantisi bittiği için teknik servise göstermeden önce de buradan sormak istedim. Acaba buzdolabı neden koku yapar?

 16. Temizlik yaparken motorun aniden durmasıyla birlikte temizlik de yarım kaldı. Kendi başıma çözebileceğim bir şey olmadığını fark ettim ve zaten prizde de herhangi bir sorun yoktu. Uzun süredir kullandığım Electrolux elektrikli süpürgem arıza verdiğinde her zaman aynı ekibi arıyorum ve en kısa süre içerisinde evime kadar geliyorlar.
  Bakırköy’de hizmet veren Electrolux servis ekiplerini sizlere de tavsiye etmek isterim. Motor arızası gibi büyük problemlerde bile profesyonel bir şekilde hareket ediyor ve sorunu çözüyorlar. Bu başarılı ekip sayesinde yeni bir süpürge almak zorunda kalmadım. Zaten benim gibi diğer müşterilerin yorumlarına da bakarsanız ne demek istediğimi çok daha iyi anlayacaksınız.

 17. Electrolux marka 800 Devir 10 Kiloluk çamaşır makinesi kullanmaktayım. Gün içinde en az iki defa makineyi çalıştırıyorum ve bir sorunla karşılaşmadım. İki gündür ise sürekli olarak çamaşır makinası su almıyor. Su alma hortumunun kontrolünü sağladım filtreleri ve hortumu dahi temizledim ancak sorun devam etti. Bunun üzerine Electrolux’un adresime yakın olan Electrolux Bakırköy teknik servisi ile iletişime geçtim. Yetkililere sorunu ve diğer yaptığım şeyleri anlattım. Teknik Servis iki elemanını makineme bakmak için gün içinde gönderdi. Makinemin kontrol edilmesinden sonra pompa motorunda sorun olduğunu söylediler. Makinemi evden alarak kendi atölyelerine götürdüler. İki gün içerisinde de pompa motorunun değişimini sağlayarak geri getirdiler. Şu an çamaşır makinem sorunsuz bir biçimde çalışıyor.

 18. […] Electrolux Servis Bakırköy servisimiz hizmetlerimizden yararlanabilmek için servise gelmeniz, bizi aramanız ve ücretsiz kargo servisimizden faydalanarak ürünlerimizi bizlere göndere bilirisiniz. Arıza tespiti yapıldıktan sonra, arızanın onarmamız için bize verdiğiniz onay doğrultusunda en kısa süre içerisinde arıza onarılıp size gönderilecektir. […]

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TIKLA SERVİSİ ARA
Servis-al.com Arizacozum.com Kombicozum.com Klimacozum.com Teknikservisara.com Camasircozum.com Bulasikcozum.com